Само юношески отбори

Аврен (Аврен)

Арда 1924 (Кърджали)

Аристон (Русе)

Арсенал (Казанлък)

Атлетик (кв.Макак, Шумен)

Атлетик 11 (София)

Атлетико (Лом)

Аякс (Дивотино)

Балкан (Лозенец)

Балкан (Разбойна)

Батак (Батак)

Бенковски (Подгорица)

Бенковски (Симеоновград)

Бенковски (Тетевен)

Биоелит (Момино)

Боровец 2002 (Търговище)

Ботев 1921 (Златарица)

Ботев 2002 (Пловдив)

Бургас спорт (Бургас)

Варна (Варна)

Варненчик (Варна)

Векта (Пловдив)

Видин (Видин)

Витоша 13 (София)

Вихър (Завет)

Въбел (кв.Въбел, Търговище)

Върба 1917 (Радомир)

Върбица 2006 (Бенковски)

Гунди (Плевен)

ДАФ (София)

Евророма (Свиленград)

Единство (Търговище)

Елит София (София)

ЕСФА (София)

Звездичка (Бургас)

Здравец (Здравец)

Златия 2015 (Вълчедръм)

Интернационал (София)

Камчиец 2015 (Старо Оряхово)

Ком 98 (Годеч)

Конкордия (София)

Левски (Долна баня)

Левски (Ракитово)

Левски 2000 (Русе)

Локомотив (Карнобат)

Лъвчетата (София)

Любляна (Люблен)

Метал 2002 (Перник)

Мечетата (Петрич)

Миньор 2013 (Перник)

Младост 2015 (София)

Национал (София)

Неврокоп (Гоце Делчев)

Обеля (кв.Обеля, София)

Одесос (Варна)

Олимпия ФК (София)

Орел (Разделци)

Орлета (Пазарджик)

Орловец 94 (Габрово)

Пегас спорт (Видин)

Пирин 2001 (Благоевград)

Победа 2013 (София)

Прециз (Монтана)

ПССГ Чирпан (Чирпан)

РД Спорт (София)

Реал (Пловдив)

Респект (Хасково)

Ружинци (Ружинци)

Светкавица (Градежница)

Светкавица (Кралево)

Светлина (Черковна)

Свиленград (Свиленград)

Сердика (София)

Сините камъни (Сливен)

Сливен 2000 (Сливен)

София спорт (София)

Спартак 1919 (Плевен)

Спартак 2015 (София)

Спартак-С 94 (Пловдив)

Спортист 13 (София)

Средногорец 2016 (Златица)

Стара Загора (Стара Загора)

Стралджа (Стралджа)

Талант (София)

Торпедо 2004 (Борован)

Тракия 1931 (Стамболийски)

Тракия 2004 (Пловдив)

Тунджа 1915 (Ямбол)

Урожай (Гърчиново)

Ферион (София)

ФК Рилски спортист (Самоков)

Хан Кардам (Кардам)

Харманли 04 (Харманли)

Хисаря 2013 (Хисаря)

Чавдар (Пловдив)

Чавдар 1957 (Бяла Слатина)

Шампиони (София)

Шумен 1929 (Шумен)

Шумен 2007 (Шумен)

Щурче (София)

Юнайтед (Пловдив)

Юнак (Варна)

Яворов (Чирпан)

Ямбол 2004 (Ямбол)

Янтра 2013 (Габрово)

Варна (Варна)

BGSupporters форум

Варна (Варна)

Деца: Варна - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
- 1 кръг
почива
17.09.2016 10:00 2 кръг Д Вихър 2016 (Вълчи дол) 6:0
21.09.2016 14:30 3 кръг Г Камчиец 2015 (Старо Оряхово) 3:6
01.10.2016 10:00 4 кръг Д Суворово 1 (Суворово) 2:1
08.10.2016 10:00 5 кръг Г Белослав 1918 (Белослав) 0:7
15.10.2016 10:00 6 кръг Д Велики Преслав (Велики Преслав) 0:8
22.10.2016 10:00 7 кръг Г Атлетик (Шумен) 2:5
29.10.2016 10:00 8 кръг Д Девня 2005 (Девня) 0:3
07.11.2016 10:00 9 кръг Г Провадия (Провадия) 2:6
14.11.2016 10:00 10 кръг Д Одесос (Варна) 0:4
19.11.2016 10:00 11 кръг Г Спортист (Михалич) 0:3
- 12 кръг
почива
18.03.2017 10:00 13 кръг Г Вихър 2016 (Вълчи дол) 0:3
25.03.2017 10:00 14 кръг Д Камчиец 2015 (Старо Оряхово) 0:3
01.04.2017 10:00 15 кръг Г Суворово 1 (Суворово) 0:3
08.04.2017 10:00 16 кръг Д Белослав 1918 (Белослав) 0:3
15.04.2017 10:00 17 кръг Г Велики Преслав (Велики Преслав) 0:3
22.04.2017 10:00 18 кръг Д Атлетик (Шумен) 0:3
29.04.2017 10:00 19 кръг Г Девня 2005 (Девня) 0:3
06.05.2017 10:00 20 кръг Д Провадия (Провадия) анл.
13.05.2017 10:00 21 кръг Г Одесос (Варна) -:-
20.05.2017 10:00 22 кръг Д Спортист (Михалич) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Одесос (Варна) 17 6 1 10 27:38 19
8 Спортист (Михалич) 19 5 2 12 40:57 17
9 Вихър 2016 (Вълчи дол) 18 3 0 15 6:94 9
10 Провадия (Провадия) 17 6 1 10 30:51 19
11 Варна (Варна) 17 2 0 15 15:64 6

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници

 » няма интернет страници