Велбъжд (Кюстендил)

BGSupporters форум

Левски (Кюстендил)

Южна "Б" Републиканска футболна група
Дата Фаза Противник Рез.
18.08.1963 17:30 1 кръг Д Николай Лъсков (Ямбол) 2:0
25.08.1963 17:30 2 кръг Г Розова долина (Казанлък) 0:1
01.09.1963 17:00 3 кръг Д Хаджи Димитър (Сливен) 3:0
08.09.1963 17:00 4 кръг Г Ботев (Благоевград) 2:0
15.09.1963 17:00 5 кръг Д Димитър Канев (Хасково) 5:0
22.09.1963 16:30 6 кръг Г Химик (Димитровград) 1:1
29.09.1963 16:30 7 кръг Д Академик (София) 1:1
06.10.1963 16:00 8 кръг Г Металург (Перник) 1:1
20.10.1963 16:00 9 кръг Д Левски (Карлово) 3:1
27.10.1963 15:00 10 кръг Д Горубсо (Мадан) 1:1
03.11.1963 15:00 11 кръг Г Ботев (Бургас) 2:2
10.11.1963 15:00 12 кръг Д Арда (Кърджали) 4:1
17.11.1963 15:00 13 кръг Г Чепинец (Велинград) 1:1
24.11.1963 15:00 14 кръг Д Орлин (Пирдоп) 2:1
01.12.1963 14:30 15 кръг Г Миньор (Димитровград) 0:1
08.12.1963 14:30 16 кръг Д Ботев (Пазарджик) 4:0
15.12.1963 14:30 17 кръг Г Миньор (Перник) 2:2
07.03.1964 16:30 18 кръг Г Николай Лъсков (Ямбол) 1:4
13.03.1964 16:30 19 кръг Д Розова долина (Казанлък) 1:0
21.03.1964 16:30 20 кръг Г Хаджи Димитър (Сливен) 1:1
27.03.1964 17:00 21 кръг Д Ботев (Благоевград) 1:0
05.04.1964 17:00 22 кръг Г Димитър Канев (Хасково) 0:2
10.04.1964 17:00 23 кръг Д Химик (Димитровград) 1:2
19.04.1964 10:30 24 кръг Г Академик (София) 0:1
24.04.1964 17:30 25 кръг Д Металург (Перник) 1:0
03.05.1964 17:30 26 кръг Г Левски (Карлово) 0:2
12.05.1964 18:00 27 кръг Г Горубсо (Мадан) 1:3
17.05.1964 18:00 28 кръг Д Ботев (Бургас) 4:2
24.05.1964 18:00 29 кръг Г Арда (Кърджали) 0:1
31.05.1964 18:00 30 кръг Д Чепинец (Велинград) 4:0
07.06.1964 18:00 31 кръг Г Орлин (Пирдоп) 2:4
14.06.1964 18:00 32 кръг Д Миньор (Димитровград) 4:1
21.06.1964 18:00 33 кръг Г Ботев (Пазарджик) 1:1
28.06.1964 18:15 34 кръг Д Миньор (Перник) 3:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Николай Лъсков (Ямбол) 34 17 13 4 53:20 47
3 Миньор (Перник) 34 16 10 8 51:32 42
4 Левски (Кюстендил) 34 15 9 10 59:39 39
5 Химик (Димитровград) 34 15 9 10 47:34 39
6 Ботев (Бургас) 34 13 13 8 53:42 39
Купа на Съветската армия
Дата Фаза Противник Рез.
Предварителен кръг
- -
почива
1/16 финали
22.02.1964 15:30 1-ви мач Г Спартак (София) 0:3
01.03.1964 15:30 реванш Д Спартак (София) 0:3

Левски (Кюстендил)

Първа софийска юношеска зонова група
Дата Фаза Противник Рез.
- - - -
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Марек (Станке Димитров) 21 5 7 9 17:35 17
9 Червено знаме (Радомир) 21 6 4 11 31:48 16
10 Левски (Кюстендил) 21 5 4 12 27:41 14
11 Ботев (Благоевград) 21 5 2 14 20:48 12
12 Червено знаме (София) 11 1 1 9 0:0 3

Клубна емблема

Екипи

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Месечна ранглиста

Интернет страници