Урвич (Панчарево)

BGSupporters форум

Урвич (Панчарево)

"А" ОФГ София (столица) - южна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
11.09.2016 17:00 1 кръг Г Витоша II (Бистрица) 0:1
18.09.2016 17:00 2 кръг Г Железница (Железница) 3:4
25.09.2016 17:00 3 кръг Д Орловец 2015 (Кокаляне) 5:1
02.10.2016 16:00 4 кръг Г Гранит (Владая) 1:7
09.10.2016 16:00 5 кръг Д ЦСКА 1948 (София) 0:6
16.10.2016 16:00 6 кръг Г Урвич 1960 (Долни Пасарел) 3:2
23.10.2016 16:00 7 кръг Д Левски-Раковски (София) 1:4
30.10.2016 15:00 8 кръг Г Академик 1947 (София) 1:2
04.11.2016 15:00 9 кръг Д Люлин (кв.Люлин, София) 5:3
14.11.2016 15:00 10 кръг Г Конелиано 2005 (Герман) 4:2
19.11.2016 15:00 11 кръг Д БМ Спорт (София) 1:3
05.03.2017 18:30 12 кръг Д Витоша II (Бистрица) 2:5
12.03.2017 15:00 13 кръг Д Железница (Железница) 5:2
19.03.2017 15:00 14 кръг Г Орловец 2015 (Кокаляне) 5:0
03.05.2017 18:00 15 кръг Д Гранит (Владая) 3:7
02.04.2017 17:00 16 кръг Г ЦСКА 1948 (София) 1:7
09.04.2017 17:00 17 кръг Д Урвич 1960 (Долни Пасарел) 5:1
23.04.2017 17:00 18 кръг Г Левски-Раковски (София) 1:5
30.04.2017 17:00 19 кръг Д Академик 1947 (София) 0:4
07.05.2017 18:00 20 кръг Г Люлин (кв.Люлин, София) 3:1
14.05.2017 18:00 21 кръг Д Конелиано 2005 (Герман) 3:0
20.05.2017 18:00 22 кръг Г БМ Спорт (София) 1:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Академик 1947 (София) 22 11 3 8 55:47 36
7 Железница (Железница) 22 9 2 11 40:66 29
8 Урвич (Панчарево) 22 9 0 13 53:69 27
9 Орловец 2015 (Кокаляне) 22 6 1 15 37:97 19
10 Урвич 1960 (Долни Пасарел) 22 5 3 14 38:72 18

Урвич (Панчарево)

ДПГ10: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Б"
02.10.2016 14:10 1 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) 0:2
07.10.2016 14:10 2 кръг Г РД Спорт (София) 1:5
16.10.2016 13:00 3 кръг Д Лъвчетата (София) 0:5
23.10.2016 11:50 4 кръг Г София спорт (София) 1:3
30.10.2016 13:00 5 кръг Д Левски (София) 0:3
07.11.2016 14:10 6 кръг Г Победа 2013 (София) 3:3
14.11.2016 09:30 7 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 0:6
20.11.2016 13:00 8 кръг Г Национал (София) 0:12
27.11.2016 09:30 9 кръг Д Щурче (София) 1:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 РД Спорт (София) 9 4 1 4 20:18 13
7 Победа 2013 (София) 9 2 3 4 17:25 9
8 София спорт (София) 9 2 0 7 5:45 6
9 Урвич (Панчарево) 9 0 2 7 6:40 2
10 Щурче (София) 9 0 1 8 4:39 1
Втора фаза / Втора група
12.03.2017 15:20 1 кръг Д Щурче (София) 6:2
19.03.2017 11:50 2 кръг Г Младост 2015 (София) 1:1
27.03.2017 14:10 3 кръг Д ДАФ (София) 1:1
02.04.2017 13:00 4 кръг Г Сердика (София) 0:2
29.04.2017 17:10 5 кръг Д Шампиони (София) 1:6
23.04.2017 14:10 6 кръг Г Витоша 13 (София) 1:4
30.04.2017 15:20 7 кръг Д Септември (София) 1:3
07.05.2017 09:30 8 кръг Г Локомотив 1929 (София) 0:7
14.05.2017 10:40 9 кръг Д Победа 2013 (София) 1:4
21.05.2017 14:10 10 кръг Г София спорт (София) 3:3
27.05.2017 17:10 11 кръг Д Кремиковци (кв.Кремиковци, Сф) 9:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
22 ДАФ (София) 11 3 3 5 22:25 12
23 София спорт (София) 11 3 1 7 10:23 10
24 Щурче (София) 11 3 1 7 18:39 10
25 Урвич (Панчарево) 11 2 3 6 24:34 9
26 Кремиковци (кв.Кремиковци, София) 11 0 0 11 7:64 0

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2015/2016 А ОФГ С 9 място
2014/2015 А ОФГ С 5 място
2012/2013 Б ОФГ С 2 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 неизвестно -
2009/2010 А ОФГ С 5 място

Интернет страници

 » няма интернет страници