Велбъжд (Кюстендил)

BGSupporters форум

Левски (Кюстендил)

Южна "Б" Републиканска футболна група
Дата Фаза Противник Рез.
12.08.1962 17:30 1 кръг Д Димитър Канев (Хасково) 3:1
19.08.1962 17:30 2 кръг Г Ботев (Пазарджик) 0:1
23.08.1962 17:30 3 кръг Д Николай Лъсков (Ямбол) 2:0
26.08.1962 17:30 4 кръг Г Ботев (Бургас) 1:1
02.09.1962 17:00 5 кръг Д Генерал Заимов (Сливен) 3:0
09.09.1962 17:00 6 кръг Г Арда (Кърджали) 0:2
16.09.1962 17:00 7 кръг Д Горубсо (Мадан) 3:0
23.09.1962 16:30 8 кръг Д Беласица (Петрич) 3:0
30.09.1962 16:00 9 кръг Г Орлин (Пирдоп) 1:2
07.10.1962 16:00 10 кръг Д Левски (Карлово) 1:0
21.10.1962 15:30 11 кръг Г Шипка (Асеновград) 0:3
28.10.1962 15:30 12 кръг Д Чепинец (Велинград) 4:2
04.11.1962 15:00 13 кръг Г Яворов (Чирпан) 1:1
11.11.1962 15:00 14 кръг Д Миньор (Бургас) 4:0
18.11.1962 15:00 15 кръг Г Хаджи Димитър (Сливен) 0:1
25.11.1962 15:00 16 кръг Д Миньор (Димитровград) 1:0
02.12.1962 10:00 17 кръг Г Академик (София) 1:2
09.12.1962 14:30 18 кръг Д Ботев (Благоевград) 0:1
16.12.1962 14:30 19 кръг Г Миньор (Перник) 1:1
10.03.1963 16:00 20 кръг Г Димитър Канев (Хасково) 0:1
17.03.1963 16:00 21 кръг Д Ботев (Пазарджик) 0:0
24.03.1963 16:00 22 кръг Г Николай Лъсков (Ямбол) 1:1
31.03.1963 16:30 23 кръг Д Ботев (Бургас) 3:1
07.04.1963 16:30 24 кръг Г Генерал Заимов (Сливен) 0:1
14.04.1963 16:30 25 кръг Д Арда (Кърджали) 0:0
21.04.1963 17:00 26 кръг Г Горубсо (Мадан) 0:0
28.04.1963 17:00 27 кръг Г Беласица (Петрич) 0:2
05.05.1963 17:30 28 кръг Д Орлин (Пирдоп) 3:0
12.05.1963 17:30 29 кръг Г Левски (Карлово) 2:2
19.05.1963 17:30 30 кръг Д Шипка (Асеновград) 5:1
24.05.1963 18:00 31 кръг Г Чепинец (Велинград) 0:0
02.06.1963 18:00 32 кръг Д Яворов (Чирпан) 2:0
09.06.1963 18:00 33 кръг Г Миньор (Бургас) 2:0
16.06.1963 18:00 34 кръг Д Хаджи Димитър (Сливен) 0:1
22.06.1963 18:00 35 кръг Г Миньор (Димитровград) 1:3
30.06.1963 18:00 36 кръг Д Академик (София) 2:1
10.07.1963 18:00 37 кръг Г Ботев (Благоевград) 0:0
14.07.1963 18:00 38 кръг Д Миньор (Перник) 2:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Арда (Кърджали) 38 19 5 14 55:35 43
6 Ботев (Благоевград) 38 18 7 13 53:35 43
7 Левски (Кюстендил) 38 16 10 12 52:32 42
8 Димитър Канев (Хасково) 38 16 9 13 60:60 41
9 Хаджи Димитър (Сливен) 38 14 10 14 50:58 38
Купа на Съветската армия
Дата Фаза Противник Рез.
Предварителен кръг
23.12.1962 14:00 - Г Рудник "Александър Миленов" (Пк) 2:3

Левски (Кюстендил)

Софийска юношеска зонова група
Дата Фаза Противник Рез.
- - - -
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Левски (София) 17 7 3 7 32:31 17
6 ЦДНА (София) 17 4 7 6 18:24 15
7 Левски (Кюстендил) 18 5 4 9 20:39 14
8 Марек (Станке Димитров) 18 4 5 9 19:33 13
9 Миньор (Перник) 18 3 4 11 14:29 10

Клубна емблема

Екипи

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Месечна ранглиста

Интернет страници