Урвич (Панчарево)

BGSupporters форум

Урвич (Панчарево)

"А" ОФГ София (столица) - южна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
10.09.2017 17:00 1 кръг Г Люлин (кв.Люлин, София) 2:1
- 2 кръг
почива
24.09.2017 17:00 3 кръг Д Железница (Железница) 1:1
01.10.2017 16:00 4 кръг Г Урвич 1960 (Долни Пасарел) 5:1
08.10.2017 16:00 5 кръг Д Орловец 2015 (Кокаляне) 7:1
15.10.2017 16:00 6 кръг Г Обеля (кв.Обеля, София) 2:0
22.10.2017 10:30 7 кръг Д Академик 1947 (София) 1:1
29.10.2017 15:00 8 кръг Г Витоша II (Бистрица) 5:7
05.11.2017 14:00 9 кръг Д Гранит (Владая) 3:6
11.11.2017 14:00 10 кръг Г Искър (Герман) анл.
12.11.2017 14:00 11 кръг Д Левски Раковски (София) 2:7
19.04.2018 17:00 12 кръг Д Люлин (кв.Люлин, София) 4:1
- 13 кръг
почива
18.03.2018 15:00 14 кръг Г Железница (Железница) 2:1
25.03.2018 17:00 15 кръг Д Урвич 1960 (Долни Пасарел) 9:1
01.04.2018 16:00 16 кръг Г Орловец 2015 (Кокаляне) 1:0
15.04.2018 16:00 17 кръг Д Обеля (кв.Обеля, София) 10:3
17.05.2018 17:00 18 кръг Г Академик 1947 (София) 3:0
29.04.2018 16:00 19 кръг Д Витоша II (Бистрица) 0:0
05.05.2018 10:00 20 кръг Г Гранит (Владая) 0:6
- 21 кръг
почива
20.05.2018 17:00 22 кръг Г Левски Раковски (София) 1:8
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Витоша II (Бистрица) 18 15 1 2 74:30 46
3 Гранит (Владая) 18 14 0 4 74:30 42
4 Урвич (Панчарево) 18 10 3 5 58:45 33
5 Академик 1947 (София) 18 8 3 7 36:35 27
6 Железница (Железница) 18 7 3 8 53:39 24

Урвич (Панчарево)

ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "В"
10.09.2017 13:40 1 кръг Д Спортист 13 (София) 0:2
17.09.2017 10:10 2 кръг Г Арес (София) 0:2
24.09.2017 12:30 3 кръг Д Елит София (София) 3:1
01.10.2017 11:20 4 кръг Г Ултраспорт академия (София) 1:1
- 5 кръг
почива
15.10.2017 11:20 6 кръг Г Локомотив 1929 (София) 1:2
22.10.2017 11:20 7 кръг Д Ферион (София) 1:3
29.10.2017 12:30 8 кръг Г Надежда (Доброславци) 1:1
26.11.2017 10:10 9 кръг Д ОФК София (София) 4:2
12.11.2017 13:40 10 кръг Г ДАФ (София) 1:5
19.11.2017 09:00 11 кръг Д Кремиковци (кв.Ботунец, София) 1:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Спортист 13 (София) 10 6 0 4 27:11 18
7 Надежда (Доброславци) 10 4 1 5 27:25 13
8 Урвич (Панчарево) 10 2 3 5 13:20 9
9 ОФК София (София) 10 1 1 8 14:64 4
10 Ултраспорт академия (София) 10 1 1 8 6:49 4
Втора фаза / Група "В"
11.03.2018 13:40 1 кръг Д Спортист 13 (София) 2:4
18.03.2018 11:20 2 кръг Г София спорт (София) 1:7
25.03.2018 12:30 3 кръг Д Надежда (Доброславци) 1:4
01.04.2018 11:20 4 кръг Г Ултраспорт академия (София) 6:1
15.04.2018 12:30 5 кръг Д Кремиковци (кв.Ботунец, София) 1:1
22.04.2018 10:10 6 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 0:2
29.04.2018 11:20 7 кръг Д Ботев 57 СОУ (София) 2:3
отложен 8 кръг Г Сердика (София) -:-
13.05.2018 09:00 9 кръг Д ОФК София (София) 3:4
20.05.2018 13:40 10 кръг Г ДАФ (София) 0:5
- 11 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
31 Сердика (София) 8 3 1 4 13:19 10
32 Кремиковци (кв.Ботунец, София) 8 2 1 5 14:25 7
33 ОФК София (София) 8 2 0 6 14:32 6
34 Урвич (Панчарево) 9 1 1 7 16:31 4
35 Ултраспорт академия (София) 9 0 2 7 5:27 2

Урвич (Панчарево)

ДПГ10: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Б"
10.09.2017 13:50 1 кръг Г Спортист 13 (София) 11:1
17.09.2017 12:40 2 кръг Д София 2010 (София) 12:1
24.09.2017 15:00 3 кръг Г Лъвчетата (София) 3:2
01.10.2017 11:30 4 кръг Д Ботев 57 СОУ (София) 8:0
08.10.2017 16:10 5 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 6:1
- 6 кръг
почива
22.10.2017 16:10 7 кръг Д Олимпиец (София) 4:1
29.10.2017 11:30 8 кръг Г Барокко (София) 5:2
05.11.2017 15:00 9 кръг Д РД Спорт (София) 5:0
12.11.2017 12:40 10 кръг Г Н спорт (София) 1:2
19.11.2017 13:50 11 кръг Д Ком 98 (Годеч) 1:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Ком 98 (Годеч) 10 9 0 1 55:7 27
2 Н спорт (София) 10 8 0 2 58:10 24
3 Урвич (Панчарево) 10 8 0 2 56:12 24
4 Олимпиец (София) 10 7 0 3 40:22 21
5 Лъвчетата (София) 10 7 0 3 45:12 21
Втора фаза / Група "А"
10.03.2018 13:40 1 кръг Д Лъвчетата (София) 1:2
17.03.2018 10:10 2 кръг Г Н спорт (София) 1:3
отложен 3 кръг Д Люлин (кв.Люлин, София) -:-
31.03.2018 14:50 4 кръг Г Септември (София) 2:0
14.04.2018 13:40 5 кръг Д Ком 98 (Годеч) 3:4
21.04.2018 12:30 6 кръг Г Левски (София) 1:10
28.04.2018 11:20 7 кръг Д Национал (София) 3:9
09.05.2018 11:20 8 кръг Г Царско село 2015 (София) 0:8
12.05.2018 10:10 9 кръг Д Славия 1913 (София) 2:3
19.05.2018 14:50 10 кръг Г Левски Раковски (София) 2:8
26.05.2018 09:00 11 кръг Д Олимпиец (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Септември (София) 9 2 3 4 18:17 9
9 Люлин (кв.Люлин, София) 9 2 2 5 14:17 8
10 Лъвчетата (София) 9 1 2 6 9:26 5
11 Н спорт (София) 9 1 1 7 13:44 4
12 Урвич (Панчарево) 9 1 0 8 15:47 3

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2016/2017 А ОФГ С 8 място
2015/2016 А ОФГ С 9 място
2014/2015 А ОФГ С 5 място
2012/2013 Б ОФГ С 2 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 неизвестно -
2009/2010 А ОФГ С 5 място

Интернет страници

 » няма интернет страници