Вихър (Славяново)

BGSupporters форум

Вихър (Славяново)

Северозападна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
14.08.2016 18:00 1 кръг Г Бдин 1923 (Видин) 1:1
21.08.2016 18:00 2 кръг Д Партизан (Червен бряг) 5:0
28.08.2016 18:00 3 кръг Г Левски 2007 (Левски) 0:1
04.09.2016 17:00 4 кръг Д Севлиево (Севлиево) 2:4
11.09.2016 17:00 5 кръг Г Кариана (Ерден) 1:3
18.09.2016 17:00 6 кръг Д Мизия 2005 (Кнежа) 5:1
25.09.2016 17:00 7 кръг Г Трявна (Трявна) 1:2
02.10.2016 16:00 8 кръг Д Ком (Берковица) 8:1
09.10.2016 16:00 9 кръг Г Павликени (Павликени) 1:1
- 10 кръг
почива
23.10.2016 16:00 11 кръг Д Ювентус (Малчика) 6:0
30.10.2016 14:30 12 кръг Г Първа атомна (Козлодуй) 1:1
04.11.2016 14:30 13 кръг Д Янтра Габрово (Габрово) 2:0
11.11.2016 14:30 14 кръг Г Литекс (Ловеч) 0:1
20.11.2016 14:30 15 кръг Д Академик (Свищов) 3:1
05.03.2017 14:30 16 кръг Д Бдин 1923 (Видин) 4:0
12.03.2017 14:30 17 кръг Г Партизан (Червен бряг) 6:1
19.03.2017 14:30 18 кръг Д Левски 2007 (Левски) 1:0
24.03.2017 14:30 19 кръг Г Севлиево (Севлиево) 0:1
02.04.2017 17:00 20 кръг Д Кариана (Ерден) 2:1
09.04.2017 17:00 21 кръг Г Мизия 2005 (Кнежа) 1:1
14.04.2017 17:00 22 кръг Д Трявна (Трявна) 2:0
23.04.2017 17:00 23 кръг Г Ком (Берковица) 5:1
30.04.2017 17:00 24 кръг Д Павликени (Павликени) 5:0
- 25 кръг
почива
14.05.2017 18:00 26 кръг Г Ювентус (Малчика) 2:2
17.05.2017 18:00 27 кръг Д Първа атомна (Козлодуй) 3:0
21.05.2017 18:00 28 кръг Г Янтра Габрово (Габрово) 1:0
28.05.2017 18:00 29 кръг Д Литекс (Ловеч) 1:3
04.06.2017 18:00 30 кръг Г Академик (Свищов) 1:2
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Левски 2007 (Левски) 28 17 4 7 50:26 55
5 Бдин 1923 (Видин) 28 16 4 8 82:33 52
6 Вихър (Славяново) 28 15 5 8 70:29 50
7 Академик (Свищов) 28 11 5 12 43:41 38
8 Първа атомна (Козлодуй) 28 10 5 13 43:56 35
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Плевен / Първи кръг
- -
почива
Област Плевен / Втори кръг
21.09.2016 16:00 - Д Мизия 2005 (Кнежа) 5:0
Област Плевен / Финал
05.10.2016 15:00 - Д Левски 2007 (Левски) 1:0
Северозападна България / Първи кръг
12.10.2016 15:00 - Г Дунав 2016 (Селановци) 1:0
Северозападна България / 1/2 финали
19.10.2016 15:00 - Г Литекс (Ловеч) 0:2
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
06.07.2016 18:00 - Д Дунав 2010 (Русе) 0:4
15.07.2016 10:00 - Д ЦСКА II (София) 2:3

Вихър (Славяново)

ЮСВ: Ловеч - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
22.09.2016 16:00 1 кръг Д Гигант (Белене) 5:2
29.09.2016 16:00 2 кръг Д Ресен 2012 (Ресен) 0:2
06.10.2016 3 кръг Г Мизия 2005 (Кнежа) 0:7
13.10.2016 4 кръг Д Ювентус (Малчика) 0:2
20.10.2016 5 кръг Г Левски 2007 (Левски) 0:4
28.10.2016 6 кръг Д Партизан (Червен бряг) 4:0
03.11.2016 7 кръг Г Трявна (Трявна) 0:3
11.11.2016 8 кръг Д Павликени (Павликени) 1:1
17.11.2016 9 кръг Г Ботев 1921 (Златарица) 1:2
23.03.2017 14:00 10 кръг Г Гигант (Белене) 3:0
26.03.2017 14:00 11 кръг Г Ресен 2012 (Ресен) 5:0
30.03.2017 14:00 12 кръг Д Мизия 2005 (Кнежа) 3:2
06.04.2017 15:00 13 кръг Г Ювентус (Малчика) 4:1
13.04.2017 15:00 14 кръг Д Левски 2007 (Левски) 2:0
20.04.2017 15:00 15 кръг Г Партизан (Червен бряг) 1:3
27.04.2017 15:00 16 кръг Д Трявна (Трявна) 2:0
05.05.2017 16:00 17 кръг Г Павликени (Павликени) 2:2
11.05.2017 16:00 18 кръг Д Ботев 1921 (Златарица) 3:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Мизия 2005 (Кнежа) 18 13 2 3 75:31 41
3 Павликени (Павликени) 18 11 5 2 55:26 38
4 Вихър (Славяново) 18 9 2 7 36:31 29
5 Ресен 2012 (Ресен) 18 8 2 8 37:41 26
6 Партизан (Червен бряг) 18 6 4 8 37:47 22

Вихър (Славяново)

Деца: Плевен - Областна група - източна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
01.10.2016 11:00 1 кръг Г Ювентус (Малчика) 1:1
26.10.2016 2 кръг Г Гунди (Плевен) 1:2
15.10.2016 11:00 3 кръг Д Вихър (Гулянци) 1:3
05.11.2016 11:00 4 кръг Г Гигант (Белене) 1:2
29.10.2016 11:00 5 кръг Д Ситомир (Никопол) 2:1
22.04.2017 11:00 6 кръг Д Ювентус (Малчика) 2:2
29.04.2017 11:00 7 кръг Д Гунди (Плевен) 2:2
06.05.2017 11:00 8 кръг Г Вихър (Гулянци) 2:4
13.05.2017 11:00 9 кръг Д Гигант (Белене) 1:5
20.05.2017 11:00 10 кръг Г Ситомир (Никопол) 0:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Гигант (Белене) 10 6 2 2 40:22 20
3 Вихър (Гулянци) 10 6 0 4 34:33 18
4 Гунди (Плевен) 10 4 1 5 25:35 13
5 Ювентус (Малчика) 10 1 3 6 13:31 6
6 Вихър (Славяново) 10 1 3 6 13:25 6

Клубна емблема

Екипи

Отбор

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Месечна ранглиста

Интернет страници