Велики Преслав (Велики Преслав)

BGSupporters форум

Велики Преслав (Велики Преслав)

"А" ОФГ Шумен - южна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
03.09.2017 17:00 1 кръг Г Герой (Зайчино ореше) 0:11
10.09.2017 17:00 2 кръг Д Балкан 1965 (Градище) 3:1
17.09.2017 17:00 3 кръг Г Ендже (Царев брод) 0:6
24.09.2017 17:00 4 кръг Д Смядово 2010 (Смядово) -:-
01.10.2017 16:00 5 кръг Г Заря 1963 (Звегор) -:-
08.10.2017 16:00 6 кръг Д Чавдар 2016 (кв.Дивдядово, Шн) -:-
15.10.2017 16:00 7 кръг Г Локомотив 2008 (Каспичан) -:-
22.10.2017 16:00 8 кръг Д Устрем (Трем) -:-
29.10.2017 15:00 9 кръг Г Мадара 2010 (Мадара) -:-
05.11.2017 14:00 10 кръг Д Стан (Стан) -:-
12.11.2017 14:00 11 кръг Г Енев Дибич (Шумен) -:-
19.11.2017 14:00 12 кръг Д Кочово (Кочово) -:-
26.11.2017 14:00 13 кръг Г Върбица (Върбица) -:-
- 14 кръг Д Герой (Зайчино ореше) -:-
- 15 кръг Г Балкан 1965 (Градище) -:-
- 16 кръг Д Ендже (Царев брод) -:-
- 17 кръг Г Смядово 2010 (Смядово) -:-
- 18 кръг Д Заря 1963 (Звегор) -:-
- 19 кръг Г Чавдар 2016 (кв.Дивдядово, Шн) -:-
- 20 кръг Д Локомотив 2008 (Каспичан) -:-
- 21 кръг Г Устрем (Трем) -:-
- 22 кръг Д Мадара 2010 (Мадара) -:-
- 23 кръг Г Стан (Стан) -:-
- 24 кръг Д Енев Дибич (Шумен) -:-
- 25 кръг Г Кочово (Кочово) -:-
- 26 кръг Д Върбица (Върбица) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Чавдар 2016 (кв.Дивдядово, Шумен) 3 2 0 1 10:6 6
7 Локомотив 2008 (Каспичан) 3 2 0 1 8:6 6
8 Велики Преслав (Велики Преслав) 3 1 0 2 3:18 3
9 Кочово (Кочово) 3 1 0 2 5:3 3
10 Устрем (Трем) 3 1 0 2 5:10 3

Велики Преслав (Велики Преслав)

ЮСВ: Варна - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
13.09.2017 16:00 1 кръг Г Хитрино (Хитрино) 1:9
20.09.2017 16:00 2 кръг Д Черноморец (Балчик) 0:7
27.09.2017 16:00 3 кръг Г Волов (Шумен) -:-
04.10.2017 15:00 4 кръг Г Черноломец 2017 (Попово) анл.
11.10.2017 15:00 5 кръг Д Калиакра (Каварна) -:-
18.10.2017 15:00 6 кръг Г Светкавица Търговище (Търговище) -:-
25.10.2017 15:00 7 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) -:-
01.11.2017 14:00 8 кръг Д Хитрино (Хитрино) -:-
08.11.2017 14:00 9 кръг Г Черноморец (Балчик) -:-
15.11.2017 14:00 10 кръг Д Волов (Шумен) -:-
- 11 кръг
почива
- 12 кръг Г Калиакра (Каварна) -:-
- 13 кръг Д Светкавица Търговище (Търговище) -:-
- 14 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Черноморец (Балчик) 1 1 0 0 7:0 3
5 Хитрино (Хитрино) 2 1 0 1 10:3 3
6 Волов (Шумен) - - - - -:- 0
6 Черноломец 2017 (Попово) - - - - -:- 0
8 Велики Преслав (Велики Преслав) 2 0 0 2 1:16 0

Велики Преслав (Велики Преслав)

ЮМВ: Варна - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
17.09.2017 10:00 1 кръг Г Суворово 1 (Суворово) 0:6
24.09.2017 10:00 2 кръг Д Светкавица Търговище (Търговище) -:-
01.10.2017 10:00 3 кръг Г Септември 98 (Тервел) -:-
- 4 кръг
почива
15.10.2017 11:00 5 кръг Д Аврен (Аврен) -:-
22.10.2017 10:00 6 кръг Г Черноморец (Балчик) -:-
29.10.2017 10:00 7 кръг Д Калиакра (Каварна) -:-
05.11.2017 10:00 8 кръг Д Суворово 1 (Суворово) -:-
12.11.2017 10:00 9 кръг Г Светкавица Търговище (Търговище) -:-
19.11.2017 10:00 10 кръг Д Септември 98 (Тервел) -:-
- 11 кръг
почива
- 12 кръг Г Аврен (Аврен) -:-
- 13 кръг Д Черноморец (Балчик) -:-
- 14 кръг Г Калиакра (Каварна) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Светкавица Търговище (Търговище) 1 1 0 0 4:1 3
4 Черноморец (Балчик) - - - - -:- 0
5 Септември 98 (Тервел) 1 0 0 1 1:4 0
6 Велики Преслав (Велики Преслав) 1 0 0 1 0:6 0
7 Аврен (Аврен) 1 0 0 1 2:9 0

Велики Преслав (Велики Преслав)

Деца: Варна - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
09.09.2017 10:00 1 кръг Д Хитрино (Хитрино) 3:0
16.09.2017 10:00 2 кръг Г Спортист (Михалич) 4:1
23.09.2017 10:00 3 кръг Д Атлетик (кв.Макак, Шумен) -:-
30.09.2017 10:00 4 кръг Г Черноморец 2003 (Бяла, обл.Варна) -:-
07.10.2017 10:00 5 кръг Д Септември 98 (Тервел) -:-
14.10.2017 12:30 6 кръг Г Одесос 2014 (Варна) -:-
21.10.2017 10:00 7 кръг Д Белослав 1918 (Белослав) -:-
28.10.2017 10:00 8 кръг Г Провадия (Провадия) -:-
04.11.2017 10:00 9 кръг Д Юнак (Варна) -:-
11.11.2017 10:00 10 кръг Г Суворово 1 (Суворово) -:-
18.11.2017 10:00 11 кръг Д Аксаково 1948 (Аксаково) -:-
25.11.2017 10:00 12 кръг Д Камчиец 2015 (Старо Оряхово) -:-
02.12.2017 10:00 13 кръг Г Девня 2005 (Девня) -:-
- 14 кръг Г Хитрино (Хитрино) -:-
- 15 кръг Д Спортист (Михалич) -:-
- 16 кръг Г Атлетик (кв.Макак, Шумен) -:-
- 17 кръг Д Черноморец 2003 (Бяла, обл.Варна) -:-
- 18 кръг Г Септември 98 (Тервел) -:-
- 19 кръг Д Одесос 2014 (Варна) -:-
- 20 кръг Г Белослав 1918 (Белослав) -:-
- 21 кръг Д Провадия (Провадия) -:-
- 22 кръг Г Юнак (Варна) -:-
- 23 кръг Д Суворово 1 (Суворово) -:-
- 24 кръг Г Аксаково 1948 (Аксаково) -:-
- 25 кръг Г Камчиец 2015 (Старо Оряхово) -:-
- 26 кръг Д Девня 2005 (Девня) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Камчиец 2015 (Старо Оряхово) 2 2 0 0 13:1 6
2 Юнак (Варна) 2 2 0 0 12:3 6
3 Велики Преслав (Велики Преслав) 2 2 0 0 7:1 6
4 Септември 98 (Тервел) 2 2 0 0 7:4 6
5 Одесос 2014 (Варна) 2 1 1 0 11:3 4

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2016/2017 А ОФГ ШН 10 място
2015/2016 А ОФГ ШН 6 място
2014/2015 А ОФГ ШН 10 място
2013/2014 "В" група 15 място
2012/2013 "В" група 12 място
2011/2012 "В" група 12 място
2010/2011 "В" група 12 място
2009/2010 "В" група 12 място

Месечна ранглиста

месец точки място
май 2014 1.509 90
април 2014 1.753 90
март 2014 1.978 90
ноември 2013 3.839 89
септември 2013 4.004 87
август 2013 1.496 92
май 2013 4.250 77
април 2013 6.290 74
март 2013 6.840 73
ноември 2012 12.912 46
октомври 2012 4.449 82
септември 2012 6.585 77
май 2012 8.329 73
април 2012 5.113 85
март 2012 2.306 93
ноември 2011 7.345 84
октомври 2011 6.059 90
септември 2011 10.686 70
август 2011 1.284 106
май 2011 1.820 102
април 2011 8.211 80
март 2011 10.288 64
ноември 2010 4.967 100
октомври 2010 5.638 103
септември 2010 9.381 76
август 2010 10.026 75
всички

Интернет страници

 » няма интернет страници