Неизвестно

Августа (Хърлец)

Агротрон М (Момино)

Адаспорт (Острово)

Академия Ботев (Враца)

Арда 1 (Кърджали)

Балкански (Михайлово)

Батак (Батак)

Беломорец (Светлен)

Бенковски (Троян)

Бенковски 1953 (Сапарево)

Бенковски 2016 (Исперих)

Ботев (Бърдарски геран)

Ботев (Ветово)

Ботев (Ленково)

Ботев (Рогозен)

Ботев Д (Димово)

Ботевъ (Брусен)

Буховци 2016 (Буховци)

Венец (гара Орешец)

Вива (София)

Виноградец 2014 (Виноградец)

Вихър (Боил)

Вихър (Бързия)

Вихър 1926 (Вълчи дол)

Вихър 1931 (Дългач)

Върба 1917 (Радомир)

Гранит (Сборище)

Динамо 2017 (Дупница)

Динамо 2018 (Черна)

Долна Оряховица (Д. Оряховица)

Дунав (Гиген)

Евроколеж (Пловдив)

Единство (Гурково)

Единство (Долни Дъбник)

Единство 2005 (Дъбница)

Езерче (Езерче)

Звезда (Студеница)

Земеделец 93 (Козловец)

Изтребител (Иваняне)

Искра (Власатица)

Искра (Искрец)

Искра 2009 (Искрец)

Искър (Герман)

Искър 1923 (Роман)

Каблешково 2018 (Каблешково)

Кайлъка (Плевен)

Караджалово (Караджалово)

Кликач (Кликач)

Кочово (Кочово)

Левски (Егълница)

Левски (Комощица)

Левски (Оризово)

Левски (Сухаче)

Локомотив (Бургас)

Локомотив Мездра (Мездра)

Ляски (Ново Лески)

Мадара 2010 (Мадара)

Мадара 2017 (Петрич)

Малеш (Микрево)

Манастирище (Манастирище)

Милин камък (Баница)

Мирково (Мирково)

Нефтяник 2010 (Шабла)

Никола Козлево (Н.Козлево)

Нурсан (Люляково)

Обзор (Обзор)

Овеч 2016 (Провадия)

Огоста (Хайредин)

Огражденец (Кърналово)

Околчица (Моравица)

Олимекс (Покрайна)

Орлите (Секулово)

Палас (Рудозем)

Партизан (Скалица)

Планинец (Батошево)

Порто (Портитовци)

РМФ (София)

Ракета (Търговище)

Родопа 1927 (Смолян)

Родопа 2018 (Смолян)

Сакарски спортист (Тополовгр.)

Самуил (Самуилово)

Сантос (Долно Белотинци)

Сб.отбор на АБФ

Септември 2005 (Жабокрът)

Септември 98 (Гложене)

Сините извори (ГорнаГращица)

Скрита сила (Мъдрево)

Славия (Граница)

Славия (Ново село)

Спартак (Бошуля)

Спартак 2004 (Долно Дряново)

Спартак 2012 (Славеево)

Спортинг (Бенковски)

Спортист (Ковачевец)

Спортист 2010 (К. Димитриево)

Стан (Стан)

Стандарт (Шивачево)

Старосел (Старосел)

Стралджа 2015 (Стралджа)

Струма 2017 (Невестино)

Суворово 1920 (Суворово)

Торпедо (Стара Загора)

Тракиец (Исперихово)

Тракиец (Катуница)

Тунджа (Срем)

Тунджа 2006 (Ягода)

Ураган 33 (Софрониево)

Урожай (Гърчиново)

ФК Марек 1919 (Дупница)

Футбол клуб 13 (София)

Хаджи Димитър (Самуилово)

Чепеларе (Чепеларе)

Черноморец Бургас (Бургас)

Янтра Габрово (Габрово)

Върба 1917 (кв.Върба, Радомир)

BGSupporters форум

Върба 1917 (кв.Върба, Радомир)

"А" ОГ Перник - подгрупа А2
Дата Фаза Противник Рез.
10.09.2017 17:00 1 кръг Г Дружба (Мещица) 0:1
16.09.2017 17:00 2 кръг Д Пирин (Земен) 1:1
24.09.2017 17:00 3 кръг Г Металург 1957 (Перник) 3:1
30.09.2017 16:00 4 кръг Д Студена (Студена) 1:5
08.10.2017 10:30 5 кръг Г Верила (Дрен) 1:3
14.10.2017 16:00 6 кръг Д Светля 2000 (Светля) 0:6
22.10.2017 16:00 7 кръг Г Вихър (Еловдол) 2:3
28.10.2017 16:00 8 кръг Д Рудничар (кв.Бела вода, Перник) 1:0
05.11.2017 14:00 9 кръг Г Левски (Егълница) 1:4
- 10 кръг
почива
18.11.2017 14:00 11 кръг Д Черногорец 1946 (Ноевци) 0:8
10.03.2018 15:00 12 кръг Д Дружба (Мещица) 0:3
18.03.2018 10:30 13 кръг Г Пирин (Земен) 0:3
09.05.2018 18:00 14 кръг Д Металург 1957 (Перник) 0:3
01.04.2018 10:30 15 кръг Г Студена (Студена) 0:3
09.04.2018 13:00 16 кръг Д Верила (Дрен) 0:3
14.04.2018 16:30 17 кръг Г Светля 2000 (Светля) 0:3
22.04.2018 10:30 18 кръг Д Вихър (Еловдол) 0:3
28.04.2018 16:30 19 кръг Г Рудничар (кв.Бела вода, Перник) 0:3
06.05.2018 18:00 20 кръг Д Левски (Егълница) 0:3
- 21 кръг
почива
20.05.2018 18:00 22 кръг Г Черногорец 1946 (Ноевци) 0:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Студена (Студена) 20 7 2 11 42:54 23
8 Левски (Егълница) 20 7 0 13 28:74 21
9 Вихър (Еловдол) 20 6 0 14 25:57 18
10 Рудничар (кв.Бела вода, Перник) 20 4 2 14 29:60 14
11 Върба 1917 (кв.Върба, Радомир) 20 2 1 17 10:62 7

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2017/2018 А ОФГ ПК 11 място
2016/2017 - -
2015/2016 - -
2014/2015 - -
2012/2013 А ОФГ ПК 10 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 неизвестно -
2009/2010 А ОФГ ПК 9 място

Интернет страници

 » няма интернет страници