Вихър (Боил)

BGSupporters форум

Вихър (Боил)

"А" ОГ Силистра - източна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
01.09.2018 16:30 1 кръг Д Лудогорец 2011 (Паисиево) 0:1
08.09.2018 16:30 2 кръг Д Вихър (Любен) 0:2
15.09.2018 16:30 3 кръг Г Правда 1944 (Правда) 1:1
- 4 кръг
почива
30.09.2018 16:30 5 кръг Г Чернолик (Чернолик) 1:6
06.10.2018 15:30 6 кръг Д Светкавица (Поройно) 1:2
14.10.2018 15:30 7 кръг Г Релакс (Овен) 0:7
21.10.2018 15:30 8 кръг Д Червена звезда (Дулово) 2:3
27.10.2018 14:30 9 кръг Г Йълдъръм (Яребица) 1:8
03.11.2018 14:30 10 кръг Д Галактика (Черник) 0:1
11.11.2018 14:30 11 кръг Г Победа 2009 (Вокил) 0:5
- 12 кръг Г Лудогорец 2011 (Паисиево) -:-
- 13 кръг Г Вихър (Любен) -:-
- 14 кръг Д Правда 1944 (Правда) -:-
- 15 кръг
почива
- 16 кръг Д Чернолик (Чернолик) -:-
- 17 кръг Г Светкавица (Поройно) -:-
- 18 кръг Д Релакс (Овен) -:-
- 19 кръг Г Червена звезда (Дулово) -:-
- 20 кръг Д Йълдъръм (Яребица) -:-
- 21 кръг Г Галактика (Черник) -:-
- 22 кръг Д Победа 2009 (Вокил) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Йълдъръм (Яребица) 10 4 1 5 23:19 13
8 Релакс (Овен) 10 3 1 6 16:25 10
9 Червена звезда (Дулово) 10 3 1 6 9:30 10
10 Светкавица (Поройно) 10 2 0 8 7:35 6
11 Вихър (Боил) 10 0 1 9 6:36 1

Вихър (Боил)

ЮМВ: Силистра - Областна група - източна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
01.09.2018 15:00 1 кръг Д Лудогорец 2011 (Паисиево) 3:1
08.09.2018 15:00 2 кръг Д Вихър (Любен) 2:1
15.09.2018 15:00 3 кръг Г Правда 1944 (Правда) 3:0
- 4 кръг
почива
30.09.2018 15:00 5 кръг Г Чернолик (Чернолик) 0:1
06.10.2018 14:00 6 кръг Д Светкавица (Поройно) 4:2
14.10.2018 14:00 7 кръг Г Релакс (Овен) 0:1
21.10.2018 14:00 8 кръг Д Червена звезда (Дулово) 3:3
27.10.2018 14:00 9 кръг Г Йълдъръм (Яребица) 1:4
03.11.2018 13:00 10 кръг Д Галактика (Черник) 0:0
11.11.2018 13:00 11 кръг Г Победа 2009 (Вокил) 1:2
- 12 кръг Г Лудогорец 2011 (Паисиево) -:-
- 13 кръг Г Вихър (Любен) -:-
- 14 кръг Д Правда 1944 (Правда) -:-
- 15 кръг
почива
- 16 кръг Д Чернолик (Чернолик) -:-
- 17 кръг Г Светкавица (Поройно) -:-
- 18 кръг Д Релакс (Овен) -:-
- 19 кръг Г Червена звезда (Дулово) -:-
- 20 кръг Д Йълдъръм (Яребица) -:-
- 21 кръг Г Галактика (Черник) -:-
- 22 кръг Д Победа 2009 (Вокил) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Галактика (Черник) 9 5 3 1 20:6 18
4 Победа 2009 (Вокил) 9 5 2 2 19:10 17
5 Вихър (Боил) 9 4 2 3 16:13 14
6 Йълдъръм (Яребица) 9 4 1 4 16:13 13
7 Чернолик (Чернолик) 9 4 1 4 14:23 13

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2017/2018 А ОФГ СС 3 място
2016/2017 А ОФГ СС 2 място
2015/2016 А ОФГ СС 3 място
2014/2015 А ОФГ СС 9 място
2013/2014 А ОФГ СС 12 място
2012/2013 А ОФГ СС 4 място

Интернет страници

 » няма интернет страници