Устрем Д (Дончево)

BGSupporters форум

Устрем Д (Дончево)

Североизточна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
10.08.2019 18:00 1 кръг Г Калиакра 1923 (Каварна) 3:1
18.08.2019 18:00 2 кръг Д Светкавица Търговище (Търговище) 2:3
24.08.2019 18:00 3 кръг Г Септември 98 (Тервел) 1:0
01.09.2019 18:00 4 кръг Д Суворово 1 (Суворово) 1:0
15.09.2019 17:00 5 кръг Г Локомотив (Русе) анл.
22.09.2019 17:00 6 кръг Д Кубрат 2016 (Кубрат) 1:0
29.09.2019 16:00 7 кръг Г Черноломец 1919 (Попово) 0:7
06.10.2019 16:00 8 кръг Д Тополи 2010 (Тополи) 2:1
12.10.2019 16:00 9 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) 0:3
19.10.2019 16:00 10 кръг Г Хитрино (Хитрино) 5:2
31.10.2019 14:00 11 кръг Д Бенковски (Бяла, обл.Русе) 3:0
09.11.2019 14:00 12 кръг Г Ботев (Нови пазар) 3:0
17.11.2019 14:00 13 кръг Д Шумен 2007 (Шумен) 2:0
24.11.2019 14:00 14 кръг Д Калиакра 1923 (Каварна) 3:0
30.11.2019 14:00 15 кръг Г Светкавица Търговище (Търговище) 2:2
23.02.2020 14:00 16 кръг Д Септември 98 (Тервел) -:-
01.03.2020 14:00 17 кръг Г Суворово 1 (Суворово) -:-
- 18 кръг
почива
15.03.2020 15:00 19 кръг Г Кубрат 2016 (Кубрат) -:-
22.03.2020 15:00 20 кръг Д Черноломец 1919 (Попово) -:-
28.03.2020 15:00 21 кръг Г Тополи 2010 (Тополи) -:-
05.04.2020 16:00 22 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) -:-
12.04.2020 16:00 23 кръг Д Хитрино (Хитрино) -:-
17.04.2020 16:00 24 кръг Г Бенковски (Бяла, обл.Русе) -:-
26.04.2020 16:00 25 кръг Д Ботев (Нови пазар) -:-
02.05.2020 17:00 26 кръг Г Шумен 2007 (Шумен) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Добруджа 1919 (Добрич) 13 13 0 0 45:6 39
2 Суворово 1 (Суворово) 13 8 2 3 34:10 26
3 Устрем Д (Дончево) 12 8 1 3 22:18 25
4 Септември 98 (Тервел) 13 6 4 3 20:11 22
5 Черноломец 1919 (Попово) 12 6 3 3 22:14 21
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Добрич / Първи кръг
08.09.2019 17:00 - Г Септември 98 (Тервел) 2:3

Устрем Д (Дончево)

ЮМВ: Варна - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
14.09.2019 10:00 1 кръг Д Черноморец (Балчик) 4:0
21.09.2019 10:00 2 кръг Г Суворово 1 (Суворово) 0:3
28.09.2019 10:00 3 кръг Д Волов (Шумен) 2:0
05.10.2019 10:00 4 кръг Д Септември 98 (Тервел) 2:1
12.10.2019 10:00 5 кръг Г Ботев (Нови пазар) 1:2
19.10.2019 10:00 6 кръг Д Черноморец II (Балчик) 2:0
30.11.2019 10:00 7 кръг Г Велики Преслав (Велики Преслав) 3:2
04.11.2019 10:00 8 кръг Д Атлетик (Провадия) 4:1
- 9 кръг
почива
16.11.2019 10:00 10 кръг Д Калиакра 1923 (Каварна) 7:1
23.11.2019 09:30 11 кръг Г Хитрино (Хитрино) 11:0
- 12 кръг Г Черноморец (Балчик) -:-
- 13 кръг Д Суворово 1 (Суворово) -:-
- 14 кръг Г Волов (Шумен) -:-
- 15 кръг Г Септември 98 (Тервел) -:-
- 16 кръг Д Ботев (Нови пазар) -:-
- 17 кръг Г Черноморец II (Балчик) -:-
- 18 кръг Д Велики Преслав (Велики Преслав) -:-
- 19 кръг Г Атлетик (Провадия) -:-
- 20 кръг
почива
- 21 кръг Г Калиакра 1923 (Каварна) -:-
- 22 кръг Д Хитрино (Хитрино) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Суворово 1 (Суворово) 10 8 1 1 35:10 25
2 Септември 98 (Тервел) 10 8 1 1 35:5 25
3 Устрем Д (Дончево) 10 8 0 2 36:10 24
4 Ботев (Нови пазар) 10 7 0 3 32:15 21
5 Волов (Шумен) 10 6 1 3 30:16 19

Устрем Д (Дончево)

Деца: Варна - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
14.09.2019 11:30 1 кръг Д Черноморец (Балчик) 2:1
21.09.2019 11:30 2 кръг Г Суворово 1 (Суворово) 0:3
- 3 кръг
почива
05.10.2019 11:30 4 кръг Д Септември 98 (Тервел) 2:5
12.10.2019 11:30 5 кръг Г Ботев (Нови пазар) 0:5
- 6 кръг
почива
30.11.2019 10:00 7 кръг Г Велики Преслав (Велики Преслав) 1:9
04.11.2019 11:30 8 кръг Д Атлетик (Провадия) 1:2
09.11.2019 14:30 9 кръг Г Провадия (Провадия) 2:1
- 10 кръг
почива
23.11.2019 11:00 11 кръг Г Хитрино (Хитрино) 5:3
- 12 кръг Г Черноморец (Балчик) -:-
- 13 кръг Д Суворово 1 (Суворово) -:-
- 14 кръг
почива
- 15 кръг Г Септември 98 (Тервел) -:-
- 16 кръг Д Ботев (Нови пазар) -:-
- 17 кръг
почива
- 18 кръг Д Велики Преслав (Велики Преслав) -:-
- 19 кръг Г Атлетик (Провадия) -:-
- 20 кръг Д Провадия (Провадия) -:-
- 21 кръг
почива
- 22 кръг Д Хитрино (Хитрино) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Атлетик (Провадия) 8 4 0 4 20:24 12
6 Септември 98 (Тервел) 8 3 1 4 19:27 10
7 Устрем Д (Дончево) 8 3 0 5 13:29 9
8 Провадия (Провадия) 8 1 3 4 9:14 6
9 Хитрино (Хитрино) 8 0 1 7 13:42 1

Клубна емблема

Екипи

Отбор

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2018/2019 Трета лига 11 място
2017/2018 А ОФГ ДЧ 3 място
2016/2017 А ОФГ ДЧ 5 място
2015/2016 А ОФГ ДЧ 2 място
2014/2015 А ОФГ ДЧ 4 място
2013/2014 А ОФГ ДЧ 4 място
2012/2013 А ОФГ ДЧ 5 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 неизвестно -
2009/2010 А ОФГ ДЧ 5 място

Месечна ранглиста

месец точки място
ноември 2019 12.807 43
октомври 2019 9.623 60
септември 2019 9.616 63
август 2019 12.452 45
май 2019 5.754 77
април 2019 4.981 86
март 2019 9.690 62
ноември 2018 4.894 91
октомври 2018 6.081 77
септември 2018 1.827 93
всички

Интернет страници

 » няма интернет страници