Вихър (Айтос)

BGSupporters форум

Вихър (Айтос)

"А" ОФГ Бургас
Дата Фаза Противник Рез.
02.09.2017 17:00 1 кръг Д Локомотив (Бургас) 2:1
10.09.2017 17:00 2 кръг Г Бяла река 1 (Зайчар) 5:4
16.09.2017 17:00 3 кръг Д Равда (Равда) 4:2
24.09.2017 17:00 4 кръг Г Черноморски спортист (Обзор) 2:0
30.09.2017 16:00 5 кръг Д Черноморец Бургас (Бургас) 3:0
08.10.2017 16:00 6 кръг Г Странджанец (Царево) 2:2
14.10.2017 16:00 7 кръг Д Ропотамо (Приморско) 5:1
22.10.2017 16:00 8 кръг Г Камено (Камено) 1:2
28.10.2017 14:30 9 кръг Д Русокастро (Русокастро) 5:2
05.11.2017 14:30 10 кръг Г Балкан 1980 (Планиница) 2:1
11.11.2017 14:30 11 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) 0:5
19.11.2017 14:30 12 кръг Г Странджа Агрокорн 2014 (Средец) 0:3
- 13 кръг
почива
- 14 кръг
почива
10.03.2018 15:30 15 кръг Д Бяла река 1 (Зайчар) -:-
18.03.2018 15:30 16 кръг Г Равда (Равда) -:-
24.03.2018 15:30 17 кръг Д Черноморски спортист (Обзор) -:-
01.04.2018 17:00 18 кръг Г Черноморец Бургас (Бургас) -:-
07.04.2018 17:00 19 кръг Д Странджанец (Царево) -:-
15.04.2018 17:00 20 кръг Г Ропотамо (Приморско) -:-
21.04.2018 17:00 21 кръг Д Камено (Камено) -:-
29.04.2018 17:00 22 кръг Г Русокастро (Русокастро) -:-
05.05.2018 18:00 23 кръг Д Балкан 1980 (Планиница) -:-
13.05.2018 18:00 24 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) -:-
19.05.2018 18:00 25 кръг Д Странджа Агрокорн 2014 (Средец) -:-
- 26 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Камено (Камено) 11 9 2 0 28:13 29
3 Странджа Агрокорн 2014 (Средец) 11 9 1 1 49:10 28
4 Вихър (Айтос) 11 7 1 3 29:22 22
5 Русокастро (Русокастро) 11 6 0 5 24:20 18
6 Равда (Равда) 11 4 1 6 24:34 13
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
20.08.2017 18:00 - Д Черноморец 1919 (Бургас) 1:5
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
19.01.2018 15:00 - Д Нефтохимик 1962 (Бургас) 1:8

Вихър (Айтос)

ЮМВ: Бургас - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
16.09.2017 10:00 1 кръг Д Ямбол 1915 (Ямбол) 2:2
23.09.2017 09:30 2 кръг Д Звездичка (Бургас) 6:1
30.09.2017 09:30 3 кръг Г Нефтохимик 1962 (Бургас) 0:3
07.10.2017 09:30 4 кръг Д Карнобат (Карнобат) 2:3
14.10.2017 09:30 5 кръг Г Созопол (Созопол) 3:4
21.10.2017 09:30 6 кръг Д Ямбол 2004 (Ямбол) 4:1
28.10.2017 09:30 7 кръг Г Несебър (Несебър) 1:4
04.11.2017 09:30 8 кръг Д Бургас спорт (Бургас) 1:6
11.11.2017 09:30 9 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) 2:8
18.11.2017 09:30 10 кръг Д Свети Никола (Бургас) 2:2
25.11.2017 09:30 11 кръг Г Поморие (Поморие) 3:0
10.03.2018 10:00 12 кръг Г Ямбол 1915 (Ямбол) -:-
17.03.2018 09:30 13 кръг Г Звездичка (Бургас) -:-
24.03.2018 09:30 14 кръг Д Нефтохимик 1962 (Бургас) -:-
31.03.2018 09:30 15 кръг Г Карнобат (Карнобат) -:-
06.04.2018 09:30 16 кръг Д Созопол (Созопол) -:-
14.04.2018 09:30 17 кръг Г Ямбол 2004 (Ямбол) -:-
21.04.2018 09:30 18 кръг Д Несебър (Несебър) -:-
28.04.2018 09:30 19 кръг Г Бургас спорт (Бургас) -:-
05.05.2018 09:30 20 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) -:-
12.05.2018 10:00 21 кръг Г Свети Никола (Бургас) -:-
19.05.2018 09:30 22 кръг Д Поморие (Поморие) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Свети Никола (Бургас) 11 3 3 5 21:23 12
8 Карнобат (Карнобат) 11 4 0 7 12:32 12
9 Вихър (Айтос) 11 3 2 6 26:34 11
10 Ямбол 1915 (Ямбол) 10 2 2 6 17:28 8
11 Созопол (Созопол) 11 2 1 8 15:51 7

Вихър (Айтос)

Деца: Бургас - Областна група - първа подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
- 1 кръг
почива
23.09.2017 11:00 2 кръг Д Звездичка (Бургас) 0:6
30.09.2017 11:00 3 кръг Г Нефтохимик 1962 (Бургас) 2:2
07.10.2017 11:00 4 кръг Д Карнобат (Карнобат) 1:8
14.10.2017 11:00 5 кръг Г Созопол (Созопол) 4:0
21.10.2017 11:00 6 кръг Д Ямбол 2004 (Ямбол) 3:3
28.10.2017 11:00 7 кръг Г Несебър (Несебър) 0:2
04.11.2017 11:00 8 кръг Д Бургас спорт (Бургас) 0:3
11.11.2017 11:00 9 кръг Г Черноморец 1919 (Бургас) 0:6
- 10 кръг
почива
25.11.2017 11:00 11 кръг Г Поморие (Поморие) 1:5
- 12 кръг
почива
17.03.2018 11:00 13 кръг Г Звездичка (Бургас) -:-
24.03.2018 11:00 14 кръг Д Нефтохимик 1962 (Бургас) -:-
31.03.2018 11:00 15 кръг Г Карнобат (Карнобат) -:-
06.04.2018 11:00 16 кръг Д Созопол (Созопол) -:-
14.04.2018 11:00 17 кръг Г Ямбол 2004 (Ямбол) -:-
21.04.2018 11:00 18 кръг Д Несебър (Несебър) -:-
28.04.2018 11:00 19 кръг Г Бургас спорт (Бургас) -:-
05.05.2018 11:00 20 кръг Д Черноморец 1919 (Бургас) -:-
- 21 кръг
почива
19.05.2018 11:00 22 кръг Д Поморие (Поморие) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Бургас спорт (Бургас) 9 3 2 4 17:10 11
7 Звездичка (Бургас) 9 3 1 5 13:22 10
8 Нефтохимик 1962 (Бургас) 9 2 2 5 18:17 8
9 Вихър (Айтос) 9 1 2 6 11:35 5
10 Созопол (Созопол) 9 0 0 9 2:66 0

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2016/2017 А ОФГ БС 5 място
2015/2016 А ОФГ БС 4 място
2014/2015 А ОФГ БС 3 място
2012/2013 А ОФГ БС 6 място

Интернет страници