Урвич (Панчарево)

BGSupporters форум

Урвич (Панчарево)

"А" ОГ София (столица) - южна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
01.09.2019 17:00 1 кръг Д Спарта (София) 5:1
08.09.2019 20:00 2 кръг Д Академик 1947 (София) 3:3
15.09.2019 17:00 3 кръг Г Витоша II (Бистрица) 0:3
22.09.2019 11:00 4 кръг Д Урвич 1960 (Долни Пасарел) 4:2
28.09.2019 17:00 5 кръг Г ФК ЦСКА 1948 II (София) 0:10
06.10.2019 20:00 6 кръг Д Орловец 2015 (Кокаляне) 2:1
13.10.2019 16:00 7 кръг Г Железница (Железница) 2:5
20.10.2019 16:00 8 кръг Д Люлин (кв.Люлин, София) 8:0
30.10.2019 20:30 9 кръг Г Младост 2015 (София) 5:2
отложен 10 кръг Д Гранит (Владая) -:-
10.11.2019 14:00 11 кръг Г Левски Раковски (София) 2:7
17.11.2019 14:00 12 кръг Д Обеля (кв.Обеля, София) 4:2
24.11.2019 16:30 13 кръг Г Обеля сити (кв.Обеля, София) -:-
- 14 кръг Г Спарта (София) -:-
- 15 кръг Г Академик 1947 (София) -:-
- 16 кръг Д Витоша II (Бистрица) -:-
- 17 кръг Г Урвич 1960 (Долни Пасарел) -:-
- 18 кръг Д ФК ЦСКА 1948 II (София) -:-
- 19 кръг Г Орловец 2015 (Кокаляне) -:-
- 20 кръг Д Железница (Железница) -:-
- 21 кръг Г Люлин (кв.Люлин, София) -:-
- 22 кръг Д Младост 2015 (София) -:-
- 23 кръг Г Гранит (Владая) -:-
- 24 кръг Д Левски Раковски (София) -:-
- 25 кръг Г Обеля (кв.Обеля, София) -:-
- 26 кръг Д Обеля сити (кв.Обеля, София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Витоша II (Бистрица) 10 9 0 1 55:10 27
4 Обеля сити (кв.Обеля, София) 11 7 0 4 22:18 21
5 Урвич (Панчарево) 11 6 1 4 35:36 19
6 Железница (Железница) 11 6 0 5 40:33 18
7 Левски Раковски (София) 11 6 0 5 27:16 18

Урвич (Панчарево)

ДПГ10: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Г"
22.09.2019 10:00 1 кръг Г ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 2:0
29.09.2019 10:00 2 кръг Д Шампион (София) 4:5
06.10.2019 10:00 3 кръг Г Развитие МФ (София) 1:2
13.10.2019 10:00 4 кръг Д ДАФ (София) 1:2
20.10.2019 10:00 5 кръг Г Средногорец 2016 (Златица) 2:2
17.11.2019 10:00 6 кръг Д Спорт за всички (София) 0:2
10.11.2019 10:00 7 кръг Г Сердика (София) 2:4
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Развитие на млади футболисти (София) 7 3 2 2 11:12 11
5 Средногорец 2016 (Златица) 7 2 3 2 16:20 9
6 Сердика (София) 7 3 0 4 18:14 9
7 ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 7 2 0 5 9:20 6
8 Урвич (Панчарево) 7 1 1 5 12:17 4

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2018/2019 А ОФГ С 7 място
2017/2018 А ОФГ С 4 място
2016/2017 А ОФГ С 8 място
2015/2016 А ОФГ С 9 място
2014/2015 А ОФГ С 5 място
2012/2013 Б ОФГ С 2 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 неизвестно -
2009/2010 А ОФГ С 5 място

Интернет страници

 » няма интернет страници