Венци (Искър)

BGSupporters форум

Венци (Искър)

"Б" ОФГ Плевен - западна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
03.09.2017 11:30 1 кръг Д Крали Марко (Еница) 1:1
10.09.2017 11:30 2 кръг Г Левски (Сухаче) 2:4
17.09.2017 11:30 3 кръг Д Искър (Долни Луковит) 2:0
24.09.2017 11:30 4 кръг Г Лавров (Горни Дъбник) 9:0
01.10.2017 11:30 5 кръг Д Левски (Писарово) 2:4
08.10.2017 11:30 6 кръг Г Светослав (Лепица) 1:4
- 7 кръг
почива
22.10.2017 11:30 8 кръг Д Дреновец (Горник) 3:0
29.10.2017 11:30 9 кръг Г Искър (Чомаковци) 0:3
05.11.2017 11:00 10 кръг Д Кайлъка (Плевен) 2:0
12.11.2017 11:00 11 кръг Г Чавдар (Садовец) 1:1
отложен 12 кръг Г Крали Марко (Еница) -:-
18.03.2018 11:00 13 кръг Д Левски (Сухаче) 2:4
07.04.2018 11:00 14 кръг Г Искър (Долни Луковит) 2:2
01.04.2018 11:00 15 кръг Д Лавров (Горни Дъбник) 2:3
15.04.2018 11:00 16 кръг Г Левски (Писарово) 1:3
отложен 17 кръг Д Светослав (Лепица) -:-
- 18 кръг
почива
06.05.2018 11:00 19 кръг Г Дреновец (Горник) 0:3
13.05.2018 11:00 20 кръг Д Искър (Чомаковци) 3:0
20.05.2018 11:00 21 кръг Г Кайлъка (Плевен) -:-
27.05.2018 11:00 22 кръг Д Чавдар (Садовец) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Искър (Чомаковци) 18 8 1 9 32:28 25
7 Крали Марко (Еница) 17 5 4 8 27:29 19
8 Венци (Искър) 16 5 3 8 33:32 18
9 Лавров (Горни Дъбник) 17 5 3 9 22:53 18
10 Кайлъка (Плевен) 17 5 2 10 34:58 17

Венци (Искър)

Деца: Плевен - Междуобластна група - западна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
23.09.2017 11:00 1 кръг Г Партизан (Червен бряг) 0:10
30.09.2017 11:00 2 кръг Г Светкавица (Градежница) 5:0
07.10.2017 11:00 3 кръг Д Дреновец (Горник) 3:0
14.10.2017 11:00 4 кръг Г Ботев (Луковит) 0:3
21.10.2017 11:00 5 кръг Д Спартак (Койнаре) анл.
- 6 кръг
почива
04.11.2017 11:00 7 кръг Д Мизия 2005 (Кнежа) 1:2
11.11.2017 11:00 8 кръг Г Искър (Чомаковци) 0:6
24.05.2018 9 кръг Д Бенковски (Тетевен) -:-
31.03.2018 11:00 10 кръг Д Партизан (Червен бряг) 1:4
07.04.2018 11:00 11 кръг Д Светкавица (Градежница) 3:0
14.04.2018 11:00 12 кръг Г Дреновец (Горник) 2:1
21.04.2018 11:00 13 кръг Д Ботев (Луковит) 0:2
- 14 кръг
почива
- 15 кръг
почива
12.05.2018 11:00 16 кръг Г Мизия 2005 (Кнежа) 1:0
19.05.2018 11:00 17 кръг Д Искър (Чомаковци) -:-
26.05.2018 11:00 18 кръг Г Бенковски (Тетевен) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Искър (Чомаковци) 12 8 1 3 40:14 25
4 Бенковски (Тетевен) 10 7 0 3 37:23 21
5 Венци (Искър) 11 5 0 6 16:28 15
6 Мизия 2005 (Кнежа) 12 3 0 9 25:53 9
7 Светкавица (Градежница) 13 2 1 10 8:44 7

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2016/2017 Б ОФГ ПЛ 3 място
2015/2016 Б ОФГ ПЛ 3 място
2014/2015 Б ОФГ ПЛ 4 място
2012/2013 Б ОФГ ПЛ 6 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 неизвестно -
2009/2010 Б ОФГ ПЛ 6 място

Интернет страници

 » няма интернет страници