Велики Преслав (Велики Преслав)

BGSupporters форум

Велики Преслав (Велики Преслав)

"А" ОГ Шумен - южна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
01.09.2019 17:00 1 кръг Г Волов (Шумен) 1:5
08.09.2019 17:00 2 кръг Д Ендже (Царев брод) 2:5
15.09.2019 17:00 3 кръг Г Устрем (Трем) 4:1
22.09.2019 17:00 4 кръг Д Енев (Дибич) 1:3
29.09.2019 17:00 5 кръг Г Чавдар 2016 (кв.Дивдядово, Шн) 0:2
06.10.2019 16:00 6 кръг Д Локомотив 2008 (Каспичан) 3:0
13.10.2019 16:00 7 кръг Г Балкан 1965 (Градище) 3:2
20.10.2019 16:00 8 кръг Д Герой (Зайчино ореше) 5:0
24.11.2019 14:00 9 кръг Г Смядово 2010 (Смядово) 0:4
10.11.2019 14:00 10 кръг Д Върбица (Върбица) 0:1
17.11.2019 14:00 11 кръг Г Заря 1962 (Звегор) 2:2
15.03.2020 15:00 12 кръг Д Волов (Шумен) анл.
22.03.2020 15:00 13 кръг Г Ендже (Царев брод) анл.
29.03.2020 15:00 14 кръг Д Устрем (Трем) анл.
05.04.2020 17:00 15 кръг Г Енев (Дибич) анл.
12.04.2020 17:00 16 кръг Д Чавдар 2016 (кв.Дивдядово, Шн) анл.
20.04.2020 17:00 17 кръг Г Локомотив 2008 (Каспичан) анл.
26.04.2020 17:00 18 кръг Д Балкан 1965 (Градище) анл.
03.05.2020 18:00 19 кръг Г Герой (Зайчино ореше) анл.
10.05.2020 18:00 20 кръг Д Смядово 2010 (Смядово) анл.
17.05.2020 18:00 21 кръг Г Върбица (Върбица) анл.
24.05.2020 18:00 22 кръг Д Заря 1962 (Звегор) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Ендже (Царев брод) 11 5 0 6 17:21 15
7 Смядово 2010 (Смядово) 11 5 0 6 28:25 15
8 Велики Преслав (Велики Преслав) 11 4 1 6 21:25 13
9 Локомотив 2008 (Каспичан) 11 4 0 7 17:28 12
10 Герой (Зайчино ореше) 11 4 0 7 20:39 12

Велики Преслав (Велики Преслав)

ЮСВ: Варна - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
18.09.2019 17:00 1 кръг Г Светкавица Търговище (Търговище) 0:6
26.09.2019 17:00 2 кръг Д Спартак 1918 (Варна) 2:1
02.10.2019 16:00 3 кръг Г Локомотив (Русе) 1:3
10.10.2019 16:00 4 кръг Д Шумен 2007 (Шумен) 1:4
16.10.2019 16:00 5 кръг Г Тополи 2010 (Тополи) 0:9
- 6 кръг
почива
31.10.2019 14:00 7 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) 1:12
06.11.2019 14:00 8 кръг Г Волов (Шумен) 1:4
14.11.2019 14:00 9 кръг Д Черноморец (Балчик) 1:0
12.03.2020 15:00 10 кръг Д Светкавица Търговище (Търговище) анл.
18.03.2020 15:00 11 кръг Г Спартак 1918 (Варна) анл.
26.03.2020 15:00 12 кръг Д Локомотив (Русе) анл.
01.04.2020 16:00 13 кръг Г Шумен 2007 (Шумен) анл.
09.04.2020 16:00 14 кръг Д Тополи 2010 (Тополи) анл.
- 15 кръг
почива
22.04.2020 16:00 16 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) анл.
30.04.2020 16:00 17 кръг Д Волов (Шумен) анл.
07.05.2020 17:00 18 кръг Г Черноморец (Балчик) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Волов (Шумен) 8 3 1 4 16:17 10
6 Локомотив (Русе) 8 3 0 5 9:22 9
7 Велики Преслав (Велики Преслав) 8 2 0 6 7:39 6
8 Черноморец (Балчик) 8 1 1 6 12:22 4
9 Спартак 1918 (Варна) 8 1 1 6 8:27 4

Велики Преслав (Велики Преслав)

ЮМВ: Варна - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
14.09.2019 10:00 1 кръг Д Атлетик (Провадия) 2:1
- 2 кръг
почива
28.09.2019 10:00 3 кръг Д Калиакра 1923 (Каварна) 3:0
05.10.2019 10:00 4 кръг Г Хитрино (Хитрино) 8:0
12.10.2019 10:00 5 кръг Д Черноморец (Балчик) 2:1
19.10.2019 10:00 6 кръг Г Суворово 1 (Суворово) 0:7
30.11.2019 10:00 7 кръг Д Устрем Д (Дончево) 2:3
04.11.2019 10:00 8 кръг Г Септември 98 (Тервел) 0:3
09.11.2019 10:00 9 кръг Д Ботев (Нови пазар) 4:3
16.11.2019 10:00 10 кръг Г Черноморец II (Балчик) 2:2
23.11.2019 10:00 11 кръг Д Волов (Шумен) 0:5
07.03.2020 10:00 12 кръг Г Атлетик (Провадия) анл.
- 13 кръг
почива
21.03.2020 10:00 14 кръг Г Калиакра 1923 (Каварна) анл.
28.03.2020 10:00 15 кръг Д Хитрино (Хитрино) анл.
04.04.2020 10:00 16 кръг Г Черноморец (Балчик) анл.
11.04.2020 10:00 17 кръг Д Суворово 1 (Суворово) анл.
25.04.2020 10:00 18 кръг Г Устрем Д (Дончево) анл.
02.05.2020 10:00 19 кръг Д Септември 98 (Тервел) анл.
09.05.2020 10:00 20 кръг Г Ботев (Нови пазар) анл.
16.05.2020 10:00 21 кръг Д Черноморец II (Балчик) анл.
23.05.2020 10:00 22 кръг Г Волов (Шумен) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Ботев (Нови пазар) 10 7 0 3 32:15 21
5 Волов (Шумен) 10 6 1 3 30:16 19
6 Велики Преслав (Велики Преслав) 10 5 1 4 23:25 16
7 Черноморец II (Балчик) 10 4 2 4 13:16 14
8 Калиакра 1923 (Каварна) 10 3 0 7 15:36 9

Велики Преслав (Велики Преслав)

Деца: Варна - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
14.09.2019 11:30 1 кръг Д Атлетик (Провадия) 3:0
21.09.2019 11:30 2 кръг Г Провадия (Провадия) 1:2
- 3 кръг
почива
05.10.2019 11:30 4 кръг Г Хитрино (Хитрино) 7:2
12.10.2019 11:30 5 кръг Д Черноморец (Балчик) 0:2
19.10.2019 11:30 6 кръг Г Суворово 1 (Суворово) 0:9
30.11.2019 10:00 7 кръг Д Устрем Д (Дончево) 9:1
04.11.2019 11:30 8 кръг Г Септември 98 (Тервел) 0:3
09.11.2019 11:30 9 кръг Д Ботев (Нови пазар) 2:0
- 10 кръг
почива
- 11 кръг
почива
07.03.2020 11:30 12 кръг Г Атлетик (Провадия) анл.
14.03.2020 11:30 13 кръг Д Провадия (Провадия) анл.
- 14 кръг
почива
28.03.2020 11:30 15 кръг Д Хитрино (Хитрино) анл.
04.04.2020 11:30 16 кръг Г Черноморец (Балчик) анл.
11.04.2020 11:30 17 кръг Д Суворово 1 (Суворово) анл.
25.04.2020 11:30 18 кръг Г Устрем Д (Дончево) анл.
02.05.2020 11:30 19 кръг Д Септември 98 (Тервел) анл.
09.05.2020 11:30 20 кръг Г Ботев (Нови пазар) анл.
- 21 кръг
почива
- 22 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Черноморец (Балчик) 8 6 0 2 27:12 18
3 Ботев (Нови пазар) 8 5 2 1 24:9 17
4 Велики Преслав (Велики Преслав) 8 4 0 4 22:19 12
5 Атлетик (Провадия) 8 4 0 4 20:24 12
6 Септември 98 (Тервел) 8 3 1 4 19:27 10

Велики Преслав (Велики Преслав)

ДПГ13: Варна - Зонална група - втора подгрупа (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
15.09.2019 11:00 1 кръг Д Локомотив 2008 (Каспичан) 3:3
22.09.2019 11:00 2 кръг Г Смядово 2018 (Смядово) 1:6
29.09.2019 11:00 3 кръг Д Калиакра 1923 (Каварна) 1:3
06.10.2019 11:00 4 кръг Г Локомотив (Русе) 0:7
13.10.2019 11:00 5 кръг Д Аврен (Аврен) 0:1
20.10.2019 11:00 6 кръг Г Дуло (Дулово) 0:12
01.11.2019 11:00 7 кръг Д Атлетик (кв.Макак, Шумен) 0:8
10.11.2019 11:00 8 кръг Д Черноморец (Балчик) 1:0
17.11.2019 11:00 9 кръг Г Камчиец 1945 (Дългопол) 0:3
15.03.2020 11:00 10 кръг Г Локомотив 2008 (Каспичан) анл.
22.03.2020 11:00 11 кръг Д Смядово 2018 (Смядово) анл.
29.03.2020 11:00 12 кръг Г Калиакра 1923 (Каварна) анл.
05.04.2020 11:00 13 кръг Д Локомотив (Русе) анл.
12.04.2020 11:00 14 кръг Г Аврен (Аврен) анл.
26.04.2020 11:00 15 кръг Д Дуло (Дулово) анл.
03.05.2020 11:00 16 кръг Г Атлетик (кв.Макак, Шумен) анл.
10.05.2020 11:00 17 кръг Г Черноморец (Балчик) анл.
17.05.2020 11:00 18 кръг Д Камчиец 1945 (Дългопол) анл.
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Аврен (Аврен) 9 3 1 5 9:36 10
7 Смядово 2018 (Смядово) 9 3 0 6 14:37 9
8 Велики Преслав (Велики Преслав) 9 1 1 7 6:43 4
9 Черноморец (Балчик) 9 1 1 7 9:30 4
10 Локомотив 2008 (Каспичан) 9 0 1 8 10:56 1

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2019/2020 А ОФГ ШН 8 място
2018/2019 А ОФГ ШН 4 място
2017/2018 А ОФГ ШН 9 място
2016/2017 А ОФГ ШН 10 място
2015/2016 А ОФГ ШН 6 място
2014/2015 А ОФГ ШН 10 място
2013/2014 "В" група 15 място
2012/2013 "В" група 12 място
2011/2012 "В" група 12 място
2010/2011 "В" група 12 място

Месечна ранглиста

месец точки място
май 2014 1.509 90
април 2014 1.753 90
март 2014 1.978 90
ноември 2013 3.839 89
септември 2013 4.004 87
август 2013 1.496 92
май 2013 4.250 77
април 2013 6.290 74
март 2013 6.840 73
ноември 2012 12.912 46
октомври 2012 4.449 82
септември 2012 6.585 77
май 2012 8.329 73
април 2012 5.113 85
март 2012 2.306 93
ноември 2011 7.345 84
октомври 2011 6.059 90
септември 2011 10.686 70
август 2011 1.284 106
май 2011 1.820 102
април 2011 8.211 80
март 2011 10.288 64
ноември 2010 4.967 100
октомври 2010 5.638 103
септември 2010 9.381 76
август 2010 10.026 75
всички

Интернет страници

 » няма интернет страници