Вихър (Боил)

BGSupporters форум

Вихър (Боил)

"А" ОФГ Силистра - източна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
02.09.2017 16:30 1 кръг Г Йълдъръм (Яребица) 0:2
09.09.2017 16:30 2 кръг Д Лудогорец 2011 (Паисиево) 3:0
17.09.2017 16:30 3 кръг Г Галактика (Черник) 8:2
24.09.2017 16:30 4 кръг Г Победа 2009 (Вокил) 0:1
30.09.2017 16:30 5 кръг Д Чернолик (Чернолик) 5:0
08.10.2017 15:30 6 кръг Г Релакс (Овен) 3:0
15.10.2017 15:30 7 кръг Д Правда 1944 (Правда) 9:1
21.10.2017 15:30 8 кръг Г Червена звезда (Дулово) 2:0
28.10.2017 15:30 9 кръг Д Орлите (Секулово) анл.
05.11.2017 14:30 10 кръг Г Светкавица (Поройно) 6:0
11.11.2017 14:30 11 кръг Д Вихър (Любен) 3:2
10.03.2018 15:30 12 кръг Д Йълдъръм (Яребица) 5:1
17.03.2018 15:30 13 кръг Г Лудогорец 2011 (Паисиево) 3:0
09.04.2018 16:30 14 кръг Д Галактика (Черник) 3:0
01.04.2018 15:30 15 кръг Д Победа 2009 (Вокил) 4:4
07.04.2018 16:30 16 кръг Г Чернолик (Чернолик) 6:2
15.04.2018 16:30 17 кръг Д Релакс (Овен) 9:2
22.04.2018 16:30 18 кръг Г Правда 1944 (Правда) -:-
29.04.2018 16:30 19 кръг Д Червена звезда (Дулово) -:-
- 20 кръг
почива
13.05.2018 17:30 21 кръг Д Светкавица (Поройно) -:-
19.05.2018 17:30 22 кръг Г Вихър (Любен) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Вихър (Боил) 16 13 1 2 69:17 40
2 Победа 2009 (Вокил) 15 12 2 1 50:19 38
3 Вихър (Любен) 15 11 2 2 66:12 35
4 Йълдъръм (Яребица) 15 10 1 4 48:28 31
5 Релакс (Овен) 16 8 1 7 45:37 25

Вихър (Боил)

ЮМВ: Силистра - Областна група - източна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
02.09.2017 15:00 1 кръг Г Йълдъръм (Яребица) 0:5
09.09.2017 15:00 2 кръг Д Лудогорец 2011 (Паисиево) 0:7
17.09.2017 15:00 3 кръг Г Галактика (Черник) 0:14
24.09.2017 15:00 4 кръг Г Победа 2009 (Вокил) 0:9
30.09.2017 15:00 5 кръг Д Чернолик (Чернолик) 0:3
08.10.2017 14:00 6 кръг Г Релакс (Овен) 0:3
15.10.2017 14:00 7 кръг Д Правда 1944 (Правда) 1:2
21.10.2017 14:00 8 кръг Г Червена звезда (Дулово) 0:6
28.10.2017 14:00 9 кръг Д Орлите (Секулово) анл.
05.11.2017 13:00 10 кръг Г Светкавица (Поройно) 0:5
11.11.2017 13:00 11 кръг Д Вихър (Любен) 1:1
10.03.2018 14:00 12 кръг Д Йълдъръм (Яребица) 0:10
17.03.2018 14:00 13 кръг Г Лудогорец 2011 (Паисиево) 2:2
09.04.2018 15:00 14 кръг Д Галактика (Черник) 3:3
01.04.2018 14:00 15 кръг Д Победа 2009 (Вокил) 1:5
07.04.2018 15:00 16 кръг Г Чернолик (Чернолик) 0:2
15.04.2018 15:00 17 кръг Д Релакс (Овен) 2:2
22.04.2018 15:00 18 кръг Г Правда 1944 (Правда) -:-
29.04.2018 15:00 19 кръг Д Червена звезда (Дулово) -:-
- 20 кръг
почива
13.05.2018 16:00 21 кръг Д Светкавица (Поройно) -:-
19.05.2018 16:00 22 кръг Г Вихър (Любен) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
8 Светкавица (Поройно) 15 3 1 11 13:38 10
9 Чернолик (Чернолик) 16 2 2 12 18:63 8
10 Правда 1944 (Правда) 15 2 0 13 11:77 6
11 Вихър (Боил) 16 0 4 12 10:79 4
-- Орлите (Секулово) 5 1 0 4 3:11 -

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2016/2017 А ОФГ СС 2 място
2015/2016 А ОФГ СС 3 място
2014/2015 А ОФГ СС 9 място
2013/2014 А ОФГ СС 12 място
2012/2013 А ОФГ СС 4 място

Интернет страници

 » няма интернет страници