Велики Преслав (Велики Преслав)

BGSupporters форум

Велики Преслав (Велики Преслав)

"А" ОГ Шумен - южна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
13.09.2020 17:00 1 кръг Г Хитрино (Хитрино) 0:2
- 2 кръг
почива
27.09.2020 17:00 3 кръг Г Ендже (Царев брод) 0:3
- 4 кръг Г Балкан (Средня) -:-
- 5 кръг Д Локомотив 2008 (Каспичан) -:-
- 6 кръг Г Устрем (Трем) -:-
- 7 кръг Д Волов (Шумен) -:-
- 8 кръг Г Заря 1962 (Звегор) -:-
- 9 кръг Д Чавдар 2016 (кв.Дивдядово, Шн) -:-
- 10 кръг Г Смядово 2010 (Смядово) -:-
- 11 кръг Д Енев (Дибич) -:-
- 12 кръг Г Върбица (Върбица) -:-
- 13 кръг Д Герой (Зайчино ореше) -:-
- 14 кръг Д Хитрино (Хитрино) -:-
- 15 кръг
почива
- 16 кръг Д Ендже (Царев брод) -:-
- 17 кръг Д Балкан (Средня) -:-
- 18 кръг Г Локомотив 2008 (Каспичан) -:-
- 19 кръг Д Устрем (Трем) -:-
- 20 кръг Г Волов (Шумен) -:-
- 21 кръг Д Заря 1962 (Звегор) -:-
- 22 кръг Г Чавдар 2016 (кв.Дивдядово, Шн) -:-
- 23 кръг Д Смядово 2010 (Смядово) -:-
- 24 кръг Г Енев (Дибич) -:-
- 25 кръг Д Върбица (Върбица) -:-
- 26 кръг Г Герой (Зайчино ореше) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
9 Герой (Зайчино ореше) 3 1 0 2 5:3 3
10 Ендже (Царев брод) 2 1 0 1 3:1 3
11 Локомотив 2008 (Каспичан) 2 0 1 1 2:6 1
12 Велики Преслав (Велики Преслав) 2 0 0 2 0:5 0
13 Заря 1962 (Звегор) 3 0 0 3 1:12 0

Велики Преслав (Велики Преслав)

ЮСВ: Варна - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
09.09.2020 17:00 1 кръг Д Светкавица Търговище (Търговище) 1:6
16.09.2020 17:00 2 кръг Г Доростол-Светкавица (Силистра) 0:7
23.09.2020 17:00 3 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) 0:10
30.09.2020 16:00 4 кръг Г Калиакра 1923 (Каварна) -:-
- 5 кръг Д Волов (Шумен) -:-
- 6 кръг Г Септември 98 (Тервел) -:-
- 7 кръг
почива
- 8 кръг Д Спартак 1918 (Варна) -:-
- 9 кръг Г Суворово 1 (Суворово) -:-
- 10 кръг Д Тополи 2010 (Тополи) -:-
- 11 кръг Г Шумен 2007 (Шумен) -:-
- 12 кръг Д Устрем Д (Дончево) -:-
- 13 кръг Г Бенковски (Бяла, обл.Русе) -:-
- 14 кръг Г Светкавица Търговище (Търговище) -:-
- 15 кръг Д Доростол-Светкавица (Силистра) -:-
- 16 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) -:-
- 17 кръг Д Калиакра 1923 (Каварна) -:-
- 18 кръг Г Волов (Шумен) -:-
- 19 кръг Д Септември 98 (Тервел) -:-
- 20 кръг
почива
- 21 кръг Г Спартак 1918 (Варна) -:-
- 22 кръг Д Суворово 1 (Суворово) -:-
- 23 кръг Г Тополи 2010 (Тополи) -:-
- 24 кръг Д Шумен 2007 (Шумен) -:-
- 25 кръг Г Устрем Д (Дончево) -:-
- 26 кръг Д Бенковски (Бяла, обл.Русе) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
9 Суворово 1 (Суворово) 3 1 0 2 5:8 3
10 Волов (Шумен) 1 0 1 0 0:0 1
11 Калиакра 1923 (Каварна) 2 0 1 1 1:8 1
12 Бенковски (Бяла, обл.Русе) 3 0 0 3 3:10 0
13 Велики Преслав (Велики Преслав) 3 0 0 3 1:23 0

Велики Преслав (Велики Преслав)

ЮМВ: Варна - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
12.09.2020 10:00 1 кръг Д Ботев (Нови пазар) 0:2
20.09.2020 15:30 2 кръг Д Спартак 1918 (Варна) 1:1
- 3 кръг
почива
- 4 кръг Д Атлетик (Провадия) -:-
- 5 кръг Г Волов (Шумен) -:-
- 6 кръг Д Черноморец (Балчик) -:-
- 7 кръг Г Калиакра 1923 (Каварна) -:-
- 8 кръг Г Ботев (Нови пазар) -:-
- 9 кръг Г Спартак 1918 (Варна) -:-
- 10 кръг
почива
- 11 кръг Г Атлетик (Провадия) -:-
- 12 кръг Д Волов (Шумен) -:-
- 13 кръг Г Черноморец (Балчик) -:-
- 14 кръг Д Калиакра 1923 (Каварна) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Атлетик (Провадия) 2 1 0 1 2:5 3
4 Спартак 1918 (Варна) 1 0 1 0 1:1 1
5 Велики Преслав (Велики Преслав) 2 0 1 1 1:3 1
6 Калиакра 1923 (Каварна) 2 0 0 2 1:5 0
7 Черноморец (Балчик) 1 0 0 1 0:8 0

Велики Преслав (Велики Преслав)

Деца: Варна - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
12.09.2020 11:30 1 кръг Д Ботев (Нови пазар) 1:5
20.09.2020 17:00 2 кръг Д Спартак 1918 (Варна) 1:0
- 3 кръг
почива
- 4 кръг Д Атлетик (Провадия) -:-
- 5 кръг Г Волов (Шумен) -:-
- 6 кръг Д Черноморец (Балчик) -:-
- 7 кръг Г Калиакра 1923 (Каварна) -:-
- 8 кръг Г Ботев (Нови пазар) -:-
- 9 кръг Г Спартак 1918 (Варна) -:-
- 10 кръг
почива
- 11 кръг Г Атлетик (Провадия) -:-
- 12 кръг Д Волов (Шумен) -:-
- 13 кръг Г Черноморец (Балчик) -:-
- 14 кръг Д Калиакра 1923 (Каварна) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Волов (Шумен) 2 1 1 0 7:4 4
3 Калиакра 1923 (Каварна) 2 1 1 0 4:2 4
4 Велики Преслав (Велики Преслав) 2 1 0 1 2:5 3
5 Спартак 1918 (Варна) 1 0 0 1 0:1 0
6 Черноморец (Балчик) 1 0 0 1 3:6 0

Велики Преслав (Велики Преслав)

ДПГ13: Варна - Зонална група - втора подгрупа (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
13.09.2020 10:30 1 кръг Д Марев старс (Варна) 0:3
20.09.2020 10:30 2 кръг Г МФК Тича (Варна) 2:3
- 3 кръг
почива
- 4 кръг Д Калиакра 1923 (Каварна) -:-
- 5 кръг Г Гранд Про (Варна) -:-
- 6 кръг Д Локомотив (Русе) -:-
- 7 кръг Г Олимпик (Варна) -:-
- 8 кръг Г Марев старс (Варна) -:-
- 9 кръг Д МФК Тича (Варна) -:-
- 10 кръг
почива
- 11 кръг Г Калиакра 1923 (Каварна) -:-
- 12 кръг Д Гранд Про (Варна) -:-
- 13 кръг Г Локомотив (Русе) -:-
- 14 кръг Д Олимпик (Варна) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Локомотив (Русе) 1 1 0 0 5:2 3
4 МФК Тича (Варна) 1 1 0 0 3:2 3
5 Велики Преслав (Велики Преслав) 2 0 0 2 2:6 0
6 Гранд Про (Варна) 2 0 0 2 4:9 0
7 Калиакра 1923 (Каварна) 2 0 0 2 1:6 0

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2019/2020 А ОФГ ШН 8 място
2018/2019 А ОФГ ШН 4 място
2017/2018 А ОФГ ШН 9 място
2016/2017 А ОФГ ШН 10 място
2015/2016 А ОФГ ШН 6 място
2014/2015 А ОФГ ШН 10 място
2013/2014 "В" група 15 място
2012/2013 "В" група 12 място
2011/2012 "В" група 12 място
2010/2011 "В" група 12 място

Месечна ранглиста

месец точки място
май 2014 1.509 90
април 2014 1.753 90
март 2014 1.978 90
ноември 2013 3.839 89
септември 2013 4.004 87
август 2013 1.496 92
май 2013 4.250 77
април 2013 6.290 74
март 2013 6.840 73
ноември 2012 12.912 46
октомври 2012 4.449 82
септември 2012 6.585 77
май 2012 8.329 73
април 2012 5.113 85
март 2012 2.306 93
ноември 2011 7.345 84
октомври 2011 6.059 90
септември 2011 10.686 70
август 2011 1.284 106
май 2011 1.820 102
април 2011 8.211 80
март 2011 10.288 64
ноември 2010 4.967 100
октомври 2010 5.638 103
септември 2010 9.381 76
август 2010 10.026 75
всички

Интернет страници

 » няма интернет страници