Вихър (Славяново)

BGSupporters форум

Вихър (Славяново)

Северозападна Трета лига
Дата Фаза Противник Рез.
12.08.2018 18:00 1 кръг Д ОФК Локомотив (Мездра) 2:1
19.08.2018 18:00 2 кръг Г Бдин 1923 (Видин) 1:4
26.08.2018 18:00 3 кръг Д Първа атомна (Козлодуй) 2:0
02.09.2018 17:00 4 кръг Д Ком (Берковица) 2:0
09.09.2018 17:00 5 кръг Г Янтра (Полски Тръмбеш) 0:0
16.09.2018 17:00 6 кръг Д Спартак (Плевен) 1:0
23.09.2018 17:00 7 кръг Г Локомотив 1927 (Дряново) 1:0
30.09.2018 17:00 8 кръг Д Партизан (Червен бряг) 0:0
07.10.2018 16:00 9 кръг Г Ботев (Луковит) 0:3
11.10.2018 16:00 10 кръг Д Павликени (Павликени) 3:1
14.10.2018 16:00 11 кръг Г Севлиево (Севлиево) 0:2
21.10.2018 16:00 12 кръг Д Левски 2007 (Левски) 1:0
28.10.2018 14:30 13 кръг Г Трявна (Трявна) 5:1
04.11.2018 14:30 14 кръг Д Академик (Свищов) 2:0
11.11.2018 14:30 15 кръг Г Янтра Габрово (Габрово) 1:1
13.03.2019 14:30 16 кръг Г ОФК Локомотив (Мездра) 0:1
03.03.2019 14:30 17 кръг Д Бдин 1923 (Видин) 2:1
10.03.2019 14:30 18 кръг Г Първа атомна (Козлодуй) 0:0
17.03.2019 14:30 19 кръг Г Ком (Берковица) 0:1
24.03.2019 14:30 20 кръг Д Янтра (Полски Тръмбеш) 3:0
31.03.2019 16:00 21 кръг Г Спартак (Плевен) 1:2
07.04.2019 17:00 22 кръг Д Локомотив 1927 (Дряново) 2:0
14.04.2019 17:00 23 кръг Г Партизан (Червен бряг) 2:3
21.04.2019 17:00 24 кръг Д Ботев (Луковит) 3:1
26.04.2019 17:00 25 кръг Г Павликени (Павликени) 0:0
05.05.2019 18:00 26 кръг Д Севлиево (Севлиево) 0:2
12.05.2019 18:00 27 кръг Г Левски 2007 (Левски) 3:0
19.05.2019 18:00 28 кръг Д Трявна (Трявна) 4:0
24.05.2019 17:00 29 кръг Г Академик (Свищов) 2:0
02.06.2019 18:00 30 кръг Д Янтра Габрово (Габрово) 1:1
   #   Отбор П Р З ГР Т
2 Янтра Габрово (Габрово) 30 22 4 4 90:30 70
3 Севлиево (Севлиево) 30 18 5 7 50:27 59
4 Вихър (Славяново) 30 16 6 8 44:25 54
5 Павликени (Павликени) 30 14 6 10 46:44 48
6 Академик (Свищов) 30 13 2 15 47:51 41
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Плевен / Първи кръг
12.09.2018 17:30 - Г Левски 2007 (Левски) 0:8
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
14.07.2018 18:00 - Г Партизан (Червен бряг) 3:2
18.07.2018 18:30 - Д Първа атомна (Козлодуй) 0:0
21.07.2018 18:00 - Г Първа атомна (Козлодуй) 2:0
28.07.2018 18:00 - Г Трявна (Трявна) 3:2
04.08.2018 18:00 - Г Ботев (Луковит) 0:2
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
19.01.2019 13:00 - Г Балкан 1929 (Ботевград) 1:0
02.02.2019 15:30 - Г Янтра Габрово (Габрово) 4:3
09.02.2019 14:00 - Г Лудогорец 1945 II (Разград) 0:4
17.02.2019 11:00 - Г Лудогорец 1945 II (Разград) 1:1

Вихър (Славяново)

ЮСВ: Ловеч - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
14.09.2018 16:00 1 кръг Г Севлиево (Севлиево) 6:0
21.09.2018 16:00 2 кръг Д Левски 2007 (Левски) 5:3
28.09.2018 16:00 3 кръг Г Академик (Свищов) 0:3
05.10.2018 15:00 4 кръг Д Литекс (Ловеч) 2:1
12.10.2018 15:00 5 кръг Г Ботев (Луковит) 7:0
19.10.2018 15:00 6 кръг Д Партизан (Червен бряг) 3:0
26.10.2018 15:00 7 кръг Г Пордим 2017 (Пордим) 0:5
02.11.2018 15:00 8 кръг Г Трявна (Трявна) 0:1
09.11.2018 15:00 9 кръг Д Локомотив 1927 (Дряново) 0:1
15.03.2019 14:30 10 кръг Д Севлиево (Севлиево) 6:0
22.03.2019 14:30 11 кръг Г Левски 2007 (Левски) 1:0
29.03.2019 14:30 12 кръг Д Академик (Свищов) 1:2
05.04.2019 15:00 13 кръг Г Литекс (Ловеч) 1:6
12.04.2019 15:00 14 кръг Д Ботев (Луковит) 6:1
19.04.2019 15:00 15 кръг Г Партизан (Червен бряг) 4:3
26.04.2019 15:00 16 кръг Д Пордим 2017 (Пордим) 3:0
03.05.2019 15:30 17 кръг Д Трявна (Трявна) 4:2
10.05.2019 15:30 18 кръг Г Локомотив 1927 (Дряново) 1:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Академик (Свищов) 18 14 3 1 86:18 45
2 Литекс (Ловеч) 18 14 1 3 82:20 43
3 Вихър (Славяново) 18 12 0 6 50:28 36
4 Партизан (Червен бряг) 18 10 1 7 60:38 31
5 Трявна (Трявна) 18 9 2 7 47:32 29

Вихър (Славяново)

Деца: Плевен - Областна група - източна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
29.09.2018 11:00 1 кръг Д Ситомир (Никопол) 0:3
06.10.2018 11:00 2 кръг Г Ювентус (Малчика) 2:0
13.10.2018 11:00 3 кръг Д Гигант (Белене) 0:3
20.10.2018 11:00 4 кръг Г Венци (Искър) 3:4
27.10.2018 11:00 5 кръг Д Пордим 2017 (Пордим) анл.
03.11.2018 10:00 6 кръг Г Тръстеник 2009 (Долна Митрополия) 1:3
- 7 кръг
почива
30.03.2019 11:00 8 кръг Г Ситомир (Никопол) 1:1
06.04.2019 11:00 9 кръг Д Ювентус (Малчика) 1:3
13.04.2019 11:00 10 кръг Г Гигант (Белене) 0:3
20.04.2019 11:00 11 кръг Д Венци (Искър) 1:1
- 12 кръг
почива
11.05.2019 11:00 13 кръг Д Тръстеник 2009 (Долна Митрополия) 1:3
- 14 кръг
почива
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Гигант (Белене) 10 5 0 5 18:22 15
4 Ситомир (Никопол) 10 4 1 5 15:21 13
5 Ювентус (Малчика) 10 3 0 7 6:23 9
6 Вихър (Славяново) 10 1 2 7 10:24 5
- Пордим 2017 (Пордим) - - - - -:- -

Клубна емблема

Екипи

Отбор

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

Месечна ранглиста

месец точки място
май 2019 13.070 45
април 2019 8.119 66
март 2019 8.143 70
ноември 2018 12.509 44
октомври 2018 9.204 62
септември 2018 9.545 61
май 2018 11.984 43
април 2018 9.817 59
март 2018 7.470 71
ноември 2017 11.073 53
октомври 2017 10.155 56
септември 2017 10.126 60
август 2017 9.301 63
май 2017 7.266 71
април 2017 10.235 59
март 2017 15.176 38
ноември 2016 7.965 72
октомври 2016 9.791 51
септември 2016 6.614 72
август 2016 6.681 74
май 2016 11.155 45
април 2016 9.578 56
март 2016 6.298 75
ноември 2015 6.350 77
октомври 2015 7.215 65
август 2015 9.585 51
всички

Интернет страници