Вихър (Боил)

BGSupporters форум

Вихър (Боил)

"А" ОГ Силистра - източна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
01.09.2018 16:30 1 кръг Д Лудогорец 2011 (Паисиево) 0:1
08.09.2018 16:30 2 кръг Д Вихър (Любен) 0:2
15.09.2018 16:30 3 кръг Г Правда 1944 (Правда) 1:1
- 4 кръг
почива
30.09.2018 16:30 5 кръг Г Чернолик (Чернолик) 1:6
06.10.2018 15:30 6 кръг Д Светкавица (Поройно) 1:2
14.10.2018 15:30 7 кръг Г Релакс (Овен) 0:7
21.10.2018 15:30 8 кръг Д Червена звезда (Дулово) 2:3
27.10.2018 14:30 9 кръг Г Йълдъръм (Яребица) 1:8
03.11.2018 14:30 10 кръг Д Галактика (Черник) 0:1
11.11.2018 14:30 11 кръг Г Победа 2009 (Вокил) 0:5
16.03.2019 15:30 12 кръг Г Лудогорец 2011 (Паисиево) 0:4
23.03.2019 15:30 13 кръг Г Вихър (Любен) 0:3
30.03.2019 15:30 14 кръг Д Правда 1944 (Правда) 4:1
- 15 кръг
почива
14.04.2019 16:30 16 кръг Д Чернолик (Чернолик) 3:3
20.04.2019 16:30 17 кръг Г Светкавица (Поройно) 1:5
28.04.2019 16:30 18 кръг Д Релакс (Овен) 1:0
05.05.2019 17:30 19 кръг Г Червена звезда (Дулово) 1:5
11.05.2019 17:30 20 кръг Д Йълдъръм (Яребица) 2:4
19.05.2019 17:30 21 кръг Г Галактика (Черник) 0:3
25.05.2019 17:30 22 кръг Д Победа 2009 (Вокил) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Йълдъръм (Яребица) 19 7 3 9 43:39 24
8 Светкавица (Поройно) 19 7 1 11 22:45 22
9 Червена звезда (Дулово) 20 4 4 12 21:54 16
10 Релакс (Овен) 19 3 4 12 24:44 13
11 Вихър (Боил) 19 2 2 15 18:64 8

Вихър (Боил)

ЮМВ: Силистра - Областна група - източна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
01.09.2018 15:00 1 кръг Д Лудогорец 2011 (Паисиево) 3:1
08.09.2018 15:00 2 кръг Д Вихър (Любен) 2:1
15.09.2018 15:00 3 кръг Г Правда 1944 (Правда) 3:0
- 4 кръг
почива
30.09.2018 15:00 5 кръг Г Чернолик (Чернолик) 0:1
06.10.2018 14:00 6 кръг Д Светкавица (Поройно) 4:2
14.10.2018 14:00 7 кръг Г Релакс (Овен) 0:1
21.10.2018 14:00 8 кръг Д Червена звезда (Дулово) 3:3
27.10.2018 14:00 9 кръг Г Йълдъръм (Яребица) 1:4
03.11.2018 13:00 10 кръг Д Галактика (Черник) 0:0
11.11.2018 13:00 11 кръг Г Победа 2009 (Вокил) 1:2
16.03.2019 14:00 12 кръг Г Лудогорец 2011 (Паисиево) 2:1
23.03.2019 14:00 13 кръг Г Вихър (Любен) 0:1
30.03.2019 14:00 14 кръг Д Правда 1944 (Правда) 4:0
- 15 кръг
почива
14.04.2019 15:00 16 кръг Д Чернолик (Чернолик) 2:2
20.04.2019 15:00 17 кръг Г Светкавица (Поройно) 1:1
28.04.2019 15:00 18 кръг Д Релакс (Овен) 0:0
05.05.2019 16:00 19 кръг Г Червена звезда (Дулово) 0:3
11.05.2019 16:00 20 кръг Д Йълдъръм (Яребица) 3:2
19.05.2019 16:00 21 кръг Г Галактика (Черник) 0:3
25.05.2019 16:00 22 кръг Д Победа 2009 (Вокил) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Релакс (Овен) 19 10 3 6 31:24 33
5 Йълдъръм (Яребица) 19 10 3 6 47:26 33
6 Вихър (Боил) 19 7 5 7 29:28 26
7 Чернолик (Чернолик) 19 7 2 10 31:48 23
8 Вихър (Любен) 19 6 3 10 26:41 21

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2017/2018 А ОФГ СС 3 място
2016/2017 А ОФГ СС 2 място
2015/2016 А ОФГ СС 3 място
2014/2015 А ОФГ СС 9 място
2013/2014 А ОФГ СС 12 място
2012/2013 А ОФГ СС 4 място

Интернет страници

 » няма интернет страници