Вихър (Любен)

BGSupporters форум

Вихър (Любен)

"А" ОФГ Силистра - източна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
12.11.2016 14:30 1 кръг Д Светкавица (Поройно) 5:1
11.09.2016 16:30 2 кръг Д Вихър (Боил) 1:3
17.09.2016 16:30 3 кръг Г Йълдъръм (Яребица) 1:1
24.09.2016 16:30 4 кръг Д Правда 1944 (Правда) 6:1
02.10.2016 15:30 5 кръг Г Орлите (Секулово) 1:1
09.10.2016 15:30 6 кръг Д Релакс (Овен) 3:1
15.10.2016 15:30 7 кръг Г Червена звезда (Дулово) 5:0
23.10.2016 15:30 8 кръг Д Победа 2009 (Вокил) 2:1
29.10.2016 15:30 9 кръг Г Лудогорец 2011 (Паисиево) 1:2
18.03.2017 15:30 10 кръг Г Светкавица (Поройно) 6:1
02.04.2017 15:30 11 кръг Г Вихър (Боил) 0:3
08.04.2017 16:30 12 кръг Д Йълдъръм (Яребица) 5:0
22.04.2017 16:30 13 кръг Г Правда 1944 (Правда) -:-
30.04.2017 16:30 14 кръг Д Орлите (Секулово) -:-
07.05.2017 17:30 15 кръг Г Релакс (Овен) -:-
13.05.2017 17:30 16 кръг Д Червена звезда (Дулово) -:-
21.05.2017 17:30 17 кръг Г Победа 2009 (Вокил) -:-
28.05.2017 17:30 18 кръг Д Лудогорец 2011 (Паисиево) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Победа 2009 (Вокил) 12 10 0 2 31:12 30
2 Вихър (Боил) 12 9 2 1 40:13 29
3 Правда 1944 (Правда) 12 9 1 2 43:18 28
4 Вихър (Любен) 12 7 2 3 36:15 23
5 Червена звезда (Дулово) 12 5 0 7 15:26 15
6 Лудогорец 2011 (Паисиево) 12 3 3 6 20:25 12
7 Йълдъръм (Яребица) 12 3 2 7 21:27 11
8 Орлите (Секулово) 12 3 1 8 16:27 10

Вихър (Любен)

ЮМВ: Силистра - Областна група - източна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
12.11.2016 13:00 1 кръг Д Светкавица (Поройно) 3:1
11.09.2016 15:00 2 кръг Д Вихър (Боил) 3:1
17.09.2016 15:00 3 кръг Г Йълдъръм (Яребица) 2:8
24.09.2016 15:00 4 кръг Д Правда 1944 (Правда) 4:1
02.10.2016 14:00 5 кръг Г Орлите (Секулово) 0:2
09.10.2016 14:00 6 кръг Д Релакс (Овен) 1:3
15.10.2016 14:00 7 кръг Г Червена звезда (Дулово) 0:5
23.10.2016 14:00 8 кръг Д Победа 2009 (Вокил) 2:6
29.10.2016 14:00 9 кръг Г Лудогорец 2011 (Паисиево) 3:2
18.03.2017 14:00 10 кръг Г Светкавица (Поройно) 0:6
02.04.2017 14:00 11 кръг Г Вихър (Боил) 1:1
08.04.2017 15:00 12 кръг Д Йълдъръм (Яребица) 1:2
22.04.2017 15:00 13 кръг Г Правда 1944 (Правда) -:-
30.04.2017 15:00 14 кръг Д Орлите (Секулово) -:-
07.05.2017 16:00 15 кръг Г Релакс (Овен) -:-
13.05.2017 16:00 16 кръг Д Червена звезда (Дулово) -:-
21.05.2017 16:00 17 кръг Г Победа 2009 (Вокил) -:-
28.05.2017 16:00 18 кръг Д Лудогорец 2011 (Паисиево) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Релакс (Овен) 12 10 1 1 45:11 31
3 Йълдъръм (Яребица) 12 9 1 2 56:11 28
4 Червена звезда (Дулово) 12 8 1 3 49:8 25
5 Орлите (Секулово) 12 5 0 7 31:31 15
6 Вихър (Любен) 12 4 1 7 20:38 13
7 Правда 1944 (Правда) 12 4 0 8 27:50 12
8 Светкавица (Поройно) 12 4 0 8 22:34 12
9 Лудогорец 2011 (Паисиево) 12 1 1 10 7:76 4

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2015/2016 А ОФГ СС 1 място
2014/2015 А ОФГ СС 1 място
2013/2014 А ОФГ СС 5 място
2012/2013 А ОФГ СС 5 място
2011/2012 А ОФГ СС 4 място
2010/2011 А ОФГ СС 5 място
2009/2010 А ОФГ СС 12 място

Интернет страници

 » няма интернет страници