Вихър (Боил)

BGSupporters форум

Вихър (Боил)

"А" ОФГ Силистра - източна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
30.08.2015 17:30 1 кръг Г Правда 1944 (Правда) 9:0
06.09.2015 16:30 2 кръг Д Червена звезда (Дулово) 7:3
12.09.2015 16:30 3 кръг Г Вихър (Любен) 2:4
19.09.2015 16:30 4 кръг Г Галактика (Черник) 2:0
27.09.2015 16:30 5 кръг Д Кале (Руйно) 13:2
04.10.2015 15:30 6 кръг Г Орлите (Секулово) 9:2
11.10.2015 15:30 7 кръг Д Йълдъръм (Яребица) 8:2
18.10.2015 15:30 8 кръг Г Релакс (Овен) 5:1
01.11.2015 14:30 9 кръг Д Победа 2009 (Вокил) 3:3
08.11.2015 14:30 10 кръг Г Чернолик (Чернолик) 3:3
15.11.2015 14:30 11 кръг Д Лудогорец 2011 (Паисиево) 0:2
13.03.2016 15:30 12 кръг Д Правда 1944 (Правда) 5:1
20.03.2016 15:30 13 кръг Г Червена звезда (Дулово) 1:0
26.03.2016 15:30 14 кръг Д Вихър (Любен) 2:2
02.04.2016 16:30 15 кръг Д Галактика (Черник) 8:2
- 16 кръг
почива
17.04.2016 16:30 17 кръг Д Орлите (Секулово) 8:0
24.04.2016 16:30 18 кръг Г Йълдъръм (Яребица) 4:5
08.05.2016 17:30 19 кръг Д Релакс (Овен) 7:2
15.05.2016 17:30 20 кръг Г Победа 2009 (Вокил) 2:5
22.05.2016 17:30 21 кръг Д Чернолик (Чернолик) 3:0
28.05.2016 17:30 22 кръг Г Лудогорец 2011 (Паисиево) 1:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Вихър (Любен) 20 18 1 1 83:21 55
2 Лудогорец 2011 (Паисиево) 20 13 3 4 45:17 42
3 Вихър (Боил) 20 12 3 5 89:39 39
4 Победа 2009 (Вокил) 20 12 1 7 44:34 37
5 Йълдъръм (Яребица) 20 11 1 8 58:38 34

Вихър (Боил)

ЮМВ: Силистра - източна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
30.08.2015 16:00 1 кръг Г Правда 1944 (Правда) 1:1
06.09.2015 15:00 2 кръг Д Червена звезда (Дулово) 0:3
12.09.2015 15:00 3 кръг Г Вихър (Любен) 2:4
19.09.2015 15:00 4 кръг Г Галактика (Черник) 2:0
27.09.2015 15:00 5 кръг Д Кале (Руйно) 3:0
04.10.2015 14:00 6 кръг Г Орлите (Секулово) 1:6
11.10.2015 14:00 7 кръг Д Йълдъръм (Яребица) 4:0
18.10.2015 14:00 8 кръг Г Релакс (Овен) 0:7
01.11.2015 13:00 9 кръг Д Победа 2009 (Вокил) 3:4
08.11.2015 13:00 10 кръг Г Чернолик (Чернолик) 2:0
15.11.2015 13:00 11 кръг Д Лудогорец 2011 (Паисиево) 1:0
13.03.2016 15:00 12 кръг Д Правда 1944 (Правда) 3:0
20.03.2016 14:00 13 кръг Г Червена звезда (Дулово) 0:8
26.03.2016 14:00 14 кръг Д Вихър (Любен) 4:0
02.04.2016 15:00 15 кръг Д Галактика (Черник) 3:1
- 16 кръг
почива
17.04.2016 15:00 17 кръг Д Орлите (Секулово) 3:4
24.04.2016 15:00 18 кръг Г Йълдъръм (Яребица) 0:3
08.05.2016 16:00 19 кръг Д Релакс (Овен) 2:7
15.05.2016 16:00 20 кръг Г Победа 2009 (Вокил) 1:11
22.05.2016 16:00 21 кръг Д Чернолик (Чернолик) 3:0
28.05.2016 16:00 22 кръг Г Лудогорец 2011 (Паисиево) 7:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Орлите (Секулово) 20 11 3 6 61:40 36
5 Йълдъръм (Яребица) 20 8 5 7 40:41 29
6 Вихър (Боил) 20 9 1 10 42:59 28
7 Вихър (Любен) 20 7 3 10 35:70 24
8 Лудогорец 2011 (Паисиево) 20 3 3 14 21:80 12

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2018/2019 А ОФГ СС 11 място
2017/2018 А ОФГ СС 3 място
2016/2017 А ОФГ СС 2 място
2015/2016 А ОФГ СС 3 място
2014/2015 А ОФГ СС 9 място
2013/2014 А ОФГ СС 12 място
2012/2013 А ОФГ СС 4 място

Интернет страници

 » няма интернет страници