Неизвестно

Августа (Хърлец)

Аида (Караманци)

Бенковски (Троян)

Ботев (Бърдарски геран)

Ботев (Ветово)

Ботев (Луковит)

Ботев (Момина клисура)

Буховци 2016 (Буховци)

Вихър (Войводиново)

Вихър (Войсил)

Вихър (Раданово)

Вихър 1926 (Вълчи дол)

Волов (Шумен)

Върба 1917 (Радомир)

Германея (Сапарева баня)

Гранит (Сборище)

Динамо 2017 (Дупница)

Дунав (Гиген)

Евроколеж (Пловдив)

Железна (Железна)

Звезда (Студеница)

Земеделец 93 (Козловец)

Искра (Власатица)

Искра (Искрец)

Искра 2009 (Искрец)

Искър (Герман)

Кале 09 (Нова махала)

Кликач (Кликач)

Левски (Егълница)

Левски 2007 (Левски)

Локомотив (Бургас)

Локомотив Мездра (Мездра)

Ляски (Ново Лески)

Мадара 2010 (Мадара)

Мадара 2017 (Петрич)

Милин камък (Баница)

Нефтяник 2010 (Шабла)

Нурсан (Люляково)

Обзор (Обзор)

Овеч 2016 (Провадия)

Олимекс (Покрайна)

Орлите (Секулово)

Партизан (Доктор Йосифово)

Планинец (Батошево)

Пробив 2015 (Овча могила)

Ракета (Търговище)

Сантос (Долно Белотинци)

Сб.отбор на АБФ

Свобода 2011 (Пещера)

Септември 2005 (Жабокрът)

Сините извори (ГорнаГращица)

Славия (Ново село)

Сокол Ф (кв.Долни Воден, Ас)

Спартак (Бошуля)

Спартак 2012 (Славеево)

Стандарт (Шивачево)

Старосел (Старосел)

Стралджа 2015 (Стралджа)

Струма 2017 (Невестино)

Торпедо (Стара Загора)

Тракиец (Катуница)

Тракия 06 (Стамболийски)

Тунджа 2006 (Ягода)

Хаджи Димитър (Самуилово)

Янтра Габрово (Габрово)

Вихър (Раданово)

BGSupporters форум

Вихър (Раданово)

"Б" ОФГ Велико Търново - северна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
31.08.2014 18:00 1 кръг Д Бъдеще 2010 (Бутово) 13:1
07.09.2014 18:00 2 кръг Г Бенковски (Българско Сливово) 5:0
14.09.2014 18:00 3 кръг Д Удар (Бяла черква) 3:0
20.09.2014 18:00 4 кръг Г Спортист (Върбовка) 4:1
28.09.2014 17:00 5 кръг Д Устрем (Масларево) 15:1
04.10.2014 16:00 6 кръг Г Морава (Морава) 3:1
12.10.2014 16:00 7 кръг Д Атлетик (Свищов) 2:2
18.10.2014 16:00 8 кръг Г Дунав (Вардим) 6:0
30.11.2014 14:30 9 кръг Д Светкавица (Михалци) 3:0
01.11.2014 14:30 10 кръг Г Димча (Димча) 4:1
09.11.2014 14:30 11 кръг Д Лато (Алеково) 2:2
15.11.2014 14:30 12 кръг Г Недан (Недан) 0:2
23.11.2014 14:30 13 кръг Д Стрела (Ореш) 4:1
15.03.2015 15:00 14 кръг Г Бъдеще 2010 (Бутово) 5:3
22.03.2015 15:00 15 кръг Д Бенковски (Българско Сливово) 4:1
28.03.2015 15:00 16 кръг Г Удар (Бяла черква) 1:2
05.04.2015 17:00 17 кръг Д Спортист (Върбовка) 3:1
11.04.2015 17:00 18 кръг Г Устрем (Масларево) 3:1
19.04.2015 17:00 19 кръг Д Морава (Морава) 4:0
25.04.2015 17:00 20 кръг Г Атлетик (Свищов) 1:1
03.05.2015 18:00 21 кръг Д Дунав (Вардим) 5:0
09.05.2015 18:00 22 кръг Г Светкавица (Михалци) 3:0
17.05.2015 18:00 23 кръг Д Димча (Димча) 3:0
23.05.2015 18:00 24 кръг Г Лато (Алеково) 1:5
31.05.2015 18:00 25 кръг Д Недан (Недан) 3:0
07.06.2015 18:00 26 кръг Г Стрела (Ореш) 1:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Недан (Недан) 26 23 0 3 88:27 69
2 Лато (Алеково) 26 22 2 2 127:25 68
3 Вихър (Раданово) 26 19 3 4 101:29 60
4 Удар (Бяла черква) 26 19 3 4 97:22 60
5 Атлетик (Свищов) 26 14 3 9 88:58 45

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2018/2019 А ОФГ ВТ 9 място
2017/2018 А ОФГ ВТ 9 място
2016/2017 Б ОФГ ВТ 5 място
2015/2016 А ОФГ ВТ --
2014/2015 Б ОФГ ВТ 3 място
2013/2014 Б ОФГ ВТ 1 място
2012/2013 А ОФГ ВТ 9 място

Интернет страници