Вихър (Строево)

BGSupporters форум

Вихър (Строево)

"А" ОФГ Пловдив
Дата Фаза Противник Рез.
27.08.2016 18:00 1 кръг Г Марица 1951 (кв.Любеново, Първ.) 0:1
03.09.2016 17:00 2 кръг Д Вихър (Белозем) 6:0
10.09.2016 17:00 3 кръг Г Житница (Житница) 1:1
14.09.2016 17:30 4 кръг Д Момино (Момино село) 3:4
18.09.2016 17:00 5 кръг Г Кричим (Кричим) 3:3
24.09.2016 17:00 6 кръг Д Марица 2003 (Маноле) 0:1
02.10.2016 16:00 7 кръг Г Вихър (Войсил) 1:3
08.10.2016 14:30 8 кръг Д Спортист 1948 (Голям чардак) 1:0
15.10.2016 16:00 9 кръг Г Тракия 06 (Стамболийски) 0:3
22.10.2016 16:00 10 кръг Д Калояново (Калояново) 1:2
30.10.2016 14:30 11 кръг Г Секирово (кв.Секирово, Раковски) 2:1
04.11.2016 14:30 12 кръг Г Сокол 2014 (кв.Долни Воден, Ас) 2:0
04.12.2016 14:00 13 кръг Д Марица (Милево) 3:0
19.11.2016 14:30 14 кръг Г Сокол (Марково) 0:2
26.11.2016 14:30 15 кръг Д Металик 1938 (Сопот) 5:0
- 16 кръг Д Марица 1951 (кв.Любеново, Първ.) -:-
- 17 кръг Г Вихър (Белозем) -:-
- 18 кръг Д Житница (Житница) -:-
- 19 кръг Г Момино (Момино село) -:-
- 20 кръг Д Кричим (Кричим) -:-
- 21 кръг Г Марица 2003 (Маноле) -:-
- 22 кръг Д Вихър (Войсил) -:-
- 23 кръг Г Спортист 1948 (Голям чардак) -:-
- 24 кръг Д Тракия 06 (Стамболийски) -:-
- 25 кръг Г Калояново (Калояново) -:-
- 26 кръг Д Секирово (кв.Секирово, Раковски) -:-
- 27 кръг Д Сокол 2014 (кв.Долни Воден, Ас) -:-
- 28 кръг Г Марица (Милево) -:-
- 29 кръг Д Сокол (Марково) -:-
- 30 кръг Г Металик 1938 (Сопот) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
9 Тракия 06 (Стамболийски) 15 6 3 6 17:23 21
10 Марица 1951 (кв.Любеново, Първомай) 15 7 0 8 23:24 21
11 Вихър (Строево) 15 6 2 7 28:21 20
12 Кричим (Кричим) 15 6 1 8 24:33 19
13 Житница (Житница) 15 5 4 6 21:27 19
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Пловдив / Първи кръг
05.10.2016 16:00 - Г Сокол (Марково) 2:1
Област Пловдив / Втори кръг
12.10.2016 16:00 - Д Борислав 2009 (Първомай) 1:2
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
29.01.2017 12:00 - Д Хебър 1918 (Пазарджик) 1:3

Вихър (Строево)

ЮМВ: Пловдив - Междуобластна група - първа подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
11.09.2016 10:30 1 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) 3:0
17.09.2016 10:30 2 кръг Г Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Ас) 5:2
22.09.2016 10:30 3 кръг Д Труд (Труд) 1:4
01.10.2016 12:00 4 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) 0:7
08.10.2016 10:30 5 кръг Д Тракия 06 (Стамболийски) 1:0
15.10.2016 10:30 6 кръг Г Брестовица (Брестовица) анл.
21.10.2016 13:00 7 кръг Д Гигант (Съединение) 4:0
30.10.2016 10:30 8 кръг Г Марица (Пловдив) 0:5
05.11.2016 10:30 9 кръг Д Атлетик (Куклен) 3:0
10.11.2016 14:00 10 кръг Г Спартак-С 94 (Пловдив) 0:6
19.11.2016 10:30 11 кръг Д Раковски 2011 (Раковски) 5:2
- 12 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) -:-
- 13 кръг Д Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Ас) -:-
- 14 кръг Г Труд (Труд) -:-
- 15 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) -:-
- 16 кръг Г Тракия 06 (Стамболийски) -:-
- 17 кръг Д Брестовица (Брестовица) -:-
- 18 кръг Г Гигант (Съединение) -:-
- 19 кръг Д Марица (Пловдив) -:-
- 20 кръг Г Атлетик (Куклен) -:-
- 21 кръг Д Спартак-С 94 (Пловдив) -:-
- 22 кръг Г Раковски 2011 (Раковски) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
3 Труд (Труд) 10 8 1 1 29:4 25
4 Марица (Пловдив) 10 7 0 3 39:9 21
5 Вихър (Строево) 10 6 0 4 22:26 18
6 Раковски 2011 (Раковски) 10 5 0 5 18:23 15
7 Атлетик (Куклен) 10 3 0 7 12:25 9

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2015/2016 А ОФГ ПД 2 място
2014/2015 А ОФГ ПД 4 място
2012/2013 Б ОФГ ПД 1 място

Интернет страници

 » няма интернет страници