Неизвестно

Августа (Хърлец)

Агротрон М (Момино)

Адаспорт (Острово)

Аида (Караманци)

Балкански (Михайлово)

Батак (Батак)

Беломорец (Светлен)

Бенковски (Троян)

Бенковски 1953 (Сапарево)

Бенковски 2016 (Исперих)

Ботев (Бърдарски геран)

Ботев (Ветово)

Ботев (Ленково)

Ботев (Рогозен)

Ботев Д (Димово)

Ботевъ (Брусен)

Буховци 2016 (Буховци)

Венец (гара Орешец)

Виноградец 2014 (Виноградец)

Вихър (Боил)

Вихър (Бързия)

Вихър (Завет)

Вихър 1926 (Вълчи дол)

Върба 1917 (Радомир)

Гранит (Сборище)

Динамо 2017 (Дупница)

Динамо 2018 (Черна)

Долна Оряховица (Д. Оряховица)

Дунав (Гиген)

Евроколеж (Пловдив)

Единство (Гурково)

Единство (Долни Дъбник)

Езерче (Езерче)

Звезда (Студеница)

Земеделец 93 (Козловец)

Изтребител (Иваняне)

Искра (Власатица)

Искра (Искрец)

Искра 2009 (Искрец)

Искър (Герман)

Искър 1923 (Роман)

Каблешково 2018 (Каблешково)

Кайлъка (Плевен)

Караджалово (Караджалово)

Кликач (Кликач)

Кочово (Кочово)

Левски (Егълница)

Левски (Комощица)

Левски (Оризово)

Левски (Сухаче)

Локомотив (Бургас)

Локомотив Мездра (Мездра)

Ляски (Ново Лески)

Мадара 2010 (Мадара)

Мадара 2017 (Петрич)

Манастирище (Манастирище)

Милин камък (Баница)

Мирково (Мирково)

Нефтяник 2010 (Шабла)

Никола Козлево (Н.Козлево)

Нурсан (Люляково)

Обзор (Обзор)

Овеч 2016 (Провадия)

Огоста (Хайредин)

Околчица (Моравица)

Олимекс (Покрайна)

Орлите (Секулово)

Партизан (Скалица)

Планинец (Батошево)

Порто (Портитовци)

РМФ (София)

Ракета (Търговище)

Сакарски спортист (Тополовгр.)

Самуил (Самуилово)

Сантос (Долно Белотинци)

Сб.отбор на АБФ

Септември 2005 (Жабокрът)

Септември 98 (Гложене)

Сините извори (ГорнаГращица)

Скрита сила (Мъдрево)

Славия (Граница)

Славия (Ново село)

Спартак (Бошуля)

Спартак 2012 (Славеево)

Спортинг (Бенковски)

Спортист (Ковачевец)

Спортист 2010 (К. Димитриево)

Стан (Стан)

Стандарт (Шивачево)

Старосел (Старосел)

Стралджа 2015 (Стралджа)

Струма 2017 (Невестино)

Суворово 1920 (Суворово)

Торпедо (Стара Загора)

Тракиец (Исперихово)

Тракиец (Катуница)

Тунджа (Срем)

Тунджа 2006 (Ягода)

Ураган 33 (Софрониево)

Урожай (Гърчиново)

ФК Марек 1919 (Дупница)

Футбол клуб 13 (София)

Хаджи Димитър (Самуилово)

Чепеларе (Чепеларе)

Черноморец Бургас (Бургас)

Янтра Габрово (Габрово)

Вихър (Боил)

BGSupporters форум

Вихър (Боил)

"А" ОГ Силистра - източна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
01.09.2018 16:30 1 кръг Д Лудогорец 2011 (Паисиево) 0:1
08.09.2018 16:30 2 кръг Д Вихър (Любен) 0:2
15.09.2018 16:30 3 кръг Г Правда 1944 (Правда) 1:1
- 4 кръг
почива
30.09.2018 16:30 5 кръг Г Чернолик (Чернолик) 1:6
06.10.2018 15:30 6 кръг Д Светкавица (Поройно) 1:2
14.10.2018 15:30 7 кръг Г Релакс (Овен) 0:7
21.10.2018 15:30 8 кръг Д Червена звезда (Дулово) 2:3
27.10.2018 14:30 9 кръг Г Йълдъръм (Яребица) 1:8
03.11.2018 14:30 10 кръг Д Галактика (Черник) 0:1
11.11.2018 14:30 11 кръг Г Победа 2009 (Вокил) 0:5
16.03.2019 15:30 12 кръг Г Лудогорец 2011 (Паисиево) 0:4
23.03.2019 15:30 13 кръг Г Вихър (Любен) 0:3
30.03.2019 15:30 14 кръг Д Правда 1944 (Правда) 4:1
- 15 кръг
почива
14.04.2019 16:30 16 кръг Д Чернолик (Чернолик) 3:3
20.04.2019 16:30 17 кръг Г Светкавица (Поройно) 1:5
28.04.2019 16:30 18 кръг Д Релакс (Овен) 1:0
05.05.2019 17:30 19 кръг Г Червена звезда (Дулово) 1:5
11.05.2019 17:30 20 кръг Д Йълдъръм (Яребица) 2:4
19.05.2019 17:30 21 кръг Г Галактика (Черник) 0:3
23.05.2019 17:30 22 кръг Д Победа 2009 (Вокил) 3:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Йълдъръм (Яребица) 20 7 3 10 43:43 24
8 Светкавица (Поройно) 20 7 1 12 22:48 22
9 Червена звезда (Дулово) 20 4 4 12 21:54 16
10 Релакс (Овен) 20 3 4 13 25:47 13
11 Вихър (Боил) 20 3 2 15 21:64 11

Вихър (Боил)

ЮМВ: Силистра - Областна група - източна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
01.09.2018 15:00 1 кръг Д Лудогорец 2011 (Паисиево) 3:1
08.09.2018 15:00 2 кръг Д Вихър (Любен) 2:1
15.09.2018 15:00 3 кръг Г Правда 1944 (Правда) 3:0
- 4 кръг
почива
30.09.2018 15:00 5 кръг Г Чернолик (Чернолик) 0:1
06.10.2018 14:00 6 кръг Д Светкавица (Поройно) 4:2
14.10.2018 14:00 7 кръг Г Релакс (Овен) 0:1
21.10.2018 14:00 8 кръг Д Червена звезда (Дулово) 3:3
27.10.2018 14:00 9 кръг Г Йълдъръм (Яребица) 1:4
03.11.2018 13:00 10 кръг Д Галактика (Черник) 0:0
11.11.2018 13:00 11 кръг Г Победа 2009 (Вокил) 1:2
16.03.2019 14:00 12 кръг Г Лудогорец 2011 (Паисиево) 2:1
23.03.2019 14:00 13 кръг Г Вихър (Любен) 0:1
30.03.2019 14:00 14 кръг Д Правда 1944 (Правда) 4:0
- 15 кръг
почива
14.04.2019 15:00 16 кръг Д Чернолик (Чернолик) 2:2
20.04.2019 15:00 17 кръг Г Светкавица (Поройно) 1:1
28.04.2019 15:00 18 кръг Д Релакс (Овен) 0:0
05.05.2019 16:00 19 кръг Г Червена звезда (Дулово) 0:3
11.05.2019 16:00 20 кръг Д Йълдъръм (Яребица) 3:2
19.05.2019 16:00 21 кръг Г Галактика (Черник) 0:3
23.05.2019 16:00 22 кръг Д Победа 2009 (Вокил) 3:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Релакс (Овен) 20 11 3 6 34:26 36
5 Йълдъръм (Яребица) 20 10 3 7 48:29 33
6 Вихър (Боил) 20 8 5 7 32:28 29
7 Чернолик (Чернолик) 20 7 2 11 33:51 23
8 Вихър (Любен) 20 6 3 11 26:44 21

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2018/2019 А ОФГ СС 11 място
2017/2018 А ОФГ СС 3 място
2016/2017 А ОФГ СС 2 място
2015/2016 А ОФГ СС 3 място
2014/2015 А ОФГ СС 9 място
2013/2014 А ОФГ СС 12 място
2012/2013 А ОФГ СС 4 място

Интернет страници

 » няма интернет страници