Върбица 2006 (Бенковски)

BGSupporters форум

Върбица 2006 (Бенковски)

"А" МОГ Кърджали/Смолян
Дата Фаза Противник Рез.
10.11.2019 14:30 1 кръг Д Перперикон (Перперек) 5:1
06.10.2019 15:30 2 кръг Д Искра (Черноочене) 6:0
отложен 3 кръг Д Левски 2005 (Крумовград) -:-
20.10.2019 15:30 4 кръг Г Арда 1924 II (Кърджали) 1:1
- 5 кръг
почива
отложен 6 кръг Г Перперикон (Перперек) -:-
17.11.2019 14:30 7 кръг Г Искра (Черноочене) -:-
24.11.2019 14:30 8 кръг Г Левски 2005 (Крумовград) -:-
01.12.2019 14:30 9 кръг Д Арда 1924 II (Кърджали) -:-
- 10 кръг
почива
- 11 кръг Д Перперикон (Перперек) -:-
- 12 кръг Г Искра (Черноочене) -:-
- 13 кръг Д Левски 2005 (Крумовград) -:-
- 14 кръг Г Арда 1924 II (Кърджали) -:-
- 15 кръг
почива
- 16 кръг Г Перперикон (Перперек) -:-
- 17 кръг Д Искра (Черноочене) -:-
- 18 кръг Г Левски 2005 (Крумовград) -:-
- 19 кръг Д Арда 1924 II (Кърджали) -:-
- 20 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Върбица 2006 (Бенковски) 3 2 1 0 12:2 7
2 Арда 1924 II (Кърджали) 3 2 1 0 15:2 7
3 Искра (Черноочене) 3 2 0 1 10:8 6
4 Левски 2005 (Крумовград) 3 1 0 2 6:12 3
5 Перперикон (Перперек) 4 0 0 4 1:20 0
Купа на България
Дата Фаза Противник Рез.
Предварителен кръг
04.09.2019 16:00 - Д Черноморец (Балчик) 1:4
Купа на България (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Поток Пловдив/Смолян/Хасково/Кърджали / Финали
10.08.2019 18:00 - Д Родопа Смолян (Смолян) 3:1

Върбица 2006 (Бенковски)

Деца: Кърджали - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
29.09.2019 11:00 1 кръг Г Левски 2005 (Крумовград) 0:3
05.10.2019 11:00 2 кръг Д Граничар (Кирково) 0:0
13.10.2019 11:00 3 кръг Г Арда 1924 (Кърджали) 0:8
19.10.2019 11:00 4 кръг Д Родопи 1935 (Момчилград) 2:5
отложен 5 кръг Г Златоград (Златоград) -:-
- 6 кръг
почива
09.11.2019 11:00 7 кръг Д Мадан (Мадан) 6:1
- 8 кръг Д Левски 2005 (Крумовград) -:-
- 9 кръг Г Граничар (Кирково) -:-
- 10 кръг Д Арда 1924 (Кърджали) -:-
- 11 кръг Г Родопи 1935 (Момчилград) -:-
- 12 кръг Д Златоград (Златоград) -:-
- 13 кръг
почива
- 14 кръг Г Мадан (Мадан) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Граничар (Кирково) 6 3 1 2 21:8 10
4 Мадан (Мадан) 5 2 0 3 9:24 6
5 Левски 2005 (Крумовград) 5 2 0 3 13:15 6
6 Върбица 2006 (Бенковски) 5 1 1 3 8:17 4
7 Златоград (Златоград) 5 0 0 5 1:51 0

Клубна емблема

Отбор

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2018/2019 МОГ КЖ/СМ 1 място
2017/2018 МОФГ КЖ/СМ 3 място
2016/2017 - -
2015/2016 - -
2014/2015 - -
2012/2013 МОГ КЖ/СМ 8 място

Интернет страници