Велбъжд (Кюстендил)

BGSupporters форум

Велбъжд (Кюстендил)

Югозападна "В" Аматьорска футболна група
Дата Фаза Противник Рез.
09.08.2015 18:00 1 кръг Г София 2010 (София) 2:1
16.08.2015 18:00 2 кръг Д Рилски спортист 2011 (Самоков) 1:0
23.08.2015 18:00 3 кръг Г Беласица (Петрич) 1:3
30.08.2015 18:00 4 кръг Д Вихрен 1925 (Сандански) 0:1
06.09.2015 17:00 5 кръг Г ЦСКА (София) 0:6 Канал 3
13.09.2015 17:00 6 кръг Д Германея (Сапарева баня) 2:1
20.09.2015 17:00 7 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) 1:3
27.09.2015 17:00 8 кръг Д Локомотив (София) анл.
04.10.2015 16:00 9 кръг Г Балкан (Варвара) 3:3
11.10.2015 16:00 10 кръг Д Пирин (Гоце Делчев) 3:1
18.10.2015 16:00 11 кръг Г Миньор (Перник) 2:2
21.10.2015 16:00 12 кръг Д Струмска слава 1927 (Радомир) 1:1
04.11.2015 14:00 13 кръг Г Септември (София) 1:3
08.11.2015 14:00 14 кръг Д Чепинец (Велинград) 0:1
15.11.2015 14:00 15 кръг Г Ботев 1937 (Ихтиман) 0:1
22.11.2015 14:00 16 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 0:5
29.11.2015 14:00 17 кръг Д Чико (Бяга) 0:3
21.02.2016 14:00 18 кръг Д София 2010 (София) 2:3
28.02.2016 14:00 19 кръг Г Рилски спортист 2011 (Самоков) 2:0
06.03.2016 15:00 20 кръг Д Беласица (Петрич) 3:0
13.03.2016 15:00 21 кръг Г Вихрен 1925 (Сандански) 2:2
20.03.2016 15:00 22 кръг Д ЦСКА (София) 0:3
23.03.2016 15:00 23 кръг Г Германея (Сапарева баня) 4:0
27.03.2016 15:00 24 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) 2:3
- 25 кръг
почива
10.04.2016 17:00 26 кръг Д Балкан (Варвара) 3:0
13.04.2016 17:00 27 кръг Г Пирин (Гоце Делчев) 1:2
17.04.2016 17:00 28 кръг Д Миньор (Перник) 0:1
24.04.2016 17:00 29 кръг Г Струмска слава 1927 (Радомир) 1:3
27.04.2016 17:00 30 кръг Д Септември (София) 4:0
08.05.2016 18:00 31 кръг Г Чепинец (Велинград) 0:0
15.05.2016 18:00 32 кръг Д Ботев 1937 (Ихтиман) 1:1
22.05.2016 18:00 33 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 0:0
28.05.2016 16:00 34 кръг Г Чико (Бяга) 0:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
11 Рилски спортист 2011 (Самоков) 32 10 5 17 41:43 35
12 София 2010 (София) 32 11 1 20 51:72 34
13 Велбъжд (Кюстендил) 32 9 7 16 42:56 34
14 Чепинец (Велинград) 32 7 11 14 35:72 32
15 Пирин (Гоце Делчев) 32 8 4 20 33:63 28
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Кюстендил / 1/2 финали
09.09.2015 17:00 - Г Кюстендил (Кюстендил) 0:0

Велбъжд (Кюстендил)

ЮМВ: София (столица) - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
30.08.2015 11:00 1 кръг Г Славия 1913 (София) 0:5
06.09.2015 12:00 2 кръг Д Пирин (Гоце Делчев) 0:1
13.09.2015 11:00 3 кръг Г Левски (София) 0:12
20.09.2015 11:00 4 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 0:6
27.09.2015 11:00 5 кръг Г Пирин 2001 (Благоевград) 0:1
- 6 кръг
почива
04.10.2015 11:00 7 кръг Д Локомотив 1929 (София) 0:1
11.10.2015 11:00 8 кръг Г ДИТ Спорт (София) 0:3
18.10.2015 11:00 9 кръг Д Левски-Раковски (София) 1:2
26.10.2015 12:30 10 кръг Г Елит София (София) 2:5
02.11.2015 11:00 11 кръг Д Септември (София) 1:2
08.11.2015 11:00 12 кръг Г Миньор (Перник) 0:2
15.11.2015 11:00 13 кръг Д БМ Спорт (София) 3:2
22.11.2015 11:00 14 кръг Г Пирин (Благоевград) 2:0
29.11.2015 11:00 15 кръг Д София 2010 (София) 0:1
06.03.2016 11:00 16 кръг Д Славия 1913 (София) 3:0
14.03.2016 12:00 17 кръг Г Пирин (Гоце Делчев) 1:4
19.03.2016 13:30 18 кръг Д Левски (София) 1:2
27.03.2016 11:00 19 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 0:6
03.04.2016 11:00 20 кръг Д Пирин 2001 (Благоевград) 2:2
- 21 кръг
почива
10.04.2016 11:00 22 кръг Г Локомотив 1929 (София) 0:4
17.04.2016 11:00 23 кръг Д ДИТ Спорт (София) 1:1
24.04.2016 11:00 24 кръг Г Левски-Раковски (София) 0:5
28.04.2016 11:00 25 кръг Д Елит София (София) 3:2
08.05.2016 11:00 26 кръг Г Септември (София) 0:6
12.05.2016 11:00 27 кръг Д Миньор (Перник) 2:4
15.05.2016 11:00 28 кръг Г БМ Спорт (София) 3:2
22.05.2016 11:00 29 кръг Д Пирин (Благоевград) 2:2
29.05.2016 11:00 30 кръг Г София 2010 (София) 2:6
   #   Отбор П Р З ГР Т
11 Пирин (Гоце Делчев) 28 10 1 17 32:66 31
12 БМ Спорт (София) 28 10 1 17 38:72 31
13 Елит София (София) 28 6 5 17 35:63 23
14 Велбъжд (Кюстендил) 28 5 3 20 29:89 18
15 Славия 1913 (София) 28 11 2 15 43:52 35

Велбъжд (Кюстендил)

Елитна група (U-15) - Югозападна зона
Дата Фаза Противник Рез.
29.08.2015 11:00 1 кръг Г БМ Спорт (София) 2:3
05.09.2015 11:00 2 кръг Д Чавдар (Етрополе) 0:2
09.09.2015 11:00 3 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 3:5
12.09.2015 11:00 4 кръг Д Локомотив 1929 (София) 1:0
19.09.2015 11:00 5 кръг Г ЕСФА (София) 4:1
26.09.2015 11:00 6 кръг Д ЦСКА (София) 0:5
03.10.2015 11:00 7 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 5:0
10.10.2015 11:00 8 кръг Д Левски (София) 0:2
17.10.2015 11:00 9 кръг Г Пирин 2001 (Благоевград) 0:1
24.10.2015 11:00 10 кръг Д Пирин (Благоевград) 2:0
31.10.2015 11:00 11 кръг Г Славия 1913 (София) 0:7
07.11.2015 11:00 12 кръг Д Левски-Раковски (София) 1:0
14.11.2015 11:00 13 кръг Г Ферион (София) 0:3
21.11.2015 11:00 14 кръг Д ДИТ Спорт (София) 0:0
28.11.2015 11:00 15 кръг Г Миньор (Перник) 0:1
06.03.2016 12:00 16 кръг Д БМ Спорт (София) 4:0
12.03.2016 11:00 17 кръг Г Чавдар (Етрополе) 1:1
19.03.2016 11:00 18 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 0:1
26.03.2016 11:00 19 кръг Г Локомотив 1929 (София) 0:0
02.04.2016 11:00 20 кръг Д ЕСФА (София) 3:1
06.04.2016 11:00 21 кръг Г ЦСКА (София) 0:5
09.04.2016 11:00 22 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 1:1
16.04.2016 11:00 23 кръг Г Левски (София) 0:5
23.04.2016 11:00 24 кръг Д Пирин 2001 (Благоевград) 0:0
27.04.2016 11:00 25 кръг Г Пирин (Благоевград) 0:2
07.05.2016 11:00 26 кръг Д Славия 1913 (София) 1:4
11.05.2016 11:00 27 кръг Г Левски-Раковски (София) 0:3
14.05.2016 11:00 28 кръг Д Ферион (София) 0:2
21.05.2016 11:00 29 кръг Г ДИТ Спорт (София) 1:7
28.05.2016 11:00 30 кръг Д Миньор (Перник) 1:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
9 Пирин (Благоевград) 30 14 1 15 52:49 43
10 Чавдар (Етрополе) 30 9 6 15 27:46 33
11 Велбъжд (Кюстендил) 30 7 6 17 30:63 27
12 Пирин 2001 (Благоевград) 30 7 4 19 18:64 25
13 Миньор (Перник) 30 5 6 19 23:90 21

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Месечна ранглиста

Интернет страници

 » няма интернет страници