Вихър (Любен)

BGSupporters форум

Вихър (Любен)

"А" ОФГ Силистра - източна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
29.08.2015 17:30 1 кръг Г Червена звезда (Дулово) 2:1
05.09.2015 16:30 2 кръг Г Галактика (Черник) 0:1
12.09.2015 16:30 3 кръг Д Вихър (Боил) 4:2
20.09.2015 16:30 4 кръг Г Кале (Руйно) 3:0
26.09.2015 16:30 5 кръг Д Орлите (Секулово) 8:2
03.10.2015 15:30 6 кръг Г Йълдъръм (Яребица) 5:0
10.10.2015 15:30 7 кръг Д Релакс (Овен) 7:1
17.10.2015 15:30 8 кръг Г Победа 2009 (Вокил) 2:1
31.10.2015 14:30 9 кръг Д Чернолик (Чернолик) 5:2
07.11.2015 14:30 10 кръг Г Лудогорец 2011 (Паисиево) 2:0
14.11.2015 14:30 11 кръг Д Правда 1944 (Правда) 6:1
12.03.2016 15:30 12 кръг Д Червена звезда (Дулово) 6:2
19.03.2016 15:30 13 кръг Д Галактика (Черник) 7:0
26.03.2016 15:30 14 кръг Г Вихър (Боил) 2:2
- 15 кръг
почива
09.04.2016 16:30 16 кръг Г Орлите (Секулово) 4:1
16.04.2016 16:30 17 кръг Д Йълдъръм (Яребица) 1:0
23.04.2016 16:30 18 кръг Г Релакс (Овен) 5:0
07.05.2016 17:30 19 кръг Д Победа 2009 (Вокил) 6:1
15.05.2016 17:30 20 кръг Г Чернолик (Чернолик) 3:0
21.05.2016 17:30 21 кръг Д Лудогорец 2011 (Паисиево) 2:1
28.05.2016 17:30 22 кръг Г Правда 1944 (Правда) 6:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Вихър (Любен) 20 18 1 1 83:21 55
2 Лудогорец 2011 (Паисиево) 20 13 3 4 45:17 42
3 Вихър (Боил) 20 12 3 5 89:39 39
4 Победа 2009 (Вокил) 20 12 1 7 44:34 37
5 Йълдъръм (Яребица) 20 11 1 8 58:38 34
"А" ОФГ Силистра - Финали
Дата Фаза Противник Рез.
Финал
04.06.2016 17:30 - Д Доростол 2013 (Силистра) 0:6

Вихър (Любен)

ЮМВ: Силистра - източна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
29.08.2015 16:00 1 кръг Г Червена звезда (Дулово) 0:5
05.09.2015 15:00 2 кръг Г Галактика (Черник) 3:0
12.09.2015 15:00 3 кръг Д Вихър (Боил) 4:2
20.09.2015 15:00 4 кръг Г Кале (Руйно) 3:0
26.09.2015 15:00 5 кръг Д Орлите (Секулово) 0:5
03.10.2015 14:00 6 кръг Г Йълдъръм (Яребица) 2:2
10.10.2015 14:00 7 кръг Д Релакс (Овен) 1:9
17.10.2015 14:00 8 кръг Г Победа 2009 (Вокил) 0:6
31.10.2015 13:00 9 кръг Д Чернолик (Чернолик) 2:2
07.11.2015 13:00 10 кръг Г Лудогорец 2011 (Паисиево) 2:0
14.11.2015 13:00 11 кръг Д Правда 1944 (Правда) 3:0
12.03.2016 15:00 12 кръг Д Червена звезда (Дулово) 0:8
19.03.2016 14:00 13 кръг Д Галактика (Черник) 2:0
26.03.2016 14:00 14 кръг Г Вихър (Боил) 0:4
- 15 кръг
почива
09.04.2016 15:00 16 кръг Г Орлите (Секулово) 2:9
16.04.2016 15:00 17 кръг Д Йълдъръм (Яребица) 2:2
23.04.2016 15:00 18 кръг Г Релакс (Овен) 0:5
07.05.2016 16:00 19 кръг Д Победа 2009 (Вокил) 3:6
14.05.2016 16:00 20 кръг Г Чернолик (Чернолик) 3:0
21.05.2016 16:00 21 кръг Д Лудогорец 2011 (Паисиево) 5:2
28.05.2016 16:00 22 кръг Г Правда 1944 (Правда) 1:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Йълдъръм (Яребица) 20 8 5 7 40:41 29
6 Вихър (Боил) 20 9 1 10 42:59 28
7 Вихър (Любен) 20 7 3 10 35:70 24
8 Лудогорец 2011 (Паисиево) 20 3 3 14 21:80 12
9 Правда 1944 (Правда) 20 3 2 15 21:67 11

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2018/2019 А ОФГ СС 2 място
2017/2018 А ОФГ СС 1 място
2016/2017 А ОФГ СС 4 място
2015/2016 А ОФГ СС 1 място
2014/2015 А ОФГ СС 1 място
2013/2014 А ОФГ СС 5 място
2012/2013 А ОФГ СС 5 място
2011/2012 А ОФГ СС 4 място
2010/2011 А ОФГ СС 5 място
2009/2010 А ОФГ СС 12 място

Интернет страници

 » няма интернет страници