Вихър (Белозем)

BGSupporters форум

Вихър (Белозем)

"А" ОФГ Пловдив
Дата Фаза Противник Рез.
27.08.2016 18:00 1 кръг Д Секирово (кв.Секирово, Раковски) 3:3
03.09.2016 17:00 2 кръг Г Вихър (Строево) 0:6
10.09.2016 17:30 3 кръг Д Марица (Милево) 3:0
14.09.2016 17:30 4 кръг Г Сокол (Марково) 2:2
17.09.2016 17:00 5 кръг Д Металик 1938 (Сопот) 4:0
24.09.2016 17:00 6 кръг Г Марица 1951 (кв.Любеново, Първ.) 1:0
01.10.2016 16:00 7 кръг Д Сокол 2014 (кв.Долни Воден, Ас) 3:1
08.10.2016 16:00 8 кръг Д Житница (Житница) 6:3
15.10.2016 16:00 9 кръг Г Момино (Момино село) 1:1
22.10.2016 16:00 10 кръг Д Кричим (Кричим) 3:0
29.10.2016 14:30 11 кръг Г Марица 2003 (Маноле) 4:1
05.11.2016 14:30 12 кръг Д Вихър (Войсил) 2:3
11.11.2016 14:30 13 кръг Г Спортист 1948 (Голям чардак) 0:3
19.11.2016 14:30 14 кръг Д Тракия 06 (Стамболийски) 2:2
26.11.2016 14:30 15 кръг Г Калояново (Калояново) 1:2
- 16 кръг Г Секирово (кв.Секирово, Раковски) -:-
- 17 кръг Д Вихър (Строево) -:-
- 18 кръг Г Марица (Милево) -:-
- 19 кръг Д Сокол (Марково) -:-
- 20 кръг Г Металик 1938 (Сопот) -:-
- 21 кръг Д Марица 1951 (кв.Любеново, Първ.) -:-
- 22 кръг Г Сокол 2014 (кв.Долни Воден, Ас) -:-
- 23 кръг Г Житница (Житница) -:-
- 24 кръг Д Момино (Момино село) -:-
- 25 кръг Г Кричим (Кричим) -:-
- 26 кръг Д Марица 2003 (Маноле) -:-
- 27 кръг Г Вихър (Войсил) -:-
- 28 кръг Д Спортист 1948 (Голям чардак) -:-
- 29 кръг Г Тракия 06 (Стамболийски) -:-
- 30 кръг Д Калояново (Калояново) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Марица 2003 (Маноле) 15 8 2 5 30:20 26
4 Секирово (кв.Секирово, Раковски) 15 8 2 5 28:24 26
5 Вихър (Белозем) 15 7 4 4 35:27 25
6 Момино (Момино село) 15 8 1 6 33:24 25
7 Калояново (Калояново) 15 8 0 7 22:24 24
Купа на България (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Пловдив / 1/4 финали
17.08.2016 18:00 - Д Борислав 2009 (Първомай) 2:1
Област Пловдив / 1/2 финали
24.08.2016 18:00 - Г Сокол (Марково) 0:3

Вихър (Белозем)

ЮМВ: Пловдив - Междуобластна група - втора подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
10.09.2016 10:30 1 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 0:13
17.09.2016 10:30 2 кръг Д Хисаря 2013 (Хисаря) 5:3
24.09.2016 10:30 3 кръг Г Сокол (Марково) 0:5
01.10.2016 10:30 4 кръг Д Левски (Карлово) 1:7
09.10.2016 10:30 5 кръг Г Евроколеж (Пловдив) 2:2
15.10.2016 10:30 6 кръг Д Кричим (Кричим) 1:1
23.10.2016 10:00 7 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 0:7
29.10.2016 10:30 8 кръг Д Брестник 1948 (Пловдив) 0:3
03.11.2016 15:00 9 кръг Г Юнайтед (Пловдив) 1:2
12.11.2016 11:00 10 кръг Г Хасково (Хасково) 0:3
19.11.2016 10:30 11 кръг Д Реал (Пловдив) 4:2
- 12 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) -:-
- 13 кръг Г Хисаря 2013 (Хисаря) -:-
- 14 кръг Д Сокол (Марково) -:-
- 15 кръг Г Левски (Карлово) -:-
- 16 кръг Д Евроколеж (Пловдив) -:-
- 17 кръг Г Кричим (Кричим) -:-
- 18 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) -:-
- 19 кръг Г Брестник 1948 (Пловдив) -:-
- 20 кръг Д Юнайтед (Пловдив) -:-
- 21 кръг Д Хасково (Хасково) -:-
- 22 кръг Г Реал (Пловдив) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Юнайтед (Пловдив) 11 5 0 6 18:19 15
8 Кричим (Кричим) 11 4 1 6 18:35 13
9 Вихър (Белозем) 11 2 2 7 14:48 8
10 Евроколеж (Пловдив) 11 1 2 8 11:40 5
11 Реал (Пловдив) 11 1 1 9 12:36 4

Клубна емблема

Отбор

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2015/2016 А ОФГ ПД 5 място
2014/2015 А ОФГ ПД 7 място
2012/2013 А ОФГ ПД 14 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 неизвестно -
2009/2010 Б ОФГ ПД 7 място

Интернет страници