Велбъжд (Кюстендил)

BGSupporters форум

Велбъжд (Кюстендил)

"А" ОФГ Кюстендил - подгрупа "Осогово"
Дата Фаза Противник Рез.
27.08.2017 18:00 1 кръг Г Струмска слава 1956 (Търновлаг) 2:0
03.09.2017 17:30 2 кръг Д Сините извори (Горна Гращица) 5:0
10.09.2017 17:00 3 кръг Г Руен (Богослов) 0:0
17.09.2017 17:00 4 кръг Д Копие (Копиловци) 3:0
24.09.2017 17:00 5 кръг Г Струма (Нови чифлик) 2:0
01.10.2017 16:00 6 кръг Д Славия (Граница) 6:0
08.10.2017 16:00 7 кръг Г Септември 2005 (Жабокрът) 2:0
15.10.2017 16:00 8 кръг Г Ябълково (Ябълково) 5:2
22.10.2017 16:00 9 кръг Д Спортист (Слокощица) 2:0
29.10.2017 15:00 10 кръг Г Ботев (Лозно) 4:1
05.11.2017 15:00 11 кръг Д Струма 2017 (Невестино) 6:0
12.11.2017 15:00 12 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) 0:2
19.11.2017 15:00 13 кръг Д Елешница (Ваксево) 2:0
- 14 кръг Д Струмска слава 1956 (Търновлаг) -:-
- 15 кръг Г Сините извори (Горна Гращица) -:-
- 16 кръг Д Руен (Богослов) -:-
- 17 кръг Г Копие (Копиловци) -:-
- 18 кръг Д Струма (Нови чифлик) -:-
- 19 кръг Г Славия (Граница) -:-
- 20 кръг Д Септември 2005 (Жабокрът) -:-
- 21 кръг Д Ябълково (Ябълково) -:-
- 22 кръг Г Спортист (Слокощица) -:-
- 23 кръг Д Ботев (Лозно) -:-
- 24 кръг Г Струма 2017 (Невестино) -:-
- 25 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) -:-
- 26 кръг Г Елешница (Ваксево) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Кюстендил (Кюстендил) 13 11 2 0 43:9 35
2 Велбъжд (Кюстендил) 13 11 1 1 39:5 34
3 Елешница (Ваксево) 13 8 2 3 37:17 26
4 Ябълково (Ябълково) 13 8 2 3 48:24 26
5 Ботев (Лозно) 13 7 3 3 31:17 24
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
23.08.2017 18:00 - Д Динамо 2017 (Дупница) 3:1

Велбъжд (Кюстендил)

ЮМВ: София (столица) - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
03.09.2017 11:30 1 кръг Д Ботев 57 СОУ (София) 3:0
10.09.2017 11:30 2 кръг Г Левски (София) 0:4
17.09.2017 11:30 3 кръг Д ЦСКА (София) 0:3
24.09.2017 11:30 4 кръг Г Миньор (Перник) 1:0
01.10.2017 11:30 5 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 1:4
08.10.2017 11:30 6 кръг Г Чавдар (Етрополе) 0:1
15.10.2017 11:30 7 кръг Д Ферион (София) 8:0
22.10.2017 11:00 8 кръг Г Септември (София) 1:0
29.10.2017 11:30 9 кръг Д Левски Раковски (София) 1:1
01.11.2017 11:30 10 кръг Г Царско село 2015 (София) 3:5
05.11.2017 11:30 11 кръг Д Пирин 2001 (Благоевград) 2:1
12.11.2017 11:30 12 кръг Г Локомотив 1929 (София) 1:2
19.11.2017 11:30 13 кръг Д Барокко (София) 6:2
26.11.2017 12:00 14 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) 6:0
03.12.2017 12:00 15 кръг Г Чепинец (Велинград) 6:1
25.02.2018 16 кръг Г Ботев 57 СОУ (София) -:-
- 17 кръг Д Левски (София) -:-
- 18 кръг Г ЦСКА (София) -:-
- 19 кръг Д Миньор (Перник) -:-
- 20 кръг Г Витоша (Бистрица, обл.София ст.) -:-
- 21 кръг Д Чавдар (Етрополе) -:-
- 22 кръг Г Ферион (София) -:-
- 23 кръг Д Септември (София) -:-
- 24 кръг Г Левски Раковски (София) -:-
- 25 кръг Д Царско село 2015 (София) -:-
- 26 кръг Г Пирин 2001 (Благоевград) -:-
- 27 кръг Д Локомотив 1929 (София) -:-
- 28 кръг Г Барокко (София) -:-
- 29 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
- 30 кръг Д Чепинец (Велинград) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Чавдар (Етрополе) 15 9 1 5 32:16 28
6 Септември (София) 15 9 1 5 43:17 28
7 Велбъжд (Кюстендил) 15 8 1 6 39:24 25
8 Ботев 57 СОУ (София) 15 8 1 6 33:30 25
9 Локомотив 1929 (София) 15 7 1 7 38:33 22

Велбъжд (Кюстендил)

ЮМВ: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Югозападна България / Финали
04.10.2017 12:00 - Г Витоша (Бистрица) 3:5

Велбъжд (Кюстендил)

Елитна група (U-15) - Югозападна зона
Дата Фаза Противник Рез.
- 1 кръг
почива
08.09.2017 16:00 2 кръг Д Витоша (Бистрица) 7:0
13.09.2017 11:00 3 кръг Г Локомотив 1929 (София) 1:5
16.09.2017 11:00 4 кръг Д Национал (София) 2:1
23.09.2017 11:00 5 кръг Г ДИТ Спорт (София) 0:5
29.09.2017 14:30 6 кръг Д Пирин (Благоевград) 0:0
11.10.2017 12:00 7 кръг Г ЦСКА (София) 2:5
07.10.2017 14:00 8 кръг Д Чавдар (Етрополе) 3:0
14.10.2017 13:00 9 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 4:0
21.10.2017 14:30 10 кръг Д Струмска слава 1927 (Радомир) 7:0
25.10.2017 11:00 11 кръг Г Спортист 2009 (Своге) 3:3
28.10.2017 11:00 12 кръг Д Царско село 2015 (София) 2:1
02.11.2017 11:00 13 кръг Г Славия 1913 (София) 0:2
11.11.2017 11:00 14 кръг Д Левски (София) 1:4
18.11.2017 11:00 15 кръг Г Септември (София) 0:0
25.11.2017 11:00 16 кръг Д Миньор (Перник) 2:0
02.12.2017 12:30 17 кръг Г Левски Раковски (София) 2:1
- 18 кръг
почива
- 19 кръг Г Витоша (Бистрица) -:-
- 20 кръг Д Локомотив 1929 (София) -:-
- 21 кръг Г Национал (София) -:-
- 22 кръг Д ДИТ Спорт (София) -:-
- 23 кръг Г Пирин (Благоевград) -:-
- 24 кръг Д ЦСКА (София) -:-
- 25 кръг Г Чавдар (Етрополе) -:-
- 26 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
- 27 кръг Г Струмска слава 1927 (Радомир) -:-
- 28 кръг Д Спортист 2009 (Своге) -:-
- 29 кръг Г Царско село 2015 (София) -:-
- 30 кръг Д Славия 1913 (София) -:-
- 31 кръг Г Левски (София) -:-
- 32 кръг Д Септември (София) -:-
- 33 кръг Г Миньор (Перник) -:-
- 34 кръг Д Левски Раковски (София) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Славия 1913 (София) 16 11 1 4 61:16 34
6 Пирин (Благоевград) 16 9 3 4 31:20 30
7 Велбъжд (Кюстендил) 16 8 3 5 36:27 27
8 Чавдар (Етрополе) 16 8 1 7 40:41 25
9 Локомотив 1929 (София) 16 7 3 6 50:30 24

Велбъжд (Кюстендил)

Деца: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Югозападна България / Финали
04.10.2017 15:30 - Г Национал (София) 2:4
Деца: Перник - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
24.09.2017 10:30 1 кръг Д Марек 1915 (Дупница) 1:4
01.10.2017 10:30 2 кръг Г Пирин (Благоевград) 4:2
08.10.2017 10:30 3 кръг Д Аякс (Дивотино) 6:2
15.10.2017 10:30 4 кръг Г Легия (София) 6:0
12.11.2017 10:30 5 кръг Д Малеш 1940 (Микрево) 1:4
29.10.2017 10:30 6 кръг Д Миньор 2014 (Бобов дол) 2:1
19.11.2017 10:30 7 кръг Г Германея (Сапарева баня) 1:3
- 8 кръг Г Марек 1915 (Дупница) -:-
- 9 кръг Д Пирин (Благоевград) -:-
- 10 кръг Г Аякс (Дивотино) -:-
- 11 кръг Д Легия (София) -:-
- 12 кръг Г Малеш 1940 (Микрево) -:-
- 13 кръг Г Миньор 2014 (Бобов дол) -:-
- 14 кръг Д Германея (Сапарева баня) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Малеш 1940 (Микрево) 7 4 2 1 27:14 14
2 Миньор 2014 (Бобов дол) 7 4 1 2 16:11 13
3 Велбъжд (Кюстендил) 7 4 0 3 21:16 12
4 Пирин (Благоевград) 7 4 0 3 25:16 12
5 Марек 1915 (Дупница) 7 3 1 3 18:18 10

Велбъжд (Кюстендил)

ДПГ13: София (столица) - Зонална група (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Б"
10.09.2017 12:00 1 кръг Г Миньор (Перник) 0:4
17.09.2017 10:30 2 кръг Г РД Спорт (София) 1:6
24.09.2017 12:00 3 кръг Д Витоша 13 (София) 3:5
01.10.2017 10:30 4 кръг Г Локомотив 1929 (София) 2:2
08.10.2017 13:30 5 кръг Д Лъвчетата (София) 2:0
15.10.2017 12:00 6 кръг Г Царско село 2015 (София) 0:11
22.10.2017 12:00 7 кръг Д Славия 1913 (София) 0:5
29.10.2017 12:00 8 кръг Г ДИТ Спорт (София) 0:6
05.11.2017 10:30 9 кръг Д Левски Раковски (София) 2:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 РД Спорт (София) 9 3 1 5 18:17 10
7 Левски Раковски (София) 9 3 0 6 13:22 9
8 Велбъжд (Кюстендил) 9 2 1 6 10:40 7
9 Локомотив 1929 (София) 9 1 1 7 6:32 4
10 Лъвчетата (София) 9 0 0 9 2:63 0

Велбъжд (Кюстендил)

ДПГ12: София (столица) - Зонална група (Футбол 9)
Дата Фаза Противник Рез.
Първа фаза / Група "Б"
10.09.2017 13:30 1 кръг Д Витоша (Бистрица, обл.София ст.) 8:0
17.09.2017 13:30 2 кръг Г Металург 1957 (Перник) 4:0
24.09.2017 12:00 3 кръг Д София спорт (София) 4:1
01.10.2017 13:30 4 кръг Г Левски (София) 0:5
08.10.2017 10:30 5 кръг Д Царско село 2015 (София) 2:0
15.10.2017 12:00 6 кръг Г Национал (София) 1:0
22.10.2017 12:00 7 кръг Д Спортист 13 (София) 4:0
29.10.2017 12:00 8 кръг Д Сердика (София) 5:1
05.11.2017 12:00 9 кръг Г Спартак 2015 (София) 2:0
12.11.2017 12:00 10 кръг Д Олимпия ФК (София) 7:2
19.11.2017 11:20 11 кръг Г Ферион (София) 2:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Левски (София) 11 11 0 0 86:3 33
2 Велбъжд (Кюстендил) 11 10 0 1 39:10 30
3 Национал (София) 11 9 0 2 59:9 27
4 Царско село 2015 (София) 11 6 2 3 29:11 20
5 София спорт (София) 11 5 3 3 23:17 18

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Месечна ранглиста

Интернет страници

 » няма интернет страници