Велики Преслав (Велики Преслав)

BGSupporters форум

Велики Преслав (Велики Преслав)

"А" ОГ Шумен - южна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
01.09.2019 17:00 1 кръг Г Волов (Шумен) 1:5
08.09.2019 17:00 2 кръг Д Ендже (Царев брод) 2:5
15.09.2019 17:00 3 кръг Г Устрем (Трем) 4:1
22.09.2019 17:00 4 кръг Д Енев (Дибич) 1:3
29.09.2019 17:00 5 кръг Г Чавдар 2016 (кв.Дивдядово, Шн) 0:2
06.10.2019 16:00 6 кръг Д Локомотив 2008 (Каспичан) 3:0
13.10.2019 16:00 7 кръг Г Балкан 1965 (Градище) 3:2
20.10.2019 16:00 8 кръг Д Герой (Зайчино ореше) 5:0
отложен 9 кръг Г Смядово 2010 (Смядово) -:-
10.11.2019 14:00 10 кръг Д Върбица (Върбица) 0:1
17.11.2019 14:00 11 кръг Г Заря 1962 (Звегор) -:-
- 12 кръг Д Волов (Шумен) -:-
- 13 кръг Г Ендже (Царев брод) -:-
- 14 кръг Д Устрем (Трем) -:-
- 15 кръг Г Енев (Дибич) -:-
- 16 кръг Д Чавдар 2016 (кв.Дивдядово, Шн) -:-
- 17 кръг Г Локомотив 2008 (Каспичан) -:-
- 18 кръг Д Балкан 1965 (Градище) -:-
- 19 кръг Г Герой (Зайчино ореше) -:-
- 20 кръг Д Смядово 2010 (Смядово) -:-
- 21 кръг Г Върбица (Върбица) -:-
- 22 кръг Д Заря 1962 (Звегор) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Ендже (Царев брод) 10 4 0 6 14:21 12
7 Смядово 2010 (Смядово) 9 4 0 5 24:22 12
8 Велики Преслав (Велики Преслав) 9 4 0 5 19:19 12
9 Локомотив 2008 (Каспичан) 10 4 0 6 16:24 12
10 Герой (Зайчино ореше) 9 3 0 6 13:33 9

Велики Преслав (Велики Преслав)

ЮСВ: Варна - Зонална група
Дата Фаза Противник Рез.
18.09.2019 17:00 1 кръг Г Светкавица Търговище (Търговище) 0:6
26.09.2019 17:00 2 кръг Д Спартак 1918 (Варна) 2:1
02.10.2019 16:00 3 кръг Г Локомотив (Русе) 1:3
10.10.2019 16:00 4 кръг Д Шумен 2007 (Шумен) 1:4
16.10.2019 16:00 5 кръг Г Тополи 2010 (Тополи) 0:9
- 6 кръг
почива
31.10.2019 14:00 7 кръг Д Добруджа 1919 (Добрич) 1:12
06.11.2019 14:00 8 кръг Г Волов (Шумен) 1:4
14.11.2019 14:00 9 кръг Д Черноморец (Балчик) -:-
- 10 кръг Д Светкавица Търговище (Търговище) -:-
- 11 кръг Г Спартак 1918 (Варна) -:-
- 12 кръг Д Локомотив (Русе) -:-
- 13 кръг Г Шумен 2007 (Шумен) -:-
- 14 кръг Д Тополи 2010 (Тополи) -:-
- 15 кръг
почива
- 16 кръг Г Добруджа 1919 (Добрич) -:-
- 17 кръг Д Волов (Шумен) -:-
- 18 кръг Г Черноморец (Балчик) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Волов (Шумен) 7 3 1 3 14:14 10
6 Локомотив (Русе) 7 2 0 5 7:21 6
7 Черноморец (Балчик) 6 1 1 4 11:19 4
8 Спартак 1918 (Варна) 7 1 1 5 7:22 4
9 Велики Преслав (Велики Преслав) 7 1 0 6 6:39 3

Велики Преслав (Велики Преслав)

ЮМВ: Варна - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
14.09.2019 10:00 1 кръг Д Атлетик (Провадия) 2:1
- 2 кръг
почива
28.09.2019 10:00 3 кръг Д Калиакра 1923 (Каварна) 3:0
05.10.2019 10:00 4 кръг Г Хитрино (Хитрино) 8:0
12.10.2019 10:00 5 кръг Д Черноморец (Балчик) 2:1
19.10.2019 10:00 6 кръг Г Суворово 1 (Суворово) 0:7
30.11.2019 10:00 7 кръг Д Устрем Д (Дончево) -:-
04.11.2019 10:00 8 кръг Г Септември 98 (Тервел) 0:3
09.11.2019 10:00 9 кръг Д Ботев (Нови пазар) 4:3
16.11.2019 10:00 10 кръг Г Черноморец II (Балчик) -:-
23.11.2019 10:00 11 кръг Д Волов (Шумен) -:-
- 12 кръг Г Атлетик (Провадия) -:-
- 13 кръг
почива
- 14 кръг Г Калиакра 1923 (Каварна) -:-
- 15 кръг Д Хитрино (Хитрино) -:-
- 16 кръг Г Черноморец (Балчик) -:-
- 17 кръг Д Суворово 1 (Суворово) -:-
- 18 кръг Г Устрем Д (Дончево) -:-
- 19 кръг Д Септември 98 (Тервел) -:-
- 20 кръг Г Ботев (Нови пазар) -:-
- 21 кръг Д Черноморец II (Балчик) -:-
- 22 кръг Г Волов (Шумен) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Суворово 1 (Суворово) 9 7 1 1 32:10 22
2 Септември 98 (Тервел) 8 6 1 1 28:5 19
3 Велики Преслав (Велики Преслав) 7 5 0 2 19:15 15
4 Ботев (Нови пазар) 8 5 0 3 23:15 15
5 Устрем Д (Дончево) 7 5 0 2 15:7 15

Велики Преслав (Велики Преслав)

Деца: Варна - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
14.09.2019 11:30 1 кръг Д Атлетик (Провадия) 3:0
21.09.2019 11:30 2 кръг Г Провадия (Провадия) 1:2
- 3 кръг
почива
05.10.2019 11:30 4 кръг Г Хитрино (Хитрино) 7:2
12.10.2019 11:30 5 кръг Д Черноморец (Балчик) 0:2
19.10.2019 11:30 6 кръг Г Суворово 1 (Суворово) 0:9
30.11.2019 10:00 7 кръг Д Устрем Д (Дончево) -:-
04.11.2019 11:30 8 кръг Г Септември 98 (Тервел) 0:3
09.11.2019 11:30 9 кръг Д Ботев (Нови пазар) 2:0
- 10 кръг
почива
- 11 кръг
почива
- 12 кръг Г Атлетик (Провадия) -:-
- 13 кръг Д Провадия (Провадия) -:-
- 14 кръг
почива
- 15 кръг Д Хитрино (Хитрино) -:-
- 16 кръг Г Черноморец (Балчик) -:-
- 17 кръг Д Суворово 1 (Суворово) -:-
- 18 кръг Г Устрем Д (Дончево) -:-
- 19 кръг Д Септември 98 (Тервел) -:-
- 20 кръг Г Ботев (Нови пазар) -:-
- 21 кръг
почива
- 22 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Атлетик (Провадия) 7 4 0 3 17:20 12
5 Септември 98 (Тервел) 7 3 0 4 16:24 9
6 Велики Преслав (Велики Преслав) 7 3 0 4 13:18 9
7 Провадия (Провадия) 4 1 1 2 3:6 4
8 Устрем Д (Дончево) 5 1 0 4 5:16 3

Велики Преслав (Велики Преслав)

ДПГ13: Варна - Зонална група - втора подгрупа (Футбол 11)
Дата Фаза Противник Рез.
15.09.2019 11:00 1 кръг Д Локомотив 2008 (Каспичан) 3:3
22.09.2019 11:00 2 кръг Г Смядово 2018 (Смядово) 1:6
29.09.2019 11:00 3 кръг Д Калиакра 1923 (Каварна) 1:3
06.10.2019 11:00 4 кръг Г Локомотив (Русе) 0:7
13.10.2019 11:00 5 кръг Д Аврен (Аврен) 0:1
20.10.2019 11:00 6 кръг Г Дуло (Дулово) 0:12
01.11.2019 11:00 7 кръг Д Атлетик (кв.Макак, Шумен) 0:8
10.11.2019 11:00 8 кръг Д Черноморец (Балчик) 1:0
17.11.2019 11:00 9 кръг Г Камчиец 1945 (Дългопол) -:-
- 10 кръг Г Локомотив 2008 (Каспичан) -:-
- 11 кръг Д Смядово 2018 (Смядово) -:-
- 12 кръг Г Калиакра 1923 (Каварна) -:-
- 13 кръг Д Локомотив (Русе) -:-
- 14 кръг Г Аврен (Аврен) -:-
- 15 кръг Д Дуло (Дулово) -:-
- 16 кръг Г Атлетик (кв.Макак, Шумен) -:-
- 17 кръг Г Черноморец (Балчик) -:-
- 18 кръг Д Камчиец 1945 (Дългопол) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Смядово 2018 (Смядово) 8 3 0 5 14:36 9
7 Аврен (Аврен) 8 2 1 5 8:36 7
8 Велики Преслав (Велики Преслав) 8 1 1 6 6:40 4
9 Черноморец (Балчик) 8 1 1 6 9:21 4
10 Локомотив 2008 (Каспичан) 8 0 1 7 9:50 1

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2018/2019 А ОФГ ШН 4 място
2017/2018 А ОФГ ШН 9 място
2016/2017 А ОФГ ШН 10 място
2015/2016 А ОФГ ШН 6 място
2014/2015 А ОФГ ШН 10 място
2013/2014 "В" група 15 място
2012/2013 "В" група 12 място
2011/2012 "В" група 12 място
2010/2011 "В" група 12 място
2009/2010 "В" група 12 място

Месечна ранглиста

месец точки място
май 2014 1.509 90
април 2014 1.753 90
март 2014 1.978 90
ноември 2013 3.839 89
септември 2013 4.004 87
август 2013 1.496 92
май 2013 4.250 77
април 2013 6.290 74
март 2013 6.840 73
ноември 2012 12.912 46
октомври 2012 4.449 82
септември 2012 6.585 77
май 2012 8.329 73
април 2012 5.113 85
март 2012 2.306 93
ноември 2011 7.345 84
октомври 2011 6.059 90
септември 2011 10.686 70
август 2011 1.284 106
май 2011 1.820 102
април 2011 8.211 80
март 2011 10.288 64
ноември 2010 4.967 100
октомври 2010 5.638 103
септември 2010 9.381 76
август 2010 10.026 75
всички

Интернет страници

 » няма интернет страници