Вихър (Гулянци)

BGSupporters форум

Вихър (Гулянци)

"Б" ОФГ Плевен - централна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
27.08.2016 18:00 1 кръг Г Бенковски (Опанец) 0:2
04.09.2016 17:00 2 кръг Д Левски (Горна Митрополия) 3:1
10.09.2016 17:00 3 кръг Г Спартак 76 (Плевен) 1:6
18.09.2016 17:00 4 кръг Д Дунав (Гиген) 5:0
22.09.2016 17:00 5 кръг Г Дунавска чайка (Сомовит) 2:3
25.09.2016 17:00 6 кръг Г Свобода (Милковица) 2:1
02.10.2016 16:00 7 кръг Д Тръстеник 2009 (Долна Митрополия) 5:0
09.10.2016 16:00 8 кръг Г Искър (Ореховица) 1:2
16.10.2016 16:00 9 кръг Д Бойчинов (Коиловци) 0:5
23.10.2016 16:00 10 кръг Г Спартак (Божурица) 0:4
30.10.2016 14:00 11 кръг Д Ясен (Ясен) 0:1
12.03.2017 15:00 12 кръг Д Бенковски (Опанец) 5:1
19.03.2017 15:00 13 кръг Г Левски (Горна Митрополия) 3:6
02.04.2017 17:00 14 кръг Д Спартак 76 (Плевен) 1:4
09.04.2017 17:00 15 кръг Г Дунав (Гиген) 6:4
04.06.2017 18:00 16 кръг Д Дунавска чайка (Сомовит) 2:1
23.04.2017 17:00 17 кръг Д Свобода (Милковица) 2:1
30.04.2017 17:00 18 кръг Г Тръстеник 2009 (Долна Митрополия) 3:4
07.05.2017 18:00 19 кръг Д Искър (Ореховица) 3:2
13.05.2017 18:00 20 кръг Г Бойчинов (Коиловци) 0:3
21.05.2017 18:00 21 кръг Д Спартак (Божурица) 3:2
28.05.2017 18:00 22 кръг Г Ясен (Ясен) 0:4
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Ясен (Ясен) 22 12 1 9 40:32 37
6 Дунавска чайка (Сомовит) 22 11 2 9 42:35 35
7 Вихър (Гулянци) 22 10 0 12 47:57 30
8 Искър (Ореховица) 22 8 3 11 52:52 27
9 Спартак (Божурица) 22 7 3 12 33:49 24

Вихър (Гулянци)

Деца: Плевен - Областна група - източна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
01.10.2016 11:00 1 кръг Г Ситомир (Никопол) 0:6
08.10.2016 11:00 2 кръг Д Ювентус (Малчика) 1:4
15.10.2016 11:00 3 кръг Г Вихър (Славяново) 3:1
22.10.2016 11:00 4 кръг Г Гунди (Плевен) 4:7
29.10.2016 11:00 5 кръг Д Гигант (Белене) 4:3
22.04.2017 11:00 6 кръг Д Ситомир (Никопол) 5:3
29.04.2017 11:00 7 кръг Г Ювентус (Малчика) 5:1
06.05.2017 11:00 8 кръг Д Вихър (Славяново) 4:2
13.05.2017 11:00 9 кръг Д Гунди (Плевен) 6:1
20.05.2017 11:00 10 кръг Г Гигант (Белене) 2:5
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Ситомир (Никопол) 10 7 1 2 34:13 22
2 Гигант (Белене) 10 6 2 2 40:22 20
3 Вихър (Гулянци) 10 6 0 4 34:33 18
4 Гунди (Плевен) 10 4 1 5 25:35 13
5 Ювентус (Малчика) 10 1 3 6 13:31 6

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2016/2017 Б ОФГ ПЛ 7 място
2015/2016 Б ОФГ ПЛ 8 място
2012/2013 Б ОФГ ПЛ 10 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 неизвестно -
2009/2010 Б ОФГ ПЛ 7 място

Интернет страници

 » няма интернет страници