Само юношески отбори

Аврен (Аврен)

Арес (София)

Аристон (Русе)

Арсенал (Казанлък)

Асти АБ (Хасково)

Атлетик (кв.Макак, Шумен)

Атлетико Артен (София)

Аякс (Дивотино)

Балкан (Лозенец)

Балкан (Разбойна)

Барокко (София)

Белица 2017 (Килифарево)

Белмекен (с.Костенец)

Бенковски (Тетевен)

Биоелит (Момино)

Болярчета (Велико Търново)

Боровец 2002 (Търговище)

Ботев 2002 (Пловдив)

Ботев 57 СОУ (София)

Бутан (Бутан)

Варна 2017 (Варна)

Векта (Пловдив)

Видин (Видин)

Витоша 13 (София)

Граничар (Кирково)

Гунди (Плевен)

ДАФ (София)

Делфините (Варна)

Джебел 1928 (Джебел)

ДИТ Спорт (София)

Доростол Силистра (Силистра)

Дунав 2016 (Селановци)

Евророма (Свиленград)

Единство (Търговище)

Елит София (София)

ЕСФА (София)

Звездичка (Бургас)

Здравец (Здравец)

Златия 2015 (Вълчедръм)

Златоград (Златоград)

Интернационал (София)

Искра (Голямо градище)

Камчиец 2015 (Старо Оряхово)

Конкордия (София)

Кула 04 (Кула)

Левски 2000 (Русе)

Ленчо (Якимово)

Локомотив (Стара Загора)

Лъвчетата (София)

Любляна (Люблен)

Мадан (Мадан)

Метал 2002 (Перник)

Мечетата (Петрич)

МФК Тича (Варна)

Н спорт (София)

Национал (София)

Неврокоп (Гоце Делчев)

Одесос 2014 (Варна)

Олимпиец (София)

Олимпик (Варна)

Олимпик 2000 (Тетевен)

Олимпия спорт (Стара Загора)

Олимпия ФК (София)

Орел (Разделци)

Орлета (Пазарджик)

ОФК Варна (Варна)

ОФК София (София)

Пегас спорт (Видин)

Пирин 2001 (Благоевград)

Победа 2013 (София)

Поломие 2016 (Лом)

ПССГ Чирпан (Чирпан)

РД Спорт (София)

Респект (Хасково)

Родопи 1935 (Момчилград)

Светкавица (Градежница)

Светкавица (Кралево)

Светкавица 2014 (Търговище)

Светлина (Черковна)

Свиленград (Свиленград)

Септември (Медковец)

Сердика (София)

Сините камъни 2013 (Сливен)

Сливен 2000 (Сливен)

Смядово 2018 (Смядово)

София 2010 (София)

София спорт (София)

Спартак 1919 (Плевен)

Спартак 2015 (София)

Спорт за всички (София)

Спортист 13 (София)

Средногорец 2016 (Златица)

Талант (София)

Ултраспорт академия (София)

Ферион (София)

ФК Арда 1924 (Кърджали)

ФК Рилски спортист (Самоков)

ФК Тича (Варна)

Фортуна (Плевен)

Хан Кардам (Кардам)

Хан Крум (Шумен)

Чавдар 1957 (Бяла Слатина)

Черноломец 2017 (Попово)

Шампион (София)

Шампиони 2014 (Варна)

Щурче (София)

Юнайтед (Пловдив)

Юнак (Варна)

Ямбол 2004 (Ямбол)

Варна 2017 (Варна)

BGSupporters форум

Варна 2017 (Варна)

ДПГ12: Варна - Междуобластна група (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
Група "С"
23.09.2018 09:30 1 кръг Д Аксаково 1948 (Аксаково) 2:2
23.09.2018 11:50 2 кръг Г ФК Тича (Варна) 3:4
07.10.2018 14:30 3 кръг Д ОФК Варна (Варна) 1:1
21.10.2018 11:50 4 кръг Д Аврен (Аврен) 2:1
21.10.2018 14:20 5 кръг Г Одесос 2014 (Варна) 3:0
03.11.2018 09:30 6 кръг Д Спартак 1918 II (Варна) 0:0
03.11.2018 11:50 7 кръг Г Делфините (Варна) 1:5
18.11.2018 14:20 8 кръг Д Спартак 1918 (Варна) 0:4
18.11.2018 11:50 9 кръг Г Атлетик (Провадия) 1:1
11.05.2019 09:30 10 кръг Г Аксаково 1948 (Аксаково) 5:0
31.03.2019 11:30 11 кръг Д ФК Тича (Варна) 2:0
05.04.2019 15:30 12 кръг Г ОФК Варна (Варна) 3:0
20.04.2019 12:00 13 кръг Г Аврен (Аврен) 3:1
20.04.2019 15:00 14 кръг Д Одесос 2014 (Варна) 1:6
01.05.2019 17:00 15 кръг Г Спартак 1918 II (Варна) 1:5
01.05.2019 18:00 16 кръг Д Делфините (Варна) 0:3
01.05.2019 14:00 17 кръг Г Спартак 1918 (Варна) 3:0
11.05.2019 11:30 18 кръг Д Атлетик (Провадия) 2:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 ФК Тича (Варна) 18 10 2 6 41:25 32
4 Одесос 2014 (Варна) 18 9 2 7 49:35 29
5 Варна 2017 (Варна) 18 7 5 6 33:35 26
6 Спартак 1918 II (Варна) 18 8 1 9 42:40 25
7 Атлетик (Провадия) 18 7 4 7 36:35 25

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници

 » няма интернет страници