Устрем (Трем)

BGSupporters форум

Устрем (Трем)

"А" ОФГ Шумен - северна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
04.09.2016 17:00 1 кръг Г Вихър 1969 (Боян) 5:2
11.09.2016 17:00 2 кръг Д Капитана (Капитан Петко) 5:0
17.09.2016 17:00 3 кръг Г Дъбрава (Осеновец) 2:2
25.09.2016 17:00 4 кръг Г Габър 2015 (Габрица) 5:1
02.10.2016 16:00 5 кръг Д Мълния (Климент) 2:1
09.10.2016 16:00 6 кръг Г Ясен 2007 (Ясенково) 5:1
16.10.2016 16:00 7 кръг Д Космос 2013 (Браничево) 3:0
- 8 кръг
почива
26.11.2016 14:00 9 кръг Д Победа 2016 (Пристое) 4:2
05.11.2016 10:30 10 кръг Г Лудогорец (Каолиново) 4:1
12.11.2016 10:30 11 кръг Д Борци (Борци) 11:1
20.11.2016 14:00 12 кръг Г Звезда (Студеница) 3:1
27.11.2016 14:00 13 кръг Д Заря 1963 (Звегор) 4:0
04.12.2016 13:00 14 кръг Г Никола Козлево (Ник.Козлево) 0:2
11.12.2016 13:00 15 кръг Д Зенит (Черноглавци) 2:2
05.03.2017 15:00 16 кръг Д Вихър 1969 (Боян) 2:0
12.03.2017 15:00 17 кръг Г Капитана (Капитан Петко) 5:0
19.03.2017 15:00 18 кръг Д Дъбрава (Осеновец) 1:2
25.03.2017 15:00 19 кръг Д Габър 2015 (Габрица) 5:0
02.04.2017 17:00 20 кръг Г Мълния (Климент) 1:0
09.04.2017 17:00 21 кръг Д Ясен 2007 (Ясенково) 3:0
16.04.2017 17:00 22 кръг Г Космос 2013 (Браничево) 3:0
- 23 кръг
почива
30.04.2017 17:00 24 кръг Г Победа 2016 (Пристое) 3:1
- 25 кръг
почива
07.05.2017 18:00 26 кръг Г Борци (Борци) 5:1
14.05.2017 18:00 27 кръг Д Звезда (Студеница) 7:1
17.05.2017 18:00 28 кръг Г Заря 1963 (Звегор) 5:2
21.05.2017 18:00 29 кръг Д Никола Козлево (Ник.Козлево) 1:0
28.05.2017 18:00 30 кръг Г Зенит (Черноглавци) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Устрем (Трем) 25 21 2 2 92:22 65
2 Мълния (Климент) 25 20 3 2 124:20 63
3 Дъбрава (Осеновец) 25 18 6 1 82:24 60
4 Никола Козлево (Никола Козлево) 25 18 3 4 107:30 57
5 Победа 2016 (Пристое) 26 14 3 9 93:61 45

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2015/2016 А ОФГ ШН 2 място
2014/2015 А ОФГ ШН 1 място
2013/2014 А ОФГ ШН 2 място
2012/2013 А ОФГ ШН 8 място

Интернет страници

 » няма интернет страници