Велики Преслав (Велики Преслав)

BGSupporters форум

Велики Преслав (Велики Преслав)

"А" ОФГ Шумен - южна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
03.09.2017 17:00 1 кръг Г Герой (Зайчино ореше) 0:11
10.09.2017 17:00 2 кръг Д Балкан 1965 (Градище) 3:1
17.09.2017 17:00 3 кръг Г Ендже (Царев брод) 0:6
24.09.2017 17:00 4 кръг Д Смядово 2010 (Смядово) 1:2
01.10.2017 16:00 5 кръг Г Заря 1963 (Звегор) 2:1
08.10.2017 16:00 6 кръг Д Чавдар 2016 (кв.Дивдядово, Шн) 1:1
15.10.2017 16:00 7 кръг Г Локомотив 2008 (Каспичан) 3:1
22.10.2017 16:00 8 кръг Д Устрем (Трем) 1:3
29.10.2017 15:00 9 кръг Г Мадара 2010 (Мадара) 0:2
05.11.2017 14:00 10 кръг Д Стан (Стан) 0:4
12.11.2017 14:00 11 кръг Г Енев Дибич (Шумен) 0:13
19.11.2017 14:00 12 кръг Д Кочово (Кочово) 4:3
26.11.2017 14:00 13 кръг Г Върбица (Върбица) 2:2
11.03.2018 15:00 14 кръг Д Герой (Зайчино ореше) 3:1
18.03.2018 15:00 15 кръг Г Балкан 1965 (Градище) 0:3
10.05.2018 18:00 16 кръг Д Ендже (Царев брод) 2:1
01.04.2018 17:00 17 кръг Г Смядово 2010 (Смядово) 0:5
09.04.2018 17:00 18 кръг Д Заря 1963 (Звегор) 3:1
15.04.2018 17:00 19 кръг Г Чавдар 2016 (кв.Дивдядово, Шн) 1:8
22.04.2018 17:00 20 кръг Д Локомотив 2008 (Каспичан) 1:3
29.04.2018 17:00 21 кръг Г Устрем (Трем) 0:5
06.05.2018 18:00 22 кръг Д Мадара 2010 (Мадара) 6:1
13.05.2018 18:00 23 кръг Г Стан (Стан) 0:3
20.05.2018 18:00 24 кръг Д Енев Дибич (Шумен) 1:1
23.05.2018 18:00 25 кръг Г Кочово (Кочово) 1:1
27.05.2018 18:00 26 кръг Д Върбица (Върбица) 4:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Ендже (Царев брод) 26 10 2 14 36:42 32
8 Герой (Зайчино ореше) 26 10 1 15 63:62 31
9 Велики Преслав (Велики Преслав) 26 9 4 13 39:86 31
10 Балкан 1965 (Градище) 26 8 4 14 43:61 28
11 Върбица (Върбица) 26 7 3 16 46:111 24

Велики Преслав (Велики Преслав)

ЮСВ: Варна - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
13.09.2017 16:00 1 кръг Г Хитрино (Хитрино) 1:9
20.09.2017 16:00 2 кръг Д Черноморец (Балчик) 0:7
27.09.2017 16:00 3 кръг Г Волов (Шумен) 0:4
04.10.2017 15:00 4 кръг Г Черноломец 2017 (Попово) анл.
11.10.2017 15:00 5 кръг Д Калиакра (Каварна) 0:4
18.10.2017 15:00 6 кръг Г Светкавица Търговище (Търговище) 0:5
25.10.2017 15:00 7 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) 0:3
01.11.2017 14:00 8 кръг Д Хитрино (Хитрино) 0:7
08.11.2017 14:00 9 кръг Г Черноморец (Балчик) 0:5
15.11.2017 14:00 10 кръг Д Волов (Шумен) 0:7
- 11 кръг
почива
07.03.2018 15:00 12 кръг Г Калиакра (Каварна) 1:3
13.03.2018 15:00 13 кръг Д Светкавица Търговище (Търговище) 0:4
28.03.2018 15:00 14 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) 0:11
02.04.2018 16:00 15 кръг Г Волов (Шумен) 0:2
05.04.2018 16:00 16 кръг Д Черноморец (Балчик) 1:10
11.04.2018 16:00 17 кръг Г Светкавица Търговище (Търговище) 0:6
18.04.2018 16:00 18 кръг Д Хитрино (Хитрино) 3:4
25.04.2018 16:00 19 кръг Г Калиакра (Каварна) 0:3
- 20 кръг
почива
09.05.2018 17:00 21 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) 0:7
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Светкавица Търговище (Търговище) 18 8 4 6 37:30 28
5 Хитрино (Хитрино) 18 6 2 10 37:60 20
6 Калиакра (Каварна) 18 4 1 13 23:61 13
7 Велики Преслав (Велики Преслав) 18 0 0 18 6:101 0
- Черноломец 2017 (Попово) - 0 0 0 0:0 -

Велики Преслав (Велики Преслав)

ЮМВ: Варна - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
17.09.2017 10:00 1 кръг Г Суворово 1 (Суворово) 0:6
24.09.2017 10:00 2 кръг Д Светкавица Търговище (Търговище) 0:3
01.10.2017 10:00 3 кръг Г Септември 98 (Тервел) 2:0
- 4 кръг
почива
15.10.2017 11:00 5 кръг Д Аврен (Аврен) 2:1
22.10.2017 10:00 6 кръг Г Черноморец (Балчик) 0:8
29.10.2017 10:00 7 кръг Д Калиакра (Каварна) 1:3
05.11.2017 10:00 8 кръг Д Суворово 1 (Суворово) 2:2
12.11.2017 10:00 9 кръг Г Светкавица Търговище (Търговище) 0:0
19.11.2017 10:00 10 кръг Д Септември 98 (Тервел) 3:0
- 11 кръг
почива
11.03.2018 11:00 12 кръг Г Аврен (Аврен) 3:1
18.03.2018 10:00 13 кръг Д Черноморец (Балчик) 2:4
01.04.2018 10:00 14 кръг Г Калиакра (Каварна) 0:1
15.04.2018 10:00 15 кръг Г Суворово 1 (Суворово) 1:2
- 16 кръг
почива
29.04.2018 10:00 17 кръг Д Аврен (Аврен) 9:1
06.05.2018 10:00 18 кръг Г Септември 98 (Тервел) 2:1
13.05.2018 10:00 19 кръг Д Черноморец (Балчик) 1:5
20.05.2018 10:00 20 кръг Г Светкавица Търговище (Търговище) 0:3
27.05.2018 10:00 21 кръг Д Калиакра (Каварна) 3:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Светкавица Търговище (Търговище) 18 12 3 3 60:21 39
3 Калиакра (Каварна) 18 10 2 6 58:40 32
4 Велики Преслав (Велики Преслав) 18 7 2 9 31:41 23
5 Суворово 1 (Суворово) 18 6 2 10 24:41 20
6 Аврен (Аврен) 18 4 2 12 30:78 14

Велики Преслав (Велики Преслав)

Деца: Варна - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
09.09.2017 10:00 1 кръг Д Хитрино (Хитрино) 3:0
16.09.2017 10:00 2 кръг Г Спортист (Михалич) 4:1
23.09.2017 10:00 3 кръг Д Атлетик (кв.Макак, Шумен) 0:7
30.09.2017 10:00 4 кръг Г Черноморец 2003 (Бяла, обл.Варна) 8:0
07.10.2017 10:00 5 кръг Д Септември 98 (Тервел) 0:6
14.10.2017 12:30 6 кръг Г Одесос 2014 (Варна) 3:0
21.10.2017 10:00 7 кръг Д Белослав 1918 (Белослав) 2:0
28.10.2017 10:00 8 кръг Г Провадия (Провадия) 6:1
04.11.2017 10:00 9 кръг Д Юнак (Варна) 3:0
11.11.2017 10:00 10 кръг Г Суворово 1 (Суворово) 2:0
18.11.2017 10:00 11 кръг Д Аксаково 1948 (Аксаково) 12:0
25.11.2017 10:00 12 кръг Д Камчиец 2015 (Старо Оряхово) 4:1
02.12.2017 10:00 13 кръг Г Девня 2005 (Девня) 1:3
09.04.2018 14:00 14 кръг Г Хитрино (Хитрино) 3:0
10.03.2018 10:00 15 кръг Д Спортист (Михалич) 6:2
17.03.2018 10:00 16 кръг Г Атлетик (кв.Макак, Шумен) 1:2
24.05.2018 15:00 17 кръг Д Черноморец 2003 (Бяла, обл.Варна) 3:0
31.03.2018 10:00 18 кръг Г Септември 98 (Тервел) 1:3
03.04.2018 14:00 19 кръг Д Одесос 2014 (Варна) 0:2
14.04.2018 10:00 20 кръг Г Белослав 1918 (Белослав) 2:0
21.04.2018 10:00 21 кръг Д Провадия (Провадия) 3:0
28.04.2018 14:30 22 кръг Г Юнак (Варна) 1:4
05.05.2018 10:00 23 кръг Д Суворово 1 (Суворово) 1:3
12.05.2018 10:00 24 кръг Г Аксаково 1948 (Аксаково) 0:2
19.05.2018 10:00 25 кръг Г Камчиец 2015 (Старо Оряхово) 1:4
26.05.2018 10:00 26 кръг Д Девня 2005 (Девня) 3:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Одесос 2014 (Варна) 26 15 4 7 72:36 49
5 Камчиец 2015 (Старо Оряхово) 26 16 0 10 83:49 48
6 Велики Преслав (Велики Преслав) 26 16 0 10 73:41 48
7 Белослав 1918 (Белослав) 26 14 4 8 82:37 46
8 Суворово 1 (Суворово) 26 12 5 9 64:37 41

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2016/2017 А ОФГ ШН 10 място
2015/2016 А ОФГ ШН 6 място
2014/2015 А ОФГ ШН 10 място
2013/2014 "В" група 15 място
2012/2013 "В" група 12 място
2011/2012 "В" група 12 място
2010/2011 "В" група 12 място
2009/2010 "В" група 12 място

Месечна ранглиста

месец точки място
май 2014 1.509 90
април 2014 1.753 90
март 2014 1.978 90
ноември 2013 3.839 89
септември 2013 4.004 87
август 2013 1.496 92
май 2013 4.250 77
април 2013 6.290 74
март 2013 6.840 73
ноември 2012 12.912 46
октомври 2012 4.449 82
септември 2012 6.585 77
май 2012 8.329 73
април 2012 5.113 85
март 2012 2.306 93
ноември 2011 7.345 84
октомври 2011 6.059 90
септември 2011 10.686 70
август 2011 1.284 106
май 2011 1.820 102
април 2011 8.211 80
март 2011 10.288 64
ноември 2010 4.967 100
октомври 2010 5.638 103
септември 2010 9.381 76
август 2010 10.026 75
всички

Интернет страници

 » няма интернет страници