Вихър (Белозем)

BGSupporters форум

Вихър (Белозем)

"А" ОГ Пловдив
Дата Фаза Противник Рез.
25.08.2019 18:00 1 кръг Г Дълго поле (Дълго поле) 1:4
31.08.2019 17:00 2 кръг Д Калояново (Калояново) 6:1
07.09.2019 17:00 3 кръг Г Металик 1938 (Сопот) 1:1
14.09.2019 17:00 4 кръг Д Марица 2003 (Маноле) 2:2
22.09.2019 17:00 5 кръг Г Раковски (Раковски) 1:5
28.09.2019 17:00 6 кръг Д Садово (Садово) 0:1
05.10.2019 16:00 7 кръг Г Житница (Житница) 3:2
12.10.2019 16:00 8 кръг Д Марица 1951 (кв.Любеново, Първ.) 4:2
19.10.2019 16:00 9 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 1:3
24.10.2019 16:00 10 кръг Г Секирово (кв.Секирово, Раковски) 0:4
07.12.2019 14:30 11 кръг Д Кричим (Кричим) 1:0
09.11.2019 14:30 12 кръг Г Марица (Цалапица) 7:1
16.11.2019 14:30 13 кръг Д Марица (Милево) 2:4
24.11.2019 14:30 14 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 0:4
30.11.2019 14:30 15 кръг Д Момино (Момино село) 5:0
22.02.2020 14:00 16 кръг Д Дълго поле (Дълго поле) 3:1
29.02.2020 14:00 17 кръг Г Калояново (Калояново) 3:0
отложен 18 кръг Д Металик 1938 (Сопот) -:-
отложен 19 кръг Г Марица 2003 (Маноле) -:-
отложен 20 кръг Д Раковски (Раковски) -:-
отложен 21 кръг Г Садово (Садово) -:-
отложен 22 кръг Д Житница (Житница) -:-
отложен 23 кръг Г Марица 1951 (кв.Любеново, Първ.) -:-
17.04.2020 17:00 24 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
25.04.2020 17:00 25 кръг Д Секирово (кв.Секирово, Раковски) -:-
02.05.2020 18:00 26 кръг Г Кричим (Кричим) -:-
09.05.2020 18:00 27 кръг Д Марица (Цалапица) -:-
16.05.2020 18:00 28 кръг Г Марица (Милево) -:-
23.05.2020 18:00 29 кръг Д Спартак 1947 (Пловдив) -:-
30.05.2020 18:00 30 кръг Г Момино (Момино село) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Житница (Житница) 17 10 2 5 28:24 32
6 Марица 1951 (кв.Любеново, Първомай) 17 8 3 6 31:22 27
7 Вихър (Белозем) 17 8 2 7 40:35 26
8 Садово (Садово) 17 7 3 7 22:23 24
9 Металик 1938 (Сопот) 16 7 2 7 22:25 23
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
16.02.2020 14:30 - Д Спартак 1947 (Пловдив) 2:3

Вихър (Белозем)

ДПГ10: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 7) - група "В"
Дата Фаза Противник Рез.
15.09.2019 16:00 1 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) 5:8
22.09.2019 15:00 2 кръг Д Беломорец (Асеновград) 1:2
29.09.2019 15:00 3 кръг Г Тракия 06 (Стамболийски) 2:7
06.10.2019 15:00 4 кръг Д Пловдив сити (Пловдив) 1:3
13.10.2019 14:00 5 кръг Г УСК Паисий Хилендарски (Пловдив) 1:2
20.10.2019 17:00 6 кръг Г Тополово (Тополово) 5:2
01.12.2019 12:00 7 кръг Д Академик (Пловдив) 3:1
08.12.2019 12:00 8 кръг Г Улпия (Пловдив) 10:1
10.11.2019 15:00 9 кръг Д Брестник 1948 (Брестник) 3:3
17.11.2019 16:00 10 кръг Г Хебър 1918 (Пазарджик) 5:1
24.11.2019 14:00 11 кръг Д Свобода 2011 (Пещера) 2:2
отложен 12 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) -:-
отложен 13 кръг Г Беломорец (Асеновград) -:-
отложен 14 кръг Д Тракия 06 (Стамболийски) -:-
отложен 15 кръг Г Пловдив сити (Пловдив) -:-
отложен 16 кръг Д УСК Паисий Хилендарски (Пловдив) -:-
17.04.2020 15:00 17 кръг Д Тополово (Тополово) -:-
26.04.2020 16:00 18 кръг Г Академик (Пловдив) -:-
03.05.2020 18:00 19 кръг Д Улпия (Пловдив) -:-
10.05.2020 18:00 20 кръг Г Брестник 1948 (Брестник) -:-
17.05.2020 18:00 21 кръг Д Хебър 1918 (Пазарджик) -:-
24.05.2020 16:00 22 кръг Г Свобода 2011 (Пещера) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Хебър 1918 (Пазарджик) 11 6 0 5 36:27 18
6 Тракия 06 (Стамболийски) 11 5 2 4 40:29 17
7 Вихър (Белозем) 11 4 2 5 38:32 14
8 Улпия (Пловдив) 11 4 2 5 25:32 14
9 Беломорец (Асеновград) 11 3 1 7 26:37 10

Вихър (Белозем)

ДПГ9: Пловдив - Междуобластна група (Футбол 5) - група "В"
Дата Фаза Противник Рез.
15.09.2019 13:00 1 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) 10:0
22.09.2019 09:00 2 кръг Д ФА Спартак (Пловдив) 1:1
29.09.2019 13:00 3 кръг Г Шипка старс 2015 (Асеновград) 3:2
20.10.2019 09:00 4 кръг Д Шампион (Стара Загора) 3:0
13.10.2019 10:00 5 кръг Г ФК Хасково 1957 (Хасково) 4:0
20.10.2019 12:00 6 кръг Д ФА Карлово (Карлово) 5:1
09.11.2019 13:00 7 кръг Г Труд (Труд) 3:1
17.11.2019 13:00 8 кръг Д Лион (Пловдив) 5:1
10.11.2019 13:00 9 кръг Г Пловдив сити (Пловдив) 6:2
отложен 11 кръг Г ФК Хасково 1957 (Хасково) -:-
отложен 12 кръг Д Труд (Труд) -:-
отложен 13 кръг Г Пловдив сити (Пловдив) -:-
отложен 14 кръг Д ФА Спартак (Пловдив) -:-
17.04.2020 11:00 15 кръг Г Шампион (Стара Загора) -:-
26.04.2020 14:00 16 кръг Д ФА Карлово (Карлово) -:-
03.05.2020 14:00 17 кръг Г Лион (Пловдив) -:-
09.05.2020 13:00 18 кръг Г Тракия 2004 (Пловдив) -:-
10.05.2020 10:00 19 кръг Д Житница (Житница) -:-
16.05.2020 14:00 20 кръг Г Спартак 1947 (Пловдив) -:-
17.05.2020 13:00 21 кръг Д Шипка старс 2015 (Асеновград) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Вихър (Белозем) 9 8 1 0 40:8 25
2 ФА Спартак (Пловдив) 9 6 3 0 27:7 21
3 ФК Хасково 1957 (Хасково) 9 6 0 3 25:14 18
4 Пловдив сити (Пловдив) 9 5 1 3 27:23 16
5 Спартак 1947 (Пловдив) 9 4 3 2 21:25 15

Клубна емблема

Отбор

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2018/2019 А ОФГ ПД 7 място
2017/2018 А ОФГ ПД 4 място
2016/2017 А ОФГ ПД 6 място
2015/2016 А ОФГ ПД 5 място
2014/2015 А ОФГ ПД 7 място
2012/2013 А ОФГ ПД 14 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 неизвестно -
2009/2010 Б ОФГ ПД 7 място

Интернет страници