Само юношески отбори

Аврен (Аврен)

Арда 1924 (Кърджали)

Аристон (Русе)

Арсенал (Казанлък)

Атлетик (кв.Макак, Шумен)

Атлетик 11 (София)

Атлетико (Лом)

Аякс (Дивотино)

Балкан (Лозенец)

Балкан (Разбойна)

Батак (Батак)

Бенковски (Подгорица)

Бенковски (Симеоновград)

Бенковски (Тетевен)

Биоелит (Момино)

Боровец 2002 (Търговище)

Ботев 1921 (Златарица)

Ботев 2002 (Пловдив)

Бургас спорт (Бургас)

Варна (Варна)

Варненчик (Варна)

Векта (Пловдив)

Видин (Видин)

Витоша 13 (София)

Вихър (Завет)

Въбел (кв.Въбел, Търговище)

Върба 1917 (Радомир)

Върбица 2006 (Бенковски)

Гунди (Плевен)

ДАФ (София)

Евророма (Свиленград)

Единство (Търговище)

Елит София (София)

ЕСФА (София)

Звездичка (Бургас)

Здравец (Здравец)

Златия 2015 (Вълчедръм)

Интернационал (София)

Камчиец 2015 (Старо Оряхово)

Ком 98 (Годеч)

Конкордия (София)

Левски (Долна баня)

Левски (Ракитово)

Левски 2000 (Русе)

Локомотив (Карнобат)

Лъвчетата (София)

Любляна (Люблен)

Метал 2002 (Перник)

Мечетата (Петрич)

Миньор 2013 (Перник)

Младост 2015 (София)

Национал (София)

Неврокоп (Гоце Делчев)

Обеля (кв.Обеля, София)

Одесос (Варна)

Олимпия ФК (София)

Орел (Разделци)

Орлета (Пазарджик)

Орловец 94 (Габрово)

Пегас спорт (Видин)

Пирин 2001 (Благоевград)

Победа 2013 (София)

Прециз (Монтана)

ПССГ Чирпан (Чирпан)

РД Спорт (София)

Реал (Пловдив)

Респект (Хасково)

Ружинци (Ружинци)

Светкавица (Градежница)

Светкавица (Кралево)

Светлина (Черковна)

Свиленград (Свиленград)

Сердика (София)

Сините камъни (Сливен)

Сливен 2000 (Сливен)

София спорт (София)

Спартак 1919 (Плевен)

Спартак 2015 (София)

Спартак-С 94 (Пловдив)

Спортист 13 (София)

Средногорец 2016 (Златица)

Стара Загора (Стара Загора)

Стралджа (Стралджа)

Талант (София)

Торпедо 2004 (Борован)

Тракия 1931 (Стамболийски)

Тракия 2004 (Пловдив)

Тунджа 1915 (Ямбол)

Урожай (Гърчиново)

Ферион (София)

ФК Рилски спортист (Самоков)

Хан Кардам (Кардам)

Харманли 04 (Харманли)

Хисаря 2013 (Хисаря)

Чавдар (Пловдив)

Чавдар 1957 (Бяла Слатина)

Шампиони (София)

Шумен 1929 (Шумен)

Шумен 2007 (Шумен)

Щурче (София)

Юнайтед (Пловдив)

Юнак (Варна)

Яворов (Чирпан)

Ямбол 2004 (Ямбол)

Янтра 2013 (Габрово)

Варненчик (Варна)

BGSupporters форум

Варненчик (Варна)

ЮМВ: Варна - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
11.09.2016 10:00 1 кръг Г Доростол 2013 (Силистра) 0:5
18.09.2016 10:00 2 кръг Д Дунав 2010 (Русе) 0:5
- 3 кръг
почива
25.09.2016 10:00 4 кръг Д Хитрино (Хитрино) 2:1
02.10.2016 10:00 5 кръг Г Спартак 1918 II (Варна) 2:2
09.10.2016 10:00 6 кръг Д Интер (Добрич) 0:4
16.10.2016 10:00 7 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) 0:5
17.11.2016 10:00 8 кръг Г Волов (Шумен) 1:6
30.10.2016 10:00 9 кръг Д Калиакра (Каварна) 4:1
07.11.2016 13:00 10 кръг Г Ботев (Нови пазар) 1:1
11.11.2016 10:00 11 кръг Д Атлетик (Провадия) 4:1
20.11.2016 10:00 12 кръг Г Спартак 1918 (Варна) 0:3
27.11.2016 10:00 13 кръг Д Черно море (Варна) 0:5
04.12.2016 10:00 14 кръг Г Септември 98 (Тервел) 2:1
11.12.2016 10:00 15 кръг Д Светкавица Търговище (Търговище) 0:3
26.02.2017 10:00 16 кръг Д Доростол 2013 (Силистра) 0:2
05.03.2017 10:00 17 кръг Г Дунав 2010 (Русе) 0:3
- 18 кръг
почива
19.03.2017 10:00 19 кръг Г Хитрино (Хитрино) 0:3
27.03.2017 10:00 20 кръг Д Спартак 1918 II (Варна) 0:3
02.04.2017 10:00 21 кръг Г Интер (Добрич) 0:3
09.04.2017 10:00 22 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) 0:3
12.04.2017 10:00 23 кръг Д Волов (Шумен) 0:3
16.04.2017 10:00 24 кръг Г Калиакра (Каварна) 0:3
23.04.2017 10:00 25 кръг Д Ботев (Нови пазар) 0:3
30.04.2017 10:00 26 кръг Г Атлетик (Провадия) 0:3
07.05.2017 10:00 27 кръг Д Спартак 1918 (Варна) анл.
14.05.2017 10:00 28 кръг Г Черно море (Варна) -:-
21.05.2017 10:00 29 кръг Д Септември 98 (Тервел) -:-
28.05.2017 10:00 30 кръг Г Светкавица Търговище (Търговище) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
11 Ботев (Нови пазар) 25 5 2 18 24:83 17
12 Септември 98 (Тервел) 25 3 0 22 18:148 9
13 Атлетик (Провадия) 25 2 0 23 16:138 6
14 Варненчик (Варна) 24 4 2 18 16:72 14
15 Спартак 1918 (Варна) 24 9 3 12 45:42 30

Варненчик (Варна)

Деца: Варна - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
11.09.2016 11:30 1 кръг Г Доростол 2013 (Силистра) 0:10
18.09.2016 11:30 2 кръг Д Дунав 2010 (Русе) 1:2
- 3 кръг
почива
25.09.2016 11:30 4 кръг Д Хитрино (Хитрино) 1:0
02.10.2016 11:30 5 кръг Г Спартак 1918 II (Варна) 2:0
09.10.2016 11:30 6 кръг Д Интер (Добрич) 1:2
16.10.2016 11:30 7 кръг Г Лудогорец 1945 (Разград) 0:5
17.11.2016 11:30 8 кръг Г Волов (Шумен) 0:0
30.10.2016 11:30 9 кръг Д Калиакра (Каварна) 1:0
07.11.2016 15:00 10 кръг Г Ботев (Нови пазар) 0:6
11.11.2016 11:30 11 кръг Д Атлетик (Провадия) 2:3
20.11.2016 11:30 12 кръг Г Спартак 1918 (Варна) 2:2
27.11.2016 11:30 13 кръг Д Черно море (Варна) 0:2
04.12.2016 11:30 14 кръг Г Септември 98 (Тервел) 1:6
11.12.2016 11:30 15 кръг Д Светкавица Търговище (Търговище) 0:3
26.02.2017 11:30 16 кръг Д Доростол 2013 (Силистра) 1:3
05.03.2017 11:30 17 кръг Г Дунав 2010 (Русе) 0:3
- 18 кръг
почива
19.03.2017 11:30 19 кръг Г Хитрино (Хитрино) 0:3
27.03.2017 11:30 20 кръг Д Спартак 1918 II (Варна) 0:3
02.04.2017 11:30 21 кръг Г Интер (Добрич) 0:3
09.04.2017 11:30 22 кръг Д Лудогорец 1945 (Разград) 0:3
12.04.2017 11:30 23 кръг Д Волов (Шумен) 0:3
16.04.2017 11:30 24 кръг Г Калиакра (Каварна) 0:3
23.04.2017 11:30 25 кръг Д Ботев (Нови пазар) 0:3
30.04.2017 11:30 26 кръг Г Атлетик (Провадия) 0:3
07.05.2017 11:30 27 кръг Д Спартак 1918 (Варна) анл.
14.05.2017 11:30 28 кръг Г Черно море (Варна) -:-
21.05.2017 11:30 29 кръг Д Септември 98 (Тервел) -:-
28.05.2017 11:30 30 кръг Г Светкавица Търговище (Търговище) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
11 Хитрино (Хитрино) 25 5 3 17 37:109 18
12 Волов (Шумен) 26 4 6 16 35:81 18
13 Спартак 1918 II (Варна) 26 4 1 21 24:130 13
14 Варненчик (Варна) 24 3 2 19 12:71 11
15 Спартак 1918 (Варна) 24 4 3 17 21:78 15

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Интернет страници