Вихър (Строево)

BGSupporters форум

Вихър (Строево)

"А" ОФГ Пловдив
Дата Фаза Противник Рез.
27.08.2016 18:00 1 кръг Г Марица 1951 (кв.Любеново, Първ.) 0:1
03.09.2016 17:00 2 кръг Д Вихър (Белозем) 6:0
10.09.2016 17:00 3 кръг Г Житница (Житница) 1:1
14.09.2016 17:30 4 кръг Д Момино (Момино село) 3:4
18.09.2016 17:00 5 кръг Г Кричим (Кричим) 3:3
24.09.2016 17:00 6 кръг Д Марица 2003 (Маноле) 0:1
02.10.2016 16:00 7 кръг Г Вихър (Войсил) 1:3
08.10.2016 14:30 8 кръг Д Спортист 1948 (Голям чардак) 1:0
15.10.2016 16:00 9 кръг Г Тракия 06 (Стамболийски) 0:3
22.10.2016 16:00 10 кръг Д Калояново (Калояново) 1:2
30.10.2016 14:30 11 кръг Г Секирово (кв.Секирово, Раковски) 2:1
04.11.2016 14:30 12 кръг Г Сокол 2014 (кв.Долни Воден, Ас) 2:0
04.12.2016 14:00 13 кръг Д Марица (Милево) 3:0
19.11.2016 14:30 14 кръг Г Сокол (Марково) 0:2
26.11.2016 14:30 15 кръг Д Металик 1938 (Сопот) 5:0
17.05.2017 18:00 16 кръг Д Марица 1951 (кв.Любеново, Първ.) 2:2
04.03.2017 15:00 17 кръг Г Вихър (Белозем) 0:0
11.03.2017 15:00 18 кръг Д Житница (Житница) 2:0
18.03.2017 15:00 19 кръг Г Момино (Момино село) 2:1
24.03.2017 15:00 20 кръг Д Кричим (Кричим) 4:0
01.04.2017 17:00 21 кръг Г Марица 2003 (Маноле) 1:2
08.04.2017 17:00 22 кръг Д Вихър (Войсил) 4:0
14.04.2017 17:00 23 кръг Г Спортист 1948 (Голям чардак) 2:1
22.04.2017 17:00 24 кръг Д Тракия 06 (Стамболийски) 4:0
30.04.2017 17:00 25 кръг Г Калояново (Калояново) 3:1
06.05.2017 18:00 26 кръг Д Секирово (кв.Секирово, Раковски) 2:0
10.05.2017 18:00 27 кръг Д Сокол 2014 (кв.Долни Воден, Ас) 3:0
13.05.2017 18:00 28 кръг Г Марица (Милево) 5:3
20.05.2017 18:00 29 кръг Д Сокол (Марково) 0:0
27.05.2017 18:00 30 кръг Г Металик 1938 (Сопот) 0:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Спортист 1948 (Голям чардак) 30 22 0 8 78:27 66
2 Сокол (Марково) 30 20 2 8 64:32 62
3 Вихър (Строево) 30 16 5 9 62:34 53
4 Тракия 06 (Стамболийски) 30 16 3 11 41:42 51
5 Марица 1951 (кв.Любеново, Първомай) 30 15 3 12 59:51 48
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Пловдив / Първи кръг
05.10.2016 16:00 - Г Сокол (Марково) 2:1
Област Пловдив / Втори кръг
12.10.2016 16:00 - Д Борислав 2009 (Първомай) 1:2
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
29.01.2017 12:00 - Д Хебър 1918 (Пазарджик) 1:3

Вихър (Строево)

ЮМВ: Пловдив - Междуобластна група - първа подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
11.09.2016 10:30 1 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) 3:0
17.09.2016 10:30 2 кръг Г Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Ас) 5:2
22.09.2016 10:30 3 кръг Д Труд (Труд) 1:4
01.10.2016 12:00 4 кръг Г Родопа Смолян (Смолян) 0:7
08.10.2016 10:30 5 кръг Д Тракия 06 (Стамболийски) 1:0
15.10.2016 10:30 6 кръг Г Брестовица (Брестовица) анл.
21.10.2016 13:00 7 кръг Д Гигант (Съединение) 4:0
30.10.2016 10:30 8 кръг Г Марица (Пловдив) 0:5
05.11.2016 10:30 9 кръг Д Атлетик (Куклен) 3:0
10.11.2016 14:00 10 кръг Г Спартак-С 94 (Пловдив) 0:6
19.11.2016 10:30 11 кръг Д Раковски 2011 (Раковски) 5:2
12.03.2017 10:30 12 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) 3:0
19.03.2017 10:30 13 кръг Д Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Ас) 7:1
24.03.2017 16:00 14 кръг Г Труд (Труд) 0:1
27.03.2017 14:00 15 кръг Д Родопа Смолян (Смолян) 0:6
09.04.2017 12:00 16 кръг Г Тракия 06 (Стамболийски) 2:0
- 17 кръг
почива
21.04.2017 17:00 18 кръг Г Гигант (Съединение) 0:1
30.04.2017 10:30 19 кръг Д Марица (Пловдив) 0:3
07.05.2017 10:30 20 кръг Г Атлетик (Куклен) 0:7
11.05.2017 18:00 21 кръг Д Спартак-С 94 (Пловдив) 0:5
20.05.2017 10:30 22 кръг Г Раковски 2011 (Раковски) 1:4
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Труд (Труд) 20 14 2 4 49:9 44
5 Раковски 2011 (Раковски) 20 9 1 10 35:43 28
6 Вихър (Строево) 20 9 0 11 35:54 27
7 Борислав 2009 (Първомай) 20 5 4 11 21:39 19
8 Атлетик (Куклен) 20 6 1 13 29:50 19

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2016/2017 А ОФГ ПД 3 място
2015/2016 А ОФГ ПД 2 място
2014/2015 А ОФГ ПД 4 място
2012/2013 Б ОФГ ПД 1 място

Интернет страници

 » няма интернет страници