Устрем Д (Дончево)

BGSupporters форум

Устрем Д (Дончево)

"А" ОФГ Добрич - източна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
05.09.2015 17:00 1 кръг Д Рилци (кв.Рилци, Добрич) 3:2
13.09.2015 17:00 2 кръг Г Устрем (Дропла) 1:0
19.09.2015 17:00 3 кръг Д Спортист 2011 (Генерал Тошево) 3:2
27.09.2015 17:00 4 кръг Г Вихър 2013 (Бранище) 3:1
04.10.2015 16:00 5 кръг Д Албена 97 (Оброчище) 3:1
10.10.2015 16:00 6 кръг Г Стражица 2012 (Стражица) 7:2
18.10.2015 16:00 7 кръг Д Спартак 2012 (Славеево) 11:0
23.10.2015 16:00 8 кръг Г Добруджанец (Паскалево) 0:0
06.12.2015 14:00 9 кръг Д Сокол 2012 (Соколово) 6:1
08.11.2015 14:00 10 кръг Г Дружба (Люляково) 6:3
15.11.2015 14:00 11 кръг Д Христо Ботев (Стожер) 3:0
22.11.2015 14:00 12 кръг Г Спортист (Стефаново) 2:0
29.11.2015 14:00 13 кръг Д Нефтяник 2010 (Шабла) 2:0
05.03.2016 15:30 14 кръг Г Рилци (кв.Рилци, Добрич) 1:2
13.03.2016 15:30 15 кръг Д Устрем (Дропла) 1:0
19.03.2016 15:30 16 кръг Г Спортист 2011 (Генерал Тошево) 4:1
27.03.2016 15:30 17 кръг Д Вихър 2013 (Бранище) 6:0
03.04.2016 17:00 18 кръг Г Албена 97 (Оброчище) 2:1
09.04.2016 17:00 19 кръг Д Стражица 2012 (Стражица) 7:0
17.04.2016 17:00 20 кръг Г Спартак 2012 (Славеево) 12:0
23.04.2016 17:00 21 кръг Д Добруджанец (Паскалево) 0:0
30.04.2016 17:00 22 кръг Г Сокол 2012 (Соколово) 6:2
08.05.2016 18:00 23 кръг Д Дружба (Люляково) 1:0
15.05.2016 18:00 24 кръг Г Христо Ботев (Стожер) 3:0
22.05.2016 18:00 25 кръг Д Спортист (Стефаново) 7:2
29.05.2016 18:00 26 кръг Г Нефтяник 2010 (Шабла) 2:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Добруджанец (Паскалево) 26 23 3 0 98:10 72
2 Устрем Д (Дончево) 26 22 2 2 102:23 68
3 Албена 97 (Оброчище) 26 19 3 4 128:23 60
4 Нефтяник 2010 (Шабла) 26 17 3 6 80:44 54
5 Спортист 2011 (Генерал Тошево) 26 16 1 9 79:40 49
"А" ОФГ Добрич - Финали
Дата Фаза Противник Рез.
Финал за 3-то място
04.06.2016 15:30 - Д Лозенец 2015 (Лозенец) 1:3
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Добрич / 1/4 финали
16.09.2015 17:00 - Д Интер (Плачидол) 1:4

Клубна емблема

Екипи

Отбор

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2017/2018 А ОФГ ДЧ 3 място
2016/2017 А ОФГ ДЧ 5 място
2015/2016 А ОФГ ДЧ 2 място
2014/2015 А ОФГ ДЧ 4 място
2013/2014 А ОФГ ДЧ 4 място
2012/2013 А ОФГ ДЧ 5 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 неизвестно -
2009/2010 А ОФГ ДЧ 5 място

Месечна ранглиста

месец точки място
март 2019 9.690 62
ноември 2018 4.894 91
октомври 2018 6.081 77
септември 2018 1.827 93
всички

Интернет страници

 » няма интернет страници