Върбица 2006 (Бенковски)

BGSupporters форум

Върбица 2006 (Бенковски)

"А" МОФГ Кърджали/Смолян
Дата Фаза Противник Рез.
18.11.2018 14:30 1 кръг Д Арда 1 (Кърджали) 2:0
07.10.2018 16:00 2 кръг Г Родопа 2018 (Смолян) 3:0
14.10.2018 14:30 3 кръг Д Палас (Рудозем) 2:1
21.10.2018 14:30 4 кръг Г Искра (Черноочене) 7:2
28.10.2018 14:30 5 кръг Д Левски 2005 (Крумовград) 6:1
04.11.2018 14:30 6 кръг Д Перперикон (Перперек) 7:0
11.11.2018 14:30 7 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) 0:2
24.03.2019 14:30 8 кръг Г Арда 1 (Кърджали) 1:0
31.03.2019 14:30 9 кръг Д Родопа 2018 (Смолян) 3:0
07.04.2019 15:30 10 кръг Г Палас (Рудозем) 3:0
14.04.2019 15:30 11 кръг Д Искра (Черноочене) 3:0
21.04.2019 15:30 12 кръг Г Левски 2005 (Крумовград) 4:1
28.04.2019 15:30 13 кръг Г Перперикон (Перперек) 5:0
04.05.2019 16:00 14 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) 3:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Върбица 2006 (Бенковски) 14 13 0 1 49:7 39
2 Родопа Смолян (Смолян) 14 13 0 1 42:5 39
3 Арда 1 (Кърджали) 14 9 0 5 34:15 27
4 Искра (Черноочене) 14 6 1 7 30:33 19
5 Перперикон (Перперек) 14 4 1 9 21:53 13
Купа на България (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Поток Пловдив/Смолян/Хасково/Кърджали / Първи кръг
29.08.2018 18:00 - Г Свиленград 1921 (Свиленград) 0:1
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Поток Пловдив/Смолян/Хасково/Кърджали / Първи кръг
28.11.2018 11:00 - Г Димитровград 1947 (Димитровград) 1:2

Върбица 2006 (Бенковски)

Деца: Кърджали - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
22.09.2018 11:00 1 кръг Д Родопи 1935 (Момчилград) 0:7
29.09.2018 11:00 2 кръг Г Златоград (Златоград) 2:2
07.10.2018 11:00 3 кръг Д Арда 1924 (Кърджали) 0:13
13.10.2018 11:00 4 кръг Г Мадан (Мадан) 0:3
20.10.2018 11:00 5 кръг Д Граничар (Кирково) 0:6
27.10.2018 11:00 6 кръг Д Джебел 1928 (Джебел) 3:3
03.11.2018 11:00 7 кръг Г Левски 2005 (Крумовград) 2:10
17.03.2019 11:00 8 кръг Г Родопи 1935 (Момчилград) 0:4
23.03.2019 11:00 9 кръг Д Златоград (Златоград) 5:2
30.03.2019 11:00 10 кръг Г Арда 1924 (Кърджали) 0:11
11.05.2019 11:00 11 кръг Д Мадан (Мадан) 1:5
20.04.2019 11:00 12 кръг Г Граничар (Кирково) 2:5
27.04.2019 11:00 13 кръг Г Джебел 1928 (Джебел) 3:0
04.05.2019 11:00 14 кръг Д Левски 2005 (Крумовград) 0:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Граничар (Кирково) 13 8 2 3 49:17 26
5 Мадан (Мадан) 14 5 0 9 20:36 15
6 Върбица 2006 (Бенковски) 14 2 2 10 18:74 8
7 Златоград (Златоград) 14 1 1 12 12:75 4
8 Джебел 1928 (Джебел) 14 2 1 11 16:49 7

Клубна емблема

Отбор

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2017/2018 МОФГ КЖ/СМ 3 място
2016/2017 - -
2015/2016 - -
2014/2015 - -
2012/2013 МОГ КЖ/СМ 8 място

Интернет страници