Велбъжд (Кюстендил)

BGSupporters форум

Велбъжд (Кюстендил)

Югозападна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
08.08.2020 18:00 1 кръг Г Балкан 1929 (Ботевград) 0:1
15.08.2020 18:00 2 кръг Д Вихрен 1925 (Сандански) 0:5
22.08.2020 18:00 3 кръг Г Надежда (Доброславци) 1:3
29.08.2020 18:00 4 кръг Г Марек 1915 (Дупница) 0:4
05.09.2020 17:00 5 кръг Д Перун 1978 (Кресна) 1:0
12.09.2020 17:00 6 кръг Г Рилски спортист 2011 (Самоков) 1:2
19.09.2020 17:00 7 кръг Д Чавдар (Етрополе) 0:0
26.09.2020 17:00 8 кръг Г Пирин 1912 (Гоце Делчев) 0:3
03.10.2020 16:00 9 кръг Д Банско (Банско) 1:0
10.10.2020 16:00 10 кръг Г Гранит (Владая) 3:0
17.10.2020 16:00 11 кръг Д Левски (Чепинци) 0:0
24.10.2020 16:00 12 кръг Г Кюстендил (Кюстендил) 0:3
31.10.2020 15:00 13 кръг Д Оборище (Панагюрище) 1:3
07.11.2020 14:00 14 кръг Г Беласица (Петрич) 0:4
11.11.2020 14:00 15 кръг Д Ботев 1937 (Ихтиман) 0:5
21.11.2020 14:00 16 кръг Г Пирин 1941 (Разлог) 0:2
28.11.2020 14:00 17 кръг Д Сливнишки герой (Сливница) 0:0
- 18 кръг Д Балкан 1929 (Ботевград) -:-
- 19 кръг Г Вихрен 1925 (Сандански) -:-
- 20 кръг Д Надежда (Доброславци) -:-
- 21 кръг Д Марек 1915 (Дупница) -:-
- 22 кръг Г Перун 1978 (Кресна) -:-
- 23 кръг Д Рилски спортист 2011 (Самоков) -:-
- 24 кръг Г Чавдар (Етрополе) -:-
- 25 кръг Д Пирин 1912 (Гоце Делчев) -:-
- 26 кръг Г Банско (Банско) -:-
- 27 кръг Д Гранит (Владая) -:-
- 28 кръг Г Левски (Чепинци) -:-
- 29 кръг Д Кюстендил (Кюстендил) -:-
- 30 кръг Г Оборище (Панагюрище) -:-
- 31 кръг Д Беласица (Петрич) -:-
- 32 кръг Г Ботев 1937 (Ихтиман) -:-
- 33 кръг Д Пирин 1941 (Разлог) -:-
- 34 кръг Г Сливнишки герой (Сливница) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
13 Сливнишки герой (Сливница) 17 4 6 7 19:20 18
14 Левски (Чепинци) 17 5 2 10 17:32 17
15 Велбъжд (Кюстендил) 17 3 3 11 8:35 12
16 Перун 1978 (Кресна) 17 3 3 11 13:33 12
17 Гранит (Владая) 17 3 3 11 12:36 12
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Кюстендил / 1/2 финали
23.09.2020 16:30 - Г Спортист (Слокощица) 5:2
Област Кюстендил / Финал
30.09.2020 16:30 - Г Марек 1915 (Дупница) 0:8
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
01.07.2020 18:00 - Д Марек 1915 (Дупница) 2:2
04.07.2020 - Г Надежда (Доброславци) -:-
08.07.2020 18:30 - Г Марек 1915 (Дупница) 1:5
19.07.2020 18:00 - Г Левски (Чепинци) 1:2
31.07.2020 18:00 - Г Банско (Банско) 0:1

Велбъжд (Кюстендил)

Деца: Купа на БФС (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Югозападна България / Финали
07.10.2020 16:00 - Д Левски (София) 0:5

Клубна емблема

Екипи

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Месечна ранглиста

Интернет страници