Вихър (Гулянци)

BGSupporters форум

Вихър (Гулянци)

"Б" ОФГ Плевен - централна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
27.08.2016 18:00 1 кръг Г Бенковски (Опанец) 0:2
04.09.2016 17:00 2 кръг Д Левски (Горна Митрополия) 3:1
10.09.2016 17:00 3 кръг Г Спартак 76 (Плевен) 1:6
18.09.2016 17:00 4 кръг Д Дунав (Гиген) 5:0
22.09.2016 17:00 5 кръг Г Дунавска чайка (Сомовит) 2:3
25.09.2016 17:00 6 кръг Г Свобода (Милковица) 2:1
02.10.2016 16:00 7 кръг Д Тръстеник 2009 (Долна Митрополия) 5:0
09.10.2016 16:00 8 кръг Г Искър (Ореховица) 1:2
16.10.2016 16:00 9 кръг Д Бойчинов (Коиловци) 0:5
23.10.2016 16:00 10 кръг Г Спартак (Божурица) 0:4
30.10.2016 14:00 11 кръг Д Ясен (Ясен) 0:1
12.03.2017 15:00 12 кръг Д Бенковски (Опанец) 5:1
19.03.2017 15:00 13 кръг Г Левски (Горна Митрополия) 3:6
02.04.2017 17:00 14 кръг Д Спартак 76 (Плевен) 1:4
09.04.2017 17:00 15 кръг Г Дунав (Гиген) 6:4
16.04.2017 17:00 16 кръг Д Дунавска чайка (Сомовит) -:-
23.04.2017 17:00 17 кръг Д Свобода (Милковица) -:-
30.04.2017 17:00 18 кръг Г Тръстеник 2009 (Долна Митрополия) -:-
07.05.2017 18:00 19 кръг Д Искър (Ореховица) -:-
13.05.2017 18:00 20 кръг Г Бойчинов (Коиловци) -:-
21.05.2017 18:00 21 кръг Д Спартак (Божурица) -:-
28.05.2017 18:00 22 кръг Г Ясен (Ясен) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Дунавска чайка (Сомовит) 15 8 2 5 28:24 26
7 Спартак (Божурица) 15 5 3 7 21:29 18
8 Вихър (Гулянци) 15 6 0 9 34:40 18
9 Искър (Ореховица) 15 3 3 9 29:36 12
10 Свобода (Милковица) 15 2 6 7 20:32 12

Вихър (Гулянци)

Деца: Плевен - Областна група - източна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
01.10.2016 11:00 1 кръг Г Ситомир (Никопол) 0:6
08.10.2016 11:00 2 кръг Д Ювентус (Малчика) 1:4
15.10.2016 11:00 3 кръг Г Вихър (Славяново) 3:1
22.10.2016 11:00 4 кръг Г Гунди (Плевен) 4:7
29.10.2016 11:00 5 кръг Д Гигант (Белене) 4:3
22.04.2017 11:00 6 кръг Д Ситомир (Никопол) -:-
29.04.2017 11:00 7 кръг Г Ювентус (Малчика) -:-
06.05.2017 11:00 8 кръг Д Вихър (Славяново) -:-
13.05.2017 11:00 9 кръг Д Гунди (Плевен) -:-
20.05.2017 11:00 10 кръг Г Гигант (Белене) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Гунди (Плевен) 5 3 0 2 14:15 9
3 Гигант (Белене) 5 2 2 1 12:11 8
4 Вихър (Гулянци) 5 2 0 3 12:21 6
5 Ювентус (Малчика) 5 1 2 2 9:9 5
6 Вихър (Славяново) 5 1 1 3 6:9 4

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2015/2016 Б ОФГ ПЛ 8 място
2012/2013 Б ОФГ ПЛ 10 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 неизвестно -
2009/2010 Б ОФГ ПЛ 7 място

Интернет страници

 » няма интернет страници