Урвич 1960 (Долни Пасарел)

BGSupporters форум

Урвич 1960 (Долни Пасарел)

"А" ОФГ София (столица) - южна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
11.09.2016 17:00 1 кръг Г Академик 1947 (София) 0:1
18.09.2016 17:00 2 кръг Д Люлин (кв.Люлин, София) 3:1
25.09.2016 17:00 3 кръг Г Конелиано 2005 (Герман) 0:5
01.10.2016 16:00 4 кръг Д БМ Спорт (София) 1:2
08.10.2016 16:00 5 кръг Г Витоша II (Бистрица) 1:7
16.10.2016 16:00 6 кръг Д Урвич (Панчарево) 2:3
23.10.2016 16:00 7 кръг Г Орловец 2015 (Кокаляне) 1:1
30.10.2016 15:00 8 кръг Д Гранит (Владая) 2:2
04.11.2016 15:00 9 кръг Г ЦСКА 1948 (София) 0:9
11.11.2016 15:00 10 кръг Г Железница (Железница) 3:4
20.11.2016 15:00 11 кръг Д Левски-Раковски (София) 2:1
05.03.2017 15:00 12 кръг Д Академик 1947 (София) 1:5
12.03.2017 15:00 13 кръг Г Люлин (кв.Люлин, София) 1:1
19.03.2017 15:00 14 кръг Д Конелиано 2005 (Герман) 3:0
03.05.2017 18:00 15 кръг Г БМ Спорт (София) 0:1
02.04.2017 17:00 16 кръг Д Витоша II (Бистрица) 0:3
09.04.2017 17:00 17 кръг Г Урвич (Панчарево) 1:5
23.04.2017 17:00 18 кръг Д Орловец 2015 (Кокаляне) 12:1
30.04.2017 17:00 19 кръг Г Гранит (Владая) 3:1
07.05.2017 18:00 20 кръг Д ЦСКА 1948 (София) 1:7
14.05.2017 18:00 21 кръг Д Железница (Железница) 0:1
21.05.2017 18:00 22 кръг Г Левски-Раковски (София) 1:11
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Урвич (Панчарево) 22 9 0 13 53:69 27
9 Орловец 2015 (Кокаляне) 22 6 1 15 37:97 19
10 Урвич 1960 (Долни Пасарел) 22 5 3 14 38:72 18
11 Люлин (кв.Люлин, София) 22 3 1 18 35:99 10
12 Конелиано 2005 (Герман) 22 3 2 17 29:63 11

Урвич 1960 (Долни Пасарел)

ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Б"
01.10.2016 10:20 1 кръг Д Олимпия ФК (София) 1:5
09.10.2016 09:00 2 кръг Г Ферион (София) 1:3
14.10.2016 13:00 3 кръг Д Щурче (София) 2:3
22.10.2016 09:00 4 кръг Г РД Спорт (София) 0:3
30.10.2016 11:40 5 кръг Д Елит София (София) 3:0
04.11.2016 13:00 6 кръг Г Национал (София) 0:4
12.11.2016 10:20 7 кръг Д Левски (София) 0:8
20.11.2016 13:00 8 кръг Г Метал 2002 (Перник) 0:4
25.11.2016 10:20 9 кръг Д Велбъжд (Кюстендил) 0:2
03.12.2016 14:20 10 кръг Г Локомотив 1929 (София) 0:2
- 11 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Ферион (София) 10 4 0 6 17:45 12
8 Олимпия ФК (София) 10 3 1 6 22:19 10
9 Щурче (София) 10 2 0 8 15:63 6
10 Урвич 1960 (Долни Пасарел) 10 1 0 9 7:34 3
11 Елит София (София) 10 0 0 10 0:103 0
Втора фаза / Втора група
05.03.2017 15:30 1 кръг Г Ферион (София) 1:4
12.03.2017 08:30 2 кръг Д Олимпия ФК (София) 0:7
19.03.2017 12:00 3 кръг Г Щурче (София) 0:6
27.03.2017 09:00 4 кръг Г Витоша (Бистрица) 5:1
30.03.2017 17:10 5 кръг Д Елит София (София) 5:0
02.04.2017 10:10 6 кръг Г Велбъжд (Кюстендил) 2:2
09.04.2017 14:50 7 кръг Д Спортист 13 (София) 1:5
13.04.2017 09:00 8 кръг Г Лъвчетата (София) 0:1
23.04.2017 13:40 9 кръг Д Победа 2013 (София) 1:0
30.04.2017 16:00 10 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 0:2
07.05.2017 14:50 11 кръг Д ОФК Костинброд 2012 (Костинброд) 0:2
14.05.2017 13:40 12 кръг Г Ком 98 (Годеч) 1:3
21.05.2017 17:10 13 кръг Д Орловец 2015 (Кокаляне) 4:2
25.05.2017 14:50 14 кръг Г Младост 2015 (София) 4:1
28.05.2017 12:30 15 кръг Д РД Спорт (София) 0:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
26 Щурче (София) 15 6 0 9 33:55 18
27 Лъвчетата (София) 15 4 4 7 15:17 16
28 Урвич 1960 (Долни Пасарел) 15 5 1 9 24:39 16
29 Младост 2015 (София) 15 4 0 11 21:74 12
30 Витоша (Бистрица) 15 3 1 11 14:56 10

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2015/2016 А ОФГ С 13 място
2014/2015 А ОФГ С 8 място
2012/2013 А ОФГ С 10 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 неизвестно -
2009/2010 А ОФГ С 4 място

Интернет страници

 » няма интернет страници