Неизвестно

Аксаково 1948 (Аксаково)

Балкан 1965 (Градище)

Балкански (Михайлово)

БАМФ (София)

БГ 7 (София)

Белите орли (Лозница)

Бенковски (гр.Костенец)

Бозвелийско (Бозвелийско)

Бойчинов (Коиловци)

Вихър (Боил)

Войнягово (Войнягово)

Възраждане 2020 (София)

Калиакра 1923 (Каварна)

Лато (Алеково)

Левски (Караманово)

Левски (Кочериново)

Левски (Писарово)

Локомотив (Долно Церовене)

Локомотив 2016 (София)

Лудогорец 1948 (Хърсово)

Меричлери 2017 (Меричлери)

Миньор (Раднево)

Млада гвардия (Розово)

Младост 2015 (София)

Момино (Момино село)

Морава (Морава)

Мъглиж (Мъглиж)

Околчица (Моравица)

Осогово (Багренци)

ОФК Елин Пелин (Елин Пелин)

Партизан (Босилковци)

Поморие (Поморие)

Пристис (кв.Долапите, Русе)

Раковски (Ивайловград)

Релакс (Овен)

Светкавица (Синитово)

Сокол (Крислово)

Софияспорт 2020 (София)

Спортист (Върбовка)

Стамболово (Стамболово)

Ураган 33 (Софрониево)

ФК Хасково 1957 (Хасково)

Червена звезда (Дулово)

Юнак (Мерданя)

Вихър (Боил)

BGSupporters форум

Вихър (Боил)

"А" ОФГ Силистра - източна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
31.08.2014 17:30 1 кръг Г Победа 2009 (Вокил) 0:5
07.09.2014 16:30 2 кръг Д Орлите (Секулово) 7:0
14.09.2014 16:30 3 кръг Г Чернолик (Чернолик) 0:2
21.09.2014 16:30 4 кръг Д Галактика (Черник) 2:3
28.09.2014 16:30 5 кръг Г Червена звезда (Дулово) 1:6
12.10.2014 15:30 6 кръг Д Кале (Руйно) 7:5
18.10.2014 15:30 7 кръг Г Лудогорец 2011 (Паисиево) 1:2
23.11.2014 14:30 8 кръг Г Релакс (Овен) 2:3
01.11.2014 14:30 9 кръг Д Йълдъръм (Яребица) 3:2
08.11.2014 14:30 10 кръг Г Правда 1944 (Правда) 5:3
16.11.2014 14:30 11 кръг Д Вихър (Любен) 1:1
15.03.2015 15:30 12 кръг Д Победа 2009 (Вокил) 1:3
22.03.2015 15:30 13 кръг Г Орлите (Секулово) 6:1
28.03.2015 15:30 14 кръг Д Чернолик (Чернолик) 6:2
04.04.2015 16:30 15 кръг Г Галактика (Черник) 0:1
13.04.2015 16:30 16 кръг Д Червена звезда (Дулово) 1:3
19.04.2015 16:30 17 кръг Г Кале (Руйно) 1:1
25.04.2015 16:30 18 кръг Д Лудогорец 2011 (Паисиево) 0:1
03.05.2015 17:30 19 кръг Д Релакс (Овен) 3:0
09.05.2015 17:30 20 кръг Г Йълдъръм (Яребица) 2:2
16.05.2015 17:30 21 кръг Д Правда 1944 (Правда) 8:1
24.05.2015 17:30 22 кръг Г Вихър (Любен) 0:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
7 Кале (Руйно) 22 9 1 12 46:55 28
8 Йълдъръм (Яребица) 22 8 4 10 41:50 28
9 Вихър (Боил) 22 8 3 11 57:50 27
10 Правда 1944 (Правда) 22 5 0 17 25:70 15
11 Релакс (Овен) 22 3 3 16 26:69 12

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2018/2019 А ОФГ СС 11 място
2017/2018 А ОФГ СС 3 място
2016/2017 А ОФГ СС 2 място
2015/2016 А ОФГ СС 3 място
2014/2015 А ОФГ СС 9 място
2013/2014 А ОФГ СС 12 място
2012/2013 А ОФГ СС 4 място

Интернет страници

 » няма интернет страници