Вихър (Любен)

BGSupporters форум

Вихър (Любен)

"А" ОГ Силистра - източна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
05.09.2020 17:00 1 кръг Г Йълдъръм (Яребица) 5:1
12.09.2020 17:00 2 кръг Д Светкавица 2020 (Поройно) 3:0
- 3 кръг Г Лудогорец 2011 (Паисиево) -:-
- 4 кръг Д Чернолик (Чернолик) -:-
- 5 кръг Г Галактика (Черник) -:-
- 6 кръг Д Правда 1944 (Правда) -:-
- 7 кръг Г Дулово 2006 (Дулово) -:-
- 8 кръг Г Победа 2009 (Вокил) -:-
- 9 кръг Д Караджата (Брадвари) -:-
- 10 кръг Д Йълдъръм (Яребица) -:-
- 11 кръг Г Светкавица 2020 (Поройно) -:-
- 12 кръг Д Лудогорец 2011 (Паисиево) -:-
- 13 кръг Г Чернолик (Чернолик) -:-
- 14 кръг Д Галактика (Черник) -:-
- 15 кръг Г Правда 1944 (Правда) -:-
- 16 кръг Д Дулово 2006 (Дулово) -:-
- 17 кръг Д Победа 2009 (Вокил) -:-
- 18 кръг Г Караджата (Брадвари) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Вихър (Любен) 2 2 0 0 8:1 6
1 Лудогорец 2011 (Паисиево) 2 2 0 0 8:1 6
3 Чернолик (Чернолик) 2 1 1 0 4:3 4
4 Караджата (Брадвари) 1 1 0 0 2:1 3
5 Светкавица 2020 (Поройно) 2 1 0 1 3:3 3

Вихър (Любен)

ЮМВ: Силистра - Областна група - източна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
05.09.2020 15:00 1 кръг Г Йълдъръм (Яребица) 2:4
12.09.2020 15:00 2 кръг Д Светкавица 2020 (Поройно) 6:0
- 3 кръг Г Лудогорец 2011 (Паисиево) -:-
- 4 кръг Д Чернолик (Чернолик) -:-
- 5 кръг Г Галактика (Черник) -:-
- 6 кръг Д Правда 1944 (Правда) -:-
- 7 кръг Г Дулово 2006 (Дулово) -:-
- 8 кръг Г Победа 2009 (Вокил) -:-
- 9 кръг Д Караджата (Брадвари) -:-
- 10 кръг Д Йълдъръм (Яребица) -:-
- 11 кръг Г Светкавица 2020 (Поройно) -:-
- 12 кръг Д Лудогорец 2011 (Паисиево) -:-
- 13 кръг Г Чернолик (Чернолик) -:-
- 14 кръг Д Галактика (Черник) -:-
- 15 кръг Г Правда 1944 (Правда) -:-
- 16 кръг Д Дулово 2006 (Дулово) -:-
- 17 кръг Д Победа 2009 (Вокил) -:-
- 18 кръг Г Караджата (Брадвари) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Йълдъръм (Яребица) 2 1 0 1 4:6 3
6 Победа 2009 (Вокил) 1 1 0 0 1:0 3
7 Вихър (Любен) 2 1 0 1 8:4 3
8 Галактика (Черник) 2 0 0 2 0:4 0
9 Правда 1944 (Правда) 2 0 0 2 0:6 0

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2019/2020 А ОФГ СС 2 място
2018/2019 А ОФГ СС 2 място
2017/2018 А ОФГ СС 1 място
2016/2017 А ОФГ СС 4 място
2015/2016 А ОФГ СС 1 място
2014/2015 А ОФГ СС 1 място
2013/2014 А ОФГ СС 5 място
2012/2013 А ОФГ СС 5 място
2011/2012 А ОФГ СС 4 място
2010/2011 А ОФГ СС 5 място

Интернет страници

 » няма интернет страници