Устрем Д (Дончево)

BGSupporters форум

Устрем Д (Дончево)

"А" ОФГ Добрич - източна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
05.09.2015 17:00 1 кръг Д Рилци (кв.Рилци, Добрич) 3:2
13.09.2015 17:00 2 кръг Г Устрем (Дропла) 1:0
19.09.2015 17:00 3 кръг Д Спортист 2011 (Генерал Тошево) 3:2
27.09.2015 17:00 4 кръг Г Вихър 2013 (Бранище) 3:1
04.10.2015 16:00 5 кръг Д Албена 97 (Оброчище) 3:1
10.10.2015 16:00 6 кръг Г Стражица 2012 (Стражица) 7:2
18.10.2015 16:00 7 кръг Д Спартак 2012 (Славеево) 11:0
23.10.2015 16:00 8 кръг Г Добруджанец (Паскалево) 0:0
06.12.2015 14:00 9 кръг Д Сокол 2012 (Соколово) 6:1
08.11.2015 14:00 10 кръг Г Дружба (Люляково) 6:3
15.11.2015 14:00 11 кръг Д Христо Ботев (Стожер) 3:0
22.11.2015 14:00 12 кръг Г Спортист (Стефаново) 2:0
29.11.2015 14:00 13 кръг Д Нефтяник 2010 (Шабла) 2:0
05.03.2016 15:30 14 кръг Г Рилци (кв.Рилци, Добрич) 1:2
13.03.2016 15:30 15 кръг Д Устрем (Дропла) 1:0
19.03.2016 15:30 16 кръг Г Спортист 2011 (Генерал Тошево) 4:1
27.03.2016 15:30 17 кръг Д Вихър 2013 (Бранище) 6:0
03.04.2016 17:00 18 кръг Г Албена 97 (Оброчище) 2:1
09.04.2016 17:00 19 кръг Д Стражица 2012 (Стражица) 7:0
17.04.2016 17:00 20 кръг Г Спартак 2012 (Славеево) 12:0
23.04.2016 17:00 21 кръг Д Добруджанец (Паскалево) 0:0
30.04.2016 17:00 22 кръг Г Сокол 2012 (Соколово) 6:2
08.05.2016 18:00 23 кръг Д Дружба (Люляково) 1:0
15.05.2016 18:00 24 кръг Г Христо Ботев (Стожер) 3:0
22.05.2016 18:00 25 кръг Д Спортист (Стефаново) 7:2
29.05.2016 18:00 26 кръг Г Нефтяник 2010 (Шабла) 2:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Добруджанец (Паскалево) 26 23 3 0 98:10 72
2 Устрем Д (Дончево) 26 22 2 2 102:23 68
3 Албена 97 (Оброчище) 26 19 3 4 128:23 60
4 Нефтяник 2010 (Шабла) 26 17 3 6 80:44 54
5 Спортист 2011 (Генерал Тошево) 26 16 1 9 79:40 49
"А" ОФГ Добрич - Финали
Дата Фаза Противник Рез.
Финал за 3-то място
04.06.2016 15:30 - Д Лозенец 2015 (Лозенец) 1:3
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Добрич / 1/4 финали
16.09.2015 17:00 - Д Интер (Плачидол) 1:4

Клубна емблема

Екипи

Отбор

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2018/2019 Трета лига 11 място
2017/2018 А ОФГ ДЧ 3 място
2016/2017 А ОФГ ДЧ 5 място
2015/2016 А ОФГ ДЧ 2 място
2014/2015 А ОФГ ДЧ 4 място
2013/2014 А ОФГ ДЧ 4 място
2012/2013 А ОФГ ДЧ 5 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 неизвестно -
2009/2010 А ОФГ ДЧ 5 място

Месечна ранглиста

месец точки място
май 2019 5.754 77
април 2019 4.981 86
март 2019 9.690 62
ноември 2018 4.894 91
октомври 2018 6.081 77
септември 2018 1.827 93
всички

Интернет страници

 » няма интернет страници