Вихър (Любен)

BGSupporters форум

Вихър (Любен)

"А" ОФГ Силистра - източна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
02.09.2017 16:30 1 кръг Д Чернолик (Чернолик) 8:1
10.09.2017 16:30 2 кръг Г Релакс (Овен) 3:1
16.09.2017 16:30 3 кръг Д Правда 1944 (Правда) 4:1
23.09.2017 16:30 4 кръг Г Червена звезда (Дулово) -:-
01.10.2017 16:30 5 кръг Д Орлите (Секулово) -:-
08.10.2017 15:30 6 кръг Г Светкавица (Поройно) -:-
14.10.2017 15:30 7 кръг Д Победа 2009 (Вокил) -:-
21.10.2017 15:30 8 кръг Д Йълдъръм (Яребица) -:-
28.10.2017 15:30 9 кръг Г Лудогорец 2011 (Паисиево) -:-
04.11.2017 14:30 10 кръг Д Галактика (Черник) -:-
11.11.2017 14:30 11 кръг Г Вихър (Боил) -:-
- 12 кръг Г Чернолик (Чернолик) -:-
- 13 кръг Д Релакс (Овен) -:-
- 14 кръг Г Правда 1944 (Правда) -:-
- 15 кръг Д Червена звезда (Дулово) -:-
- 16 кръг Г Орлите (Секулово) -:-
- 17 кръг Д Светкавица (Поройно) -:-
- 18 кръг Г Победа 2009 (Вокил) -:-
- 19 кръг Г Йълдъръм (Яребица) -:-
- 20 кръг Д Лудогорец 2011 (Паисиево) -:-
- 21 кръг Г Галактика (Черник) -:-
- 22 кръг Д Вихър (Боил) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Вихър (Любен) 3 3 0 0 15:3 9
2 Победа 2009 (Вокил) 3 3 0 0 9:2 9
3 Йълдъръм (Яребица) 3 3 0 0 9:4 9
4 Вихър (Боил) 3 2 0 1 11:4 6
5 Червена звезда (Дулово) 3 2 0 1 5:2 6

Вихър (Любен)

ЮМВ: Силистра - Областна група - източна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
02.09.2017 15:00 1 кръг Д Чернолик (Чернолик) 5:1
10.09.2017 15:00 2 кръг Г Релакс (Овен) 0:5
16.09.2017 15:00 3 кръг Д Правда 1944 (Правда) 9:0
23.09.2017 15:00 4 кръг Г Червена звезда (Дулово) -:-
01.10.2017 15:00 5 кръг Д Орлите (Секулово) -:-
08.10.2017 14:00 6 кръг Г Светкавица (Поройно) -:-
14.10.2017 14:00 7 кръг Д Победа 2009 (Вокил) -:-
21.10.2017 14:00 8 кръг Д Йълдъръм (Яребица) -:-
28.10.2017 14:00 9 кръг Г Лудогорец 2011 (Паисиево) -:-
04.11.2017 13:00 10 кръг Д Галактика (Черник) -:-
11.11.2017 13:00 11 кръг Г Вихър (Боил) -:-
- 12 кръг Г Чернолик (Чернолик) -:-
- 13 кръг Д Релакс (Овен) -:-
- 14 кръг Г Правда 1944 (Правда) -:-
- 15 кръг Д Червена звезда (Дулово) -:-
- 16 кръг Г Орлите (Секулово) -:-
- 17 кръг Д Светкавица (Поройно) -:-
- 18 кръг Г Победа 2009 (Вокил) -:-
- 19 кръг Г Йълдъръм (Яребица) -:-
- 20 кръг Д Лудогорец 2011 (Паисиево) -:-
- 21 кръг Г Галактика (Черник) -:-
- 22 кръг Д Вихър (Боил) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Релакс (Овен) 3 2 0 1 11:5 6
5 Победа 2009 (Вокил) 3 2 0 1 9:3 6
6 Вихър (Любен) 3 2 0 1 14:6 6
7 Галактика (Черник) 3 1 1 1 15:7 4
8 Светкавица (Поройно) 3 1 0 2 3:8 3

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2016/2017 А ОФГ СС 4 място
2015/2016 А ОФГ СС 1 място
2014/2015 А ОФГ СС 1 място
2013/2014 А ОФГ СС 5 място
2012/2013 А ОФГ СС 5 място
2011/2012 А ОФГ СС 4 място
2010/2011 А ОФГ СС 5 място
2009/2010 А ОФГ СС 12 място

Интернет страници

 » няма интернет страници