Урвич 1960 (Долни Пасарел)

BGSupporters форум

Урвич 1960 (Долни Пасарел)

"А" ОФГ София (столица) - южна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
09.09.2017 17:00 1 кръг Г Искър (Герман) 1:2
17.09.2017 17:00 2 кръг Д Левски Раковски (София) 1:5
24.09.2017 17:00 3 кръг Г Люлин (кв.Люлин, София) 0:2
01.10.2017 16:00 4 кръг Д Урвич (Панчарево) 1:5
08.10.2017 16:00 5 кръг Г Железница (Железница) 1:10
- 6 кръг
почива
22.10.2017 16:00 7 кръг Д Орловец 2015 (Кокаляне) 3:1
29.10.2017 15:00 8 кръг Г Обеля (кв.Обеля, София) 1:2
05.11.2017 14:00 9 кръг Д Академик 1947 (София) 1:2
12.11.2017 14:00 10 кръг Г Витоша II (Бистрица) 2:6
15.10.2017 14:00 11 кръг Д Гранит (Владая) 5:1
- 12 кръг
почива
10.03.2018 18:00 13 кръг Г Левски Раковски (София) 0:11
18.03.2018 15:00 14 кръг Д Люлин (кв.Люлин, София) 2:1
25.03.2018 17:00 15 кръг Г Урвич (Панчарево) 1:9
01.04.2018 16:00 16 кръг Д Железница (Железница) 0:3
- 17 кръг
почива
22.04.2018 16:00 18 кръг Г Орловец 2015 (Кокаляне) 2:3
29.04.2018 16:00 19 кръг Д Обеля (кв.Обеля, София) 4:3
05.05.2018 17:00 20 кръг Г Академик 1947 (София) 0:4
13.05.2018 17:00 21 кръг Д Витоша II (Бистрица) 1:6
15.04.2018 14:00 22 кръг Г Гранит (Владая) 1:6
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Железница (Железница) 18 7 3 8 53:39 24
7 Люлин (кв.Люлин, София) 18 5 2 11 33:57 17
8 Урвич 1960 (Долни Пасарел) 18 4 0 14 26:80 12
9 Обеля (кв.Обеля, София) 18 3 0 15 27:77 9
10 Орловец 2015 (Кокаляне) 18 2 0 16 23:70 6

Урвич 1960 (Долни Пасарел)

ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "В"
10.09.2017 09:30 1 кръг Г Интернационал (София) 7:0
17.09.2017 09:30 2 кръг Д Надежда (Доброславци) 6:1
24.09.2017 11:00 3 кръг Г Средногорец 2016 (Златица) 2:1
01.10.2017 09:30 4 кръг Д ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 0:2
08.10.2017 12:30 5 кръг Г Талант (София) 5:0
15.10.2017 09:30 6 кръг Д Талант (София) 6:2
22.10.2017 12:30 7 кръг Д Средногорец 2016 (Златица) 1:0
29.10.2017 09:30 8 кръг Г Интернационал (София) 1:2
05.11.2017 09:30 9 кръг Д Надежда (Доброславци) 2:0
12.11.2017 11:00 10 кръг Г Средногорец 2016 (Златица) 3:1
19.11.2017 09:30 11 кръг Д ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 3:0
- 12 кръг Г Талант (София) анл.
- 13 кръг Д Талант (София) анл.
- 14 кръг Д Средногорец 2016 (Златица) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Урвич 1960 (Долни Пасарел) 11 9 0 2 36:9 27
2 ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 11 5 3 3 20:17 18
3 Интернационал (София) 11 4 3 4 14:19 15
4 Талант (София) 11 3 4 4 23:32 13
5 Надежда (Доброславци) 11 3 3 5 18:25 12
Втора фаза / Група "Б"
11.03.2018 09:00 1 кръг Д РД Спорт (София) 1:1
25.04.2018 11:00 2 кръг Д Локомотив 1929 (София) 1:2
27.05.2018 12:00 3 кръг Г Н спорт (София) 6:1
02.05.2018 10:00 4 кръг Д Елит София (София) 0:1
15.04.2018 13:30 5 кръг Г Сердика (София) 3:0
22.04.2018 10:30 6 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 0:1
29.04.2018 15:00 7 кръг Г Олимпия ФК (София) 2:2
10.05.2018 09:00 8 кръг Д Ферион (София) 2:0
- 9 кръг
почива
20.05.2018 10:30 10 кръг Д Металург 1957 (Перник) 3:0
03.06.2018 15:00 11 кръг Г Спортист 13 (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
15 Локомотив 1929 (София) 9 6 1 2 31:7 19
16 РД Спорт (София) 9 4 3 2 26:9 15
17 Урвич 1960 (Долни Пасарел) 9 4 2 3 18:8 14
18 Елит София (София) 9 4 1 4 15:17 13
19 Н спорт (София) 10 4 0 6 15:24 12

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2016/2017 А ОФГ С 10 място
2015/2016 А ОФГ С 13 място
2014/2015 А ОФГ С 8 място
2012/2013 А ОФГ С 10 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 неизвестно -
2009/2010 А ОФГ С 4 място

Интернет страници

 » няма интернет страници