Неизвестно

Августа (Хърлец)

Агротрон М (Момино)

Адаспорт (Острово)

Арда 1 (Кърджали)

Балкански (Михайлово)

Батак (Батак)

Беломорец (Светлен)

Бенковски (Троян)

Бенковски 1953 (Сапарево)

Бенковски 2016 (Исперих)

Ботев (Бърдарски геран)

Ботев (Ветово)

Ботев (Ленково)

Ботев (Рогозен)

Ботев Д (Димово)

Ботевъ (Брусен)

Буховци 2016 (Буховци)

Венец (гара Орешец)

Вива (София)

Виноградец 2014 (Виноградец)

Вихър (Боил)

Вихър (Бързия)

Вихър 1926 (Вълчи дол)

Вихър 1931 (Дългач)

Върба 1917 (Радомир)

Гранит (Сборище)

Динамо 2017 (Дупница)

Динамо 2018 (Черна)

Долна Оряховица (Д. Оряховица)

Дунав (Гиген)

Евроколеж (Пловдив)

Единство (Гурково)

Единство (Долни Дъбник)

Единство 2005 (Дъбница)

Езерче (Езерче)

Звезда (Студеница)

Земеделец 93 (Козловец)

Изтребител (Иваняне)

Искра (Власатица)

Искра (Искрец)

Искра 2009 (Искрец)

Искър (Герман)

Искър 1923 (Роман)

Каблешково 2018 (Каблешково)

Кайлъка (Плевен)

Караджалово (Караджалово)

Кликач (Кликач)

Кочово (Кочово)

Левски (Егълница)

Левски (Комощица)

Левски (Оризово)

Левски (Сухаче)

Локомотив (Бургас)

Локомотив Мездра (Мездра)

Ляски (Ново Лески)

Мадара 2010 (Мадара)

Мадара 2017 (Петрич)

Малеш (Микрево)

Манастирище (Манастирище)

Милин камък (Баница)

Мирково (Мирково)

Нефтяник 2010 (Шабла)

Никола Козлево (Н.Козлево)

Нурсан (Люляково)

Обзор (Обзор)

Овеч 2016 (Провадия)

Огоста (Хайредин)

Огражденец (Кърналово)

Околчица (Моравица)

Олимекс (Покрайна)

Орлите (Секулово)

Палас (Рудозем)

Партизан (Скалица)

Планинец (Батошево)

Порто (Портитовци)

РМФ (София)

Ракета (Търговище)

Родопа 1927 (Смолян)

Родопа 2018 (Смолян)

Сакарски спортист (Тополовгр.)

Самуил (Самуилово)

Сантос (Долно Белотинци)

Сб.отбор на АБФ

Септември 2005 (Жабокрът)

Септември 98 (Гложене)

Сините извори (ГорнаГращица)

Скрита сила (Мъдрево)

Славия (Граница)

Славия (Ново село)

Спартак (Бошуля)

Спартак 2004 (Долно Дряново)

Спартак 2012 (Славеево)

Спортинг (Бенковски)

Спортист (Ковачевец)

Спортист 2010 (К. Димитриево)

Стан (Стан)

Стандарт (Шивачево)

Старосел (Старосел)

Стралджа 2015 (Стралджа)

Струма 2017 (Невестино)

Суворово 1920 (Суворово)

Торпедо (Стара Загора)

Тракиец (Исперихово)

Тракиец (Катуница)

Тунджа (Срем)

Тунджа 2006 (Ягода)

Ураган 33 (Софрониево)

Урожай (Гърчиново)

ФК Марек 1919 (Дупница)

Футбол клуб 13 (София)

Хаджи Димитър (Самуилово)

Чепеларе (Чепеларе)

Черноморец Бургас (Бургас)

Янтра Габрово (Габрово)

Вихър (Боил)

BGSupporters форум

Вихър (Боил)

"А" ОГ Силистра - източна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
12.11.2016 14:30 1 кръг Д Лудогорец 2011 (Паисиево) 1:1
11.09.2016 16:30 2 кръг Г Вихър (Любен) 3:1
17.09.2016 16:30 3 кръг Д Светкавица (Поройно) 5:0
24.09.2016 16:30 4 кръг Д Йълдъръм (Яребица) 3:0
01.10.2016 15:30 5 кръг Г Правда 1944 (Правда) 3:3
09.10.2016 15:30 6 кръг Д Орлите (Секулово) 3:0
16.10.2016 15:30 7 кръг Г Релакс (Овен) 6:2
23.10.2016 15:30 8 кръг Д Червена звезда (Дулово) 3:0
30.10.2016 15:30 9 кръг Г Победа 2009 (Вокил) 1:4
19.03.2017 15:30 10 кръг Г Лудогорец 2011 (Паисиево) 2:0
02.04.2017 15:30 11 кръг Д Вихър (Любен) 3:0
08.04.2017 16:30 12 кръг Г Светкавица (Поройно) 7:2
22.04.2017 16:30 13 кръг Г Йълдъръм (Яребица) 4:2
29.04.2017 16:30 14 кръг Д Правда 1944 (Правда) 4:1
07.05.2017 17:30 15 кръг Г Орлите (Секулово) 7:1
14.05.2017 17:30 16 кръг Д Релакс (Овен) 7:3
21.05.2017 17:30 17 кръг Г Червена звезда (Дулово) 3:2
28.05.2017 17:30 18 кръг Д Победа 2009 (Вокил) 1:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Победа 2009 (Вокил) 18 15 1 2 53:16 46
2 Вихър (Боил) 18 14 2 2 66:24 44
3 Правда 1944 (Правда) 18 12 1 5 56:29 37
4 Вихър (Любен) 18 10 2 6 44:27 32
5 Релакс (Овен) 18 7 2 9 38:48 23
"А" ОГ Силистра - Финали
Дата Фаза Противник Рез.
Финал за 3-то място
02.06.2017 17:30 - Г Раковски 2005 (Калипетрово) 2:5

Вихър (Боил)

ЮМВ: Силистра - Областна група - източна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
12.11.2016 13:00 1 кръг Д Лудогорец 2011 (Паисиево) 1:2
11.09.2016 15:00 2 кръг Г Вихър (Любен) 1:3
17.09.2016 15:00 3 кръг Д Светкавица (Поройно) 1:3
24.09.2016 15:00 4 кръг Д Йълдъръм (Яребица) 1:6
01.10.2016 14:00 5 кръг Г Правда 1944 (Правда) 1:10
09.10.2016 14:00 6 кръг Д Орлите (Секулово) 3:5
16.10.2016 14:00 7 кръг Г Релакс (Овен) 0:10
23.10.2016 14:00 8 кръг Д Червена звезда (Дулово) 1:10
30.10.2016 14:00 9 кръг Г Победа 2009 (Вокил) 0:12
19.03.2017 14:00 10 кръг Г Лудогорец 2011 (Паисиево) 1:1
02.04.2017 14:00 11 кръг Д Вихър (Любен) 1:1
08.04.2017 15:00 12 кръг Г Светкавица (Поройно) 0:5
22.04.2017 15:00 13 кръг Г Йълдъръм (Яребица) 0:3
29.04.2017 15:00 14 кръг Д Правда 1944 (Правда) 3:1
07.05.2017 16:00 15 кръг Г Орлите (Секулово) 2:7
14.05.2017 16:00 16 кръг Д Релакс (Овен) 1:6
21.05.2017 16:00 17 кръг Г Червена звезда (Дулово) 2:6
28.05.2017 16:00 18 кръг Д Победа 2009 (Вокил) 0:6
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Правда 1944 (Правда) 18 6 0 12 33:67 18
7 Светкавица (Поройно) 18 6 0 12 29:44 18
8 Вихър (Любен) 18 5 1 12 31:62 16
9 Вихър (Боил) 18 1 2 15 19:97 5
10 Лудогорец 2011 (Паисиево) 18 1 1 16 11:122 4

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2018/2019 А ОФГ СС 11 място
2017/2018 А ОФГ СС 3 място
2016/2017 А ОФГ СС 2 място
2015/2016 А ОФГ СС 3 място
2014/2015 А ОФГ СС 9 място
2013/2014 А ОФГ СС 12 място
2012/2013 А ОФГ СС 4 място

Интернет страници

 » няма интернет страници