Вихър (Белозем)

BGSupporters форум

Вихър (Белозем)

"А" ОФГ Пловдив
Дата Фаза Противник Рез.
27.08.2016 18:00 1 кръг Д Секирово (кв.Секирово, Раковски) 3:3
03.09.2016 17:00 2 кръг Г Вихър (Строево) 0:6
10.09.2016 17:30 3 кръг Д Марица (Милево) 3:0
14.09.2016 17:30 4 кръг Г Сокол (Марково) 2:2
17.09.2016 17:00 5 кръг Д Металик 1938 (Сопот) 4:0
24.09.2016 17:00 6 кръг Г Марица 1951 (кв.Любеново, Първ.) 1:0
01.10.2016 16:00 7 кръг Д Сокол 2014 (кв.Долни Воден, Ас) 3:1
08.10.2016 16:00 8 кръг Д Житница (Житница) 6:3
15.10.2016 16:00 9 кръг Г Момино (Момино село) 1:1
22.10.2016 16:00 10 кръг Д Кричим (Кричим) 3:0
29.10.2016 14:30 11 кръг Г Марица 2003 (Маноле) 4:1
05.11.2016 14:30 12 кръг Д Вихър (Войсил) 2:3
11.11.2016 14:30 13 кръг Г Спортист 1948 (Голям чардак) 0:3
19.11.2016 14:30 14 кръг Д Тракия 06 (Стамболийски) 2:2
26.11.2016 14:30 15 кръг Г Калояново (Калояново) 1:2
26.02.2017 15:00 16 кръг Г Секирово (кв.Секирово, Раковски) 5:3
04.03.2017 15:00 17 кръг Д Вихър (Строево) 0:0
11.03.2017 15:00 18 кръг Г Марица (Милево) 0:1
18.03.2017 15:00 19 кръг Д Сокол (Марково) 1:2
24.03.2017 15:00 20 кръг Г Металик 1938 (Сопот) 6:3
01.04.2017 17:00 21 кръг Д Марица 1951 (кв.Любеново, Първ.) 3:3
09.04.2017 17:00 22 кръг Г Сокол 2014 (кв.Долни Воден, Ас) 5:2
15.04.2017 17:00 23 кръг Г Житница (Житница) 0:0
22.04.2017 17:00 24 кръг Д Момино (Момино село) 0:0
30.04.2017 17:00 25 кръг Г Кричим (Кричим) 0:3
06.05.2017 18:00 26 кръг Д Марица 2003 (Маноле) 3:0
10.05.2017 18:00 27 кръг Г Вихър (Войсил) 0:2
13.05.2017 18:00 28 кръг Д Спортист 1948 (Голям чардак) 2:0
20.05.2017 18:00 29 кръг Г Тракия 06 (Стамболийски) 0:4
27.05.2017 18:00 30 кръг Д Калояново (Калояново) 5:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Тракия 06 (Стамболийски) 30 16 3 11 41:42 51
5 Марица 1951 (кв.Любеново, Първомай) 30 15 3 12 59:51 48
6 Вихър (Белозем) 30 13 8 9 65:52 47
7 Металик 1938 (Сопот) 30 14 3 13 57:53 45
8 Момино (Момино село) 30 14 3 13 57:46 45
Купа на България (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Пловдив / 1/4 финали
17.08.2016 18:00 - Д Борислав 2009 (Първомай) 2:1
Област Пловдив / 1/2 финали
24.08.2016 18:00 - Г Сокол (Марково) 0:3

Вихър (Белозем)

ЮМВ: Пловдив - Междуобластна група - втора подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
10.09.2016 10:30 1 кръг Г Локомотив 1926 (Пловдив) 0:13
17.09.2016 10:30 2 кръг Д Хисаря 2013 (Хисаря) 5:3
24.09.2016 10:30 3 кръг Г Сокол (Марково) 0:5
01.10.2016 10:30 4 кръг Д Левски (Карлово) 1:7
09.10.2016 10:30 5 кръг Г Евроколеж (Пловдив) 2:2
15.10.2016 10:30 6 кръг Д Кричим (Кричим) 1:1
23.10.2016 10:00 7 кръг Г Асеновец 2005 (Асеновград) 0:7
29.10.2016 10:30 8 кръг Д Брестник 1948 (Пловдив) 0:3
03.11.2016 15:00 9 кръг Г Юнайтед (Пловдив) 1:2
12.11.2016 11:00 10 кръг Г Хасково (Хасково) 0:3
19.11.2016 10:30 11 кръг Д Реал (Пловдив) 4:2
11.03.2017 10:30 12 кръг Д Локомотив 1926 (Пловдив) 0:3
19.03.2017 10:30 13 кръг Г Хисаря 2013 (Хисаря) 3:0
25.03.2017 10:00 14 кръг Д Сокол (Марково) 0:8
29.03.2017 15:00 15 кръг Г Левски (Карлово) 0:3
09.04.2017 10:30 16 кръг Д Евроколеж (Пловдив) 0:1
15.04.2017 10:30 17 кръг Г Кричим (Кричим) 0:3
22.04.2017 10:00 18 кръг Д Асеновец 2005 (Асеновград) 0:7
29.04.2017 10:00 19 кръг Г Брестник 1948 (Пловдив) 1:2
06.05.2017 10:30 20 кръг Д Юнайтед (Пловдив) 0:4
13.05.2017 11:00 21 кръг Д Хасково (Хасково) 0:3
20.05.2017 10:00 22 кръг Г Реал (Пловдив) 1:6
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Евроколеж (Пловдив) 22 8 2 12 32:65 26
9 Кричим (Кричим) 22 6 2 14 27:62 20
10 Реал (Пловдив) 22 3 3 16 27:69 12
11 Вихър (Белозем) 22 3 2 17 19:88 11
12 Хисаря 2013 (Хисаря) 22 1 0 21 16:144 3

Клубна емблема

Отбор

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2017/2018 А ОФГ ПД 4 място
2016/2017 А ОФГ ПД 6 място
2015/2016 А ОФГ ПД 5 място
2014/2015 А ОФГ ПД 7 място
2012/2013 А ОФГ ПД 14 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 неизвестно -
2009/2010 Б ОФГ ПД 7 място

Интернет страници