Вихър (Славяново)

BGSupporters форум

Вихър (Славяново)

Северозападна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
13.08.2017 18:00 1 кръг Д Спартак (Плевен) 1:2
20.08.2017 18:00 2 кръг Г Павликени (Павликени) 5:1
27.08.2017 18:00 3 кръг Д Трявна (Трявна) 3:1
03.09.2017 17:00 4 кръг Г Първа атомна (Козлодуй) 0:3
10.09.2017 17:00 5 кръг Д Севлиево (Севлиево) 2:0
17.09.2017 17:00 6 кръг Г Янтра Габрово (Габрово) 1:2
24.09.2017 17:00 7 кръг Д Бдин 1923 (Видин) 2:0
01.10.2017 16:00 8 кръг Д Кариана (Ерден) 1:1
08.10.2017 16:00 9 кръг Г Ботев (Луковит) 5:1
15.10.2017 16:00 10 кръг Д Мизия 2005 (Кнежа) 6:1
22.10.2017 16:00 11 кръг Г Партизан (Червен бряг) 0:0
29.10.2017 14:30 12 кръг Д Янтра (Полски Тръмбеш) 3:0
05.11.2017 14:30 13 кръг Г Академик (Свищов) 2:2
12.11.2017 14:30 14 кръг Д Левски 2007 (Левски) 1:1
19.11.2017 14:30 15 кръг Г Янтра 1919 (Габрово) 4:1
11.03.2018 14:30 16 кръг Г Спартак (Плевен) 0:0
18.03.2018 14:30 17 кръг Д Павликени (Павликени) 2:0
10.04.2018 17:00 18 кръг Г Трявна (Трявна) 1:0
01.04.2018 17:00 19 кръг Д Първа атомна (Козлодуй) 0:1
06.04.2018 17:00 20 кръг Г Севлиево (Севлиево) 1:3
15.04.2018 17:00 21 кръг Д Янтра Габрово (Габрово) 2:0
22.04.2018 17:00 22 кръг Г Бдин 1923 (Видин) 3:3
26.04.2018 17:00 23 кръг Г Кариана (Ерден) 2:3
29.04.2018 17:00 24 кръг Д Ботев (Луковит) 2:0
06.05.2018 18:00 25 кръг Г Мизия 2005 (Кнежа) 4:1
10.05.2018 18:00 26 кръг Д Партизан (Червен бряг) 4:0
13.05.2018 18:00 27 кръг Г Янтра (Полски Тръмбеш) 4:2
20.05.2018 18:00 28 кръг Д Академик (Свищов) 2:0
27.05.2018 18:00 29 кръг Г Левски 2007 (Левски) 2:2
03.06.2018 18:00 30 кръг Д Янтра 1919 (Габрово) 3:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Кариана (Ерден) 30 25 5 0 100:19 80
2 Севлиево (Севлиево) 30 20 4 6 60:27 64
3 Вихър (Славяново) 30 17 7 6 68:32 58
4 Бдин 1923 (Видин) 30 16 5 9 57:33 53
5 Първа атомна (Козлодуй) 30 15 7 8 45:29 52
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Плевен / Първи кръг
- -
почива
Област Плевен / 1/2 финали
30.08.2017 18:00 - Г Левски 2007 (Левски) 0:0
Област Плевен / Финал
25.10.2017 15:00 - Г Партизан (Червен бряг) 0:1
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
15.07.2017 18:00 - Г Академик (Свищов) 4:2
22.07.2017 18:00 - Г Спартак (Плевен) 1:1
29.07.2017 18:00 - Г Ботев (Луковит) 1:1
02.08.2017 18:00 - Д Партизан (Червен бряг) 5:1
05.08.2017 18:00 - Д Левски 2007 (Левски) 0:0
06.09.2017 17:00 - Г Литекс (Ловеч) 0:1
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
27.01.2018 13:30 - Г Литекс (Ловеч) 0:2
03.02.2018 14:00 - Г Севлиево (Севлиево) 1:0
11.02.2018 14:00 - Г Академик (Свищов) 0:1
18.02.2018 13:30 - Г Лудогорец 1945 II (Разград) 2:1
03.03.2018 14:00 - Г Литекс (Ловеч) 0:4

Вихър (Славяново)

ЮСВ: Ловеч - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
14.09.2017 16:00 1 кръг Д Пордим 2017 (Пордим) 10:0
21.09.2017 16:00 2 кръг Г Партизан (Червен бряг) 5:5
28.09.2017 16:00 3 кръг Д Ботев (Луковит) 7:0
05.10.2017 14:00 4 кръг Г Левски 2007 (Левски) 7:2
12.10.2017 14:00 5 кръг Д Локомотив 1927 (Дряново) 2:1
19.10.2017 14:00 6 кръг Г Мизия 2005 (Кнежа) 8:0
26.10.2017 14:00 7 кръг Д Олимпик 2000 (Тетевен) 3:0
02.11.2017 14:00 8 кръг Д Литекс (Ловеч) 0:2
10.11.2017 14:30 9 кръг Г Севлиево (Севлиево) 0:2
15.03.2018 15:00 10 кръг Г Пордим 2017 (Пордим) 2:2
01.04.2018 16:00 11 кръг Д Партизан (Червен бряг) 3:4
29.03.2018 15:00 12 кръг Г Ботев (Луковит) 4:3
05.04.2018 16:00 13 кръг Д Левски 2007 (Левски) 4:3
12.04.2018 16:00 14 кръг Г Локомотив 1927 (Дряново) 0:2
19.04.2018 16:00 15 кръг Д Мизия 2005 (Кнежа) 2:1
26.04.2018 16:00 16 кръг Г Олимпик 2000 (Тетевен) 3:0
03.05.2018 16:00 17 кръг Г Литекс (Ловеч) 1:3
10.05.2018 16:00 18 кръг Д Севлиево (Севлиево) 3:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Севлиево (Севлиево) 18 13 0 5 97:36 39
3 Партизан (Червен бряг) 18 11 2 5 87:60 35
4 Вихър (Славяново) 18 11 2 5 64:30 35
5 Пордим 2017 (Пордим) 18 7 1 10 58:80 22
6 Локомотив 1927 (Дряново) 18 6 3 9 36:49 21

Вихър (Славяново)

Деца: Плевен - Междуобластна група - източна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
23.09.2017 11:00 1 кръг Д Ювентус (Малчика) 1:1
30.09.2017 11:00 2 кръг Г Чавдар (Троян) 0:3
07.10.2017 11:00 3 кръг Д Обнова (Обнова) 3:2
14.10.2017 11:00 4 кръг Г Тръстеник 2009 (Долна Митрополия) 2:5
21.10.2017 11:00 5 кръг Д Ситомир (Никопол) 3:2
28.10.2017 11:00 6 кръг Г Вихър (Гулянци) 0:4
- 7 кръг
почива
11.11.2017 11:00 8 кръг Д Пордим 2017 (Пордим) анл.
18.11.2017 11:00 9 кръг Г Гунди (Плевен) 3:0
31.03.2018 11:00 10 кръг Г Ювентус (Малчика) 0:0
04.04.2018 11:00 11 кръг Д Чавдар (Троян) 0:3
14.04.2018 11:00 12 кръг Г Обнова (Обнова) 0:3
21.04.2018 11:00 13 кръг Д Тръстеник 2009 (Долна Митрополия) 2:1
28.04.2018 11:00 14 кръг Г Ситомир (Никопол) 1:2
05.05.2018 11:00 15 кръг Д Вихър (Гулянци) 0:3
- 16 кръг
почива
- 17 кръг
почива
26.05.2018 11:00 18 кръг Д Гунди (Плевен) 3:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Вихър (Гулянци) 14 6 4 4 42:30 22
5 Тръстеник 2009 (Долна Митрополия) 14 6 2 6 35:29 20
6 Вихър (Славяново) 14 5 2 7 18:29 17
7 Ювентус (Малчика) 14 4 3 7 17:26 15
8 Гунди (Плевен) 14 0 0 14 5:71 0

Клубна емблема

Отбор

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Месечна ранглиста

месец точки място
май 2018 11.984 43
април 2018 9.817 59
март 2018 7.470 71
ноември 2017 11.073 53
октомври 2017 10.155 56
септември 2017 10.126 60
август 2017 9.301 63
май 2017 7.266 71
април 2017 10.235 59
март 2017 15.176 38
ноември 2016 7.965 72
октомври 2016 9.791 51
септември 2016 6.614 72
август 2016 6.681 74
май 2016 11.155 45
април 2016 9.578 56
март 2016 6.298 75
ноември 2015 6.350 77
октомври 2015 7.215 65
август 2015 9.585 51
всички

Интернет страници