Урвич (Панчарево)

BGSupporters форум

Урвич (Панчарево)

"А" ОГ София (столица) - южна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
13.09.2020 17:00 1 кръг Г Академик 1947 (София) 1:1
20.09.2020 17:00 2 кръг Д Спарта (София) 2:1
27.09.2020 17:00 3 кръг Г Витоша II (Бистрица) 2:9
04.10.2020 16:00 4 кръг Д Обеля сити (кв.Обеля, София) 0:1
11.10.2020 16:00 5 кръг Г Железница (Железница) 0:3
18.10.2020 16:00 6 кръг Д Орловец 2015 (Кокаляне) 1:2
25.10.2020 15:00 7 кръг Г Урвич 1960 (Долни Пасарел) 2:5
01.11.2020 15:00 8 кръг Д Септември II (София) 0:1
08.11.2020 14:00 9 кръг Г Люлин (кв.Люлин, София) 2:0
15.11.2020 14:00 10 кръг Д Левски Раковски (София) 0:3
22.11.2020 14:00 11 кръг Г Обеля (кв.Обеля, София) 0:4
- 12 кръг Д Академик 1947 (София) -:-
- 13 кръг Г Спарта (София) -:-
- 14 кръг Д Витоша II (Бистрица) -:-
- 15 кръг Г Обеля сити (кв.Обеля, София) -:-
- 16 кръг Д Железница (Железница) -:-
- 17 кръг Г Орловец 2015 (Кокаляне) -:-
- 18 кръг Д Урвич 1960 (Долни Пасарел) -:-
- 19 кръг Г Септември II (София) -:-
- 20 кръг Д Люлин (кв.Люлин, София) -:-
- 21 кръг Г Левски Раковски (София) -:-
- 22 кръг Д Обеля (кв.Обеля, София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Урвич 1960 (Долни Пасарел) 11 4 0 7 21:52 12
9 Академик 1947 (София) 11 3 2 6 26:48 11
10 Орловец 2015 (Кокаляне) 11 2 1 8 14:43 7
11 Урвич (Панчарево) 11 2 1 8 10:30 7
12 Спарта (София) 11 0 0 11 17:61 0

Урвич (Панчарево)

ДПГ11: София (столица) - Зонална група (Футбол 7)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "В"
26.09.2020 10:10 1 кръг Г Победа 2013 (София) 0:3
03.10.2020 12:30 2 кръг Д Шампион (София) анл.
10.10.2020 13:40 3 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) анл.
17.10.2020 11:20 4 кръг Д Академик 1947 (София) анл.
24.10.2020 11:20 5 кръг Г Лъвчетата (София) анл.
31.10.2020 10:10 6 кръг Д Спорт за всички (София) анл.
07.11.2020 12:30 7 кръг Г ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) анл.
14.11.2020 13:40 8 кръг Г Метал 2002 (Перник) анл.
- 9 кръг
почива
28.11.2020 12:30 10 кръг Г ФК ЦСКА 1948 (София) анл.
05.12.2020 09:00 11 кръг Д БАМФ (София) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 7 3 1 3 17:29 10
8 БАМФ (София) 8 2 0 6 19:34 6
9 ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 6 0 0 6 5:32 0
10 Победа 2013 (София) 7 0 0 7 13:51 0
-- Урвич (Панчарево) 1 0 0 1 0:3 -

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2019/2020 А ОФГ С 7 място
2018/2019 А ОФГ С 7 място
2017/2018 А ОФГ С 4 място
2016/2017 А ОФГ С 8 място
2015/2016 А ОФГ С 9 място
2014/2015 А ОФГ С 5 място
2012/2013 Б ОФГ С 2 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 неизвестно -
2009/2010 А ОФГ С 5 място

Интернет страници

 » няма интернет страници