Вихър (Белозем)

BGSupporters форум

Вихър (Белозем)

"А" ОФГ Пловдив
Дата Фаза Противник Рез.
22.08.2015 18:00 1 кръг Г Марица (Милево) 1:0
30.08.2015 18:00 2 кръг Г Калояново (Калояново) 0:2
05.09.2015 17:00 3 кръг Д Житница (Житница) 3:3
13.09.2015 17:00 4 кръг Г Тракия 06 (Стамболийски) 0:1
19.09.2015 17:00 5 кръг Д Спортист 1948 (Голям чардак) 3:1
26.09.2015 17:00 6 кръг Г Сокол 1996 (Марково) 0:3
03.10.2015 16:00 7 кръг Д Средногорец (Брезово) 6:3
11.10.2015 16:00 8 кръг Г Атлетик (Куклен) 3:5
17.10.2015 16:00 9 кръг Д Сокол 2014 (кв.Долни Воден, Ас) 0:1
24.10.2015 16:00 10 кръг Г Момино (Момино село) 1:5
05.12.2015 14:30 11 кръг Д Кричим (Кричим) 5:0
07.11.2015 14:30 12 кръг Г Секирово (кв.Секирово, Раковски) 1:3
14.11.2015 14:30 13 кръг Д Марица 2003 (Маноле) 2:1
21.11.2015 14:30 14 кръг Г Вихър (Строево) 0:5
28.11.2015 14:30 15 кръг Д Тракия (Царимир) 4:1
27.02.2016 15:00 16 кръг Д Марица (Милево) 4:0
05.03.2016 15:00 17 кръг Д Калояново (Калояново) 3:1
12.03.2016 15:00 18 кръг Г Житница (Житница) 1:2
19.03.2016 15:00 19 кръг Д Тракия 06 (Стамболийски) 4:0
26.03.2016 17:00 20 кръг Г Спортист 1948 (Голям чардак) 0:1
02.04.2016 17:00 21 кръг Д Сокол 1996 (Марково) 7:0
10.04.2016 17:00 22 кръг Г Средногорец (Брезово) 1:0
16.04.2016 17:00 23 кръг Д Атлетик (Куклен) 2:2
24.04.2016 17:00 24 кръг Г Сокол 2014 (кв.Долни Воден, Ас) 4:5
30.04.2016 17:00 25 кръг Д Момино (Момино село) 3:0
08.05.2016 18:00 26 кръг Г Кричим (Кричим) 6:0
11.05.2016 18:00 27 кръг Д Секирово (кв.Секирово, Раковски) 0:3
15.05.2016 18:00 28 кръг Г Марица 2003 (Маноле) 3:1
21.05.2016 18:00 29 кръг Д Вихър (Строево) 0:1
28.05.2016 18:00 30 кръг Г Тракия (Царимир) 3:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Спортист 1948 (Голям чардак) 30 20 5 5 80:25 65
4 Сокол 2014 (кв.Долни Воден, Асеновград) 30 19 2 9 65:35 59
5 Вихър (Белозем) 30 15 2 13 70:50 47
6 Марица 2003 (Маноле) 30 12 6 12 60:47 42
7 Секирово (кв.Секирово, Раковски) 30 13 2 15 60:57 41
Купа на България (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Пловдив / Първи кръг
19.08.2015 18:00 - Г Атлетик (Куклен) 2:2
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Пловдив / Първи кръг
14.10.2015 16:00 - Д Спартак-С 94 (Пловдив) 3:0
Област Пловдив / Втори кръг
04.11.2015 14:30 - Д Марица (Пловдив) 4:2
Област Пловдив / Трети кръг
11.11.2015 14:30 - Д Вихър (Строево) 1:1
Област Пловдив / Финал
25.11.2015 14:30 - Д Асеновец 2005 (Асеновград) 0:1

Клубна емблема

Отбор

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2019/2020 А ОФГ ПД 7 място
2018/2019 А ОФГ ПД 7 място
2017/2018 А ОФГ ПД 4 място
2016/2017 А ОФГ ПД 6 място
2015/2016 А ОФГ ПД 5 място
2014/2015 А ОФГ ПД 7 място
2012/2013 А ОФГ ПД 14 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 неизвестно -
2009/2010 Б ОФГ ПД 7 място

Интернет страници