Само юношески отбори

Аврен (Аврен)

Арес (София)

Аристон (Русе)

Арсенал (Казанлък)

Атлетик (кв.Макак, Шумен)

Аякс (Дивотино)

Балкан (Лозенец)

Балкан (Разбойна)

Барокко (София)

Белица 2017 (Килифарево)

Бенковски (Подгорица)

Бенковски (Тетевен)

Биоелит (Момино)

Болярчета (Велико Търново)

Боровец 2002 (Търговище)

Ботев 2002 (Пловдив)

Бургас спорт (Бургас)

Бутан (Бутан)

Векта (Пловдив)

Видин (Видин)

Витоша 13 (София)

Въбел (кв.Въбел, Търговище)

Граничар (Кирково)

Гунди (Плевен)

ДАФ (София)

Доростол Силистра (Силистра)

Дунав 2016 (Селановци)

Евророма (Свиленград)

Единство (Търговище)

Елит София (София)

ЕСФА (София)

Звездичка (Бургас)

Здравец (Здравец)

Златия 2015 (Вълчедръм)

Златоград (Златоград)

Интернационал (София)

Искра (Голямо градище)

Камчиец 2015 (Старо Оряхово)

Конкордия (София)

Левски 2000 (Русе)

Ленчо (Якимово)

Локомотив (Стара Загора)

Лъвчетата (София)

Любляна (Люблен)

Мадан (Мадан)

Метал 2002 (Перник)

Мечетата (Петрич)

МФК Тича (Варна)

Мъглиж (Мъглиж)

Национал (София)

Неврокоп (Гоце Делчев)

Одесос 2014 (Варна)

Олимпик (Варна)

Олимпик 2000 (Тетевен)

Олимпия ФК (София)

Орел (Разделци)

Орлета (Пазарджик)

ОФК София (София)

Пегас спорт (Видин)

Пирин 2001 (Благоевград)

Победа 2013 (София)

Поломие 2016 (Лом)

Пордим 2017 (Пордим)

ПССГ Чирпан (Чирпан)

РД Спорт (София)

Респект (Хасково)

Ружинци (Ружинци)

Светкавица (Градежница)

Светкавица (Кралево)

Светкавица 2014 (Търговище)

Светлина (Черковна)

Свиленград (Свиленград)

Септември (Медковец)

Сердика (София)

Сините камъни 2013 (Сливен)

Сливен 2000 (Сливен)

София 2010 (София)

София спорт (София)

Спартак 1919 (Плевен)

Спартак 2015 (София)

Спортист 13 (София)

Средногорец 2016 (Златица)

Талант (София)

Ултраспорт академия (София)

Урожай (Гърчиново)

Ферион (София)

ФК Арда 1924 (Кърджали)

ФК Рилски спортист (Самоков)

Фортуна (Плевен)

Хан Кардам (Кардам)

Чавдар (Пловдив)

Чавдар 1957 (Бяла Слатина)

Чардафон 1919 (Габрово)

Черноломец 2017 (Попово)

Шампиони 2014 (Варна)

Юнайтед (Пловдив)

Юнак (Варна)

Ямбол 2004 (Ямбол)

Въбел (кв.Въбел, Търговище)

BGSupporters форум

Въбел (кв.Въбел, Търговище)

ДПГ13: Търговище - Областна група (Футбол 11) - Група "А"
Дата Фаза Противник Рез.
06.10.2017 15:00 1 кръг Д Балкан (Разбойна) 3:0
13.10.2017 15:00 2 кръг Д Биоелит (Момино) 5:2
20.10.2017 15:00 3 кръг Г Боровец 2002 (Търговище) 2:2
27.10.2017 15:00 4 кръг Д Здравец (Здравец) 3:1
03.11.2017 14:00 5 кръг Г Бенковски (Подгорица) 4:2
10.11.2017 14:00 6 кръг Д Единство (Търговище) 5:3
17.11.2017 14:00 7 кръг Г Светкавица (Кралево) 1:3
06.04.2018 16:00 8 кръг Г Балкан (Разбойна) 3:3
13.04.2018 16:00 9 кръг Г Биоелит (Момино) 5:4
20.04.2018 16:00 10 кръг Д Боровец 2002 (Търговище) 0:2
27.04.2018 16:00 11 кръг Г Здравец (Здравец) 1:0
04.05.2018 17:00 12 кръг Д Бенковски (Подгорица) 2:2
11.05.2018 17:00 13 кръг Г Единство (Търговище) 0:1
18.05.2018 17:00 14 кръг Д Светкавица (Кралево) 2:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Боровец 2002 (Търговище) 14 10 3 1 37:12 33
2 Въбел (кв.Въбел, Търговище) 14 8 3 3 36:26 27
3 Светкавица (Кралево) 14 7 3 4 39:19 24
4 Балкан (Разбойна) 14 6 5 3 29:25 23
5 Здравец (Здравец) 14 5 2 7 22:25 17

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2013/2014 А ОФГ ТЩ 12 място
2012/2013 А ОФГ ТЩ 6 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 неизвестно -
2009/2010 Б ОФГ ТЩ 8 място

Интернет страници

 » няма интернет страници