Само юношески отбори

Аврен (Аврен)

Аида (Караманци)

Академик (Пловдив)

Арена (Ямбол)

Арес (София)

Аристон (Русе)

Арсенал (Казанлък)

Асти АБ (Хасково)

Атлетик (кв.Макак, Шумен)

Атлетико Артен (София)

Барокко (София)

Батак (Батак)

Белица 2017 (Килифарево)

Беломорец (Асеновград)

Бенковски (Тетевен)

Ботев 2002 (Пловдив)

Ботев 57 СОУ (София)

Бригада (Димитровград)

Варна 2017 (Варна)

Векта (Пловдив)

Велд (Пловдив)

Вива (София)

Витоша 13 (София)

Вихър (Завет)

Гранд Про (Варна)

Граничар (Кирково)

ДАФ (София)

Девин (Девин)

ДИТ Спорт (София)

Дуло 2018 (Дулово)

ДФК Видин (Видин)

Евророма (Свиленград)

Елит София (София)

Звездичка (Бургас)

Златоград (Златоград)

Интер Джесика 2010 (София)

Конкордия (София)

Кронос 2016 (Пловдив)

Кърджали (Кърджали)

Левски Спартак 1962 (София)

Лидер Пловдив (Ягодово)

Лион (Пловдив)

Лъвчетата (Дебрен)

Лъвчетата (София)

Мадан (Мадан)

Малеш (Микрево)

Марев старс (Варна)

Метал 2002 (Перник)

Мечетата (Петрич)

МФК Тича (Варна)

Н спорт (София)

Национал (София)

Неврокоп (Гоце Делчев)

Ника (Сливен)

Олимпиец (София)

Олимпик (Варна)

Олимпия спорт (Стара Загора)

Олимпия ФК (София)

Орлета (Пазарджик)

Осанна (Пловдив)

ОФК София (София)

Палас (Рудозем)

Пирин 2001 (Благоевград)

Пирин сити (Разлог)

Пловдив сити (Пловдив)

Победа 2013 (София)

Прециз (Монтана)

ПССГ Чирпан (Чирпан)

РМФ (София)

РД Спорт (София)

Реал (Пловдив)

Респект (Хасково)

Родопа 1927 (Смолян)

Родопи 1935 (Момчилград)

Руен юнайтед 2019 (Руен)

Сакарски спортист (Тополовгр.)

Сердика (София)

Славия (Ново село)

Сливен 2000 (Сливен)

Смядово 2018 (Смядово)

София 2010 (София)

София спорт (София)

Спартак 1919 (Плевен)

Спартак 2015 (София)

Спорт за всички (София)

Спортист 13 (София)

Средногорец 2016 (Златица)

Супер старс (Пловдив)

Талант (София)

Торпедо 2004 (Борован)

Тракия 2004 (Пловдив)

Улпия (Пловдив)

Ултраспорт академия (София)

УСК П.Хилендарски (Пловдив)

УФК Васил Левски (Пловдив)

ФА Карлово (Карлово)

ФА Спартак (Пловдив)

Феникс (Пловдив)

Ферион (София)

ФК Рилски спортист (Самоков)

ФК Свиленград (Свиленград)

ФК Тича (Варна)

ФК Хасково 1924 (Хасково)

Чавдар 1957 (Бяла Слатина)

Шампион (София)

Шампион (Стара Загора)

Шампиони 2014 (Варна)

Шипка 2018 (Асеновград)

Шипка старс (Асеновград)

Щурче (София)

Юнайтед (Пловдив)

Ямбол 2004 (Ямбол)

Ултраспорт академия (София)

BGSupporters форум

Ултраспорт академия (София)

ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Г"
22.09.2019 12:00 1 кръг Г София спорт (София) 4:3
29.09.2019 09:00 2 кръг Д Люлин (кв.Люлин, София) 9:1
06.10.2019 13:30 3 кръг Г Конкордия (София) 8:0
13.10.2019 10:30 4 кръг Г Ферион (София) 7:2
20.10.2019 13:30 5 кръг Д ОФК София (София) 1:4
17.11.2019 09:00 6 кръг Г Арес (София) 2:2
10.11.2019 12:00 7 кръг Д Надежда (Доброславци) 0:5
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Арес (София) 7 5 1 1 25:7 16
3 Надежда (Доброславци) 7 4 1 2 29:8 13
4 Ултраспорт академия (София) 7 4 1 2 31:17 13
5 София спорт (София) 7 2 2 3 16:13 8
6 Люлин (кв.Люлин, София) 7 2 0 5 10:33 6
Втора фаза / Група "В"
21.03.2020 12:00 1 кръг Г Велбъжд (Кюстендил) анл.
28.03.2020 13:30 2 кръг Д Спортист 13 (София) анл.
04.04.2020 09:00 3 кръг Г София спорт (София) анл.
11.04.2020 10:30 4 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) анл.
25.04.2020 13:30 5 кръг Г Миньор (Перник) анл.
02.05.2020 09:00 6 кръг Г Надежда (Доброславци) анл.
09.05.2020 13:30 7 кръг Д Развитие МФ (София) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
19 Развитие на млади футболисти (София) - 0 0 0 0:0 0
19 Сливнишки герой (Сливница) - 0 0 0 0:0 0
19 София спорт (София) - 0 0 0 0:0 0
19 Спортист 13 (София) - 0 0 0 0:0 0
19 Ултраспорт академия (София) - 0 0 0 0:0 0

Ултраспорт академия (София)

ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "А"
21.09.2019 10:10 1 кръг Г Левски II (София) 1:15
28.09.2019 12:30 2 кръг Д Н спорт (София) 1:13
05.10.2019 09:00 3 кръг Г Кремиковци (кв.Ботунец, София) 1:13
12.10.2019 12:30 4 кръг Д ЦСКА (София) 1:14
19.10.2019 13:40 5 кръг Г Развитие МФ (София) 2:5
15.02.2020 12:30 6 кръг Д ДИТ Спорт (кв.Драгалевци, София) 2:6
09.11.2019 13:40 7 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 0:12
16.11.2019 14:50 8 кръг Д Металург 1957 (Перник) 0:11
23.11.2019 13:40 9 кръг Г Септември (София) 1:15
30.11.2019 10:10 10 кръг Д Ферион (София) 1:4
07.12.2019 09:00 11 кръг Г Барокко (София) 5:3
14.12.2019 10:10 12 кръг Г Спортист 13 (София) 1:10
29.02.2020 14:50 13 кръг Д Славия 1913 (София) 0:13
   #   Отбор П Р З ГР Т
10 Ферион (София) 13 4 1 8 31:44 13
11 Развитие на млади футболисти (София) 13 4 1 8 22:43 13
12 Спортист 13 (София) 13 2 0 11 24:79 6
13 Ултраспорт академия (София) 13 1 0 12 16:134 3
14 Барокко (София) 13 0 0 13 6:152 0
Втора фаза / Група "В"
22.03.2020 10:10 1 кръг Д Барокко (София) анл.
05.04.2020 10:10 2 кръг Г Олимпиец (София) анл.
12.04.2020 12:30 3 кръг Д Академик 1947 (София) анл.
26.04.2020 12:30 4 кръг Д РД Спорт (София) анл.
03.05.2020 10:10 5 кръг Г Олимпия ФК (София) анл.
10.05.2020 09:00 6 кръг Д Арес (София) анл.
17.05.2020 09:00 7 кръг Г София спорт (София) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
27 Олимпиец (София) - 0 0 0 0:0 0
27 Олимпия ФК (София) - 0 0 0 0:0 0
27 РД Спорт (София) - 0 0 0 0:0 0
27 София спорт (София) - 0 0 0 0:0 0
27 Ултраспорт академия (София) - 0 0 0 0:0 0

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници

 » няма интернет страници