Неизвестно

Августа (Хърлец)

Аида (Караманци)

Асти АБ (Хасково)

Ботев (Бърдарски геран)

Ботев 57 СОУ (София)

Вихър (Строево)

Върба 1917 (Радомир)

Динамо 2017 (Дупница)

Дунав (Гиген)

Евроколеж (Пловдив)

Железна (Железна)

Звезда (Студеница)

Искра (Власатица)

Искра 2009 (Искрец)

Искър (Герман)

Кале 09 (Нова махала)

Калояново (Калояново)

Кликач (Кликач)

Кула 04 (Кула)

Левски (Егълница)

Левски Раковски (София)

Локомотив (Бургас)

Локомотив Мездра (Мездра)

Мадара 2010 (Мадара)

Нефтяник 2010 (Шабла)

Нурсан (Люляково)

Обзор (Обзор)

Олимекс (Покрайна)

Олимпиец (София)

Партизан (Доктор Йосифово)

Пирин (Гоце Делчев)

Раковски 2011 (Раковски)

Ресен 2012 (Ресен)

Сантос (Долно Белотинци)

Сб.отбор на АБФ

Свобода 2011 (Пещера)

Сините извори (ГорнаГращица)

Славия (Ново село)

Спартак 2012 (Славеево)

Спортист 1948 (Голям чардак)

Стралджа 2015 (Стралджа)

Струма 2017 (Невестино)

Торпедо (Стара Загора)

Тракиец (Катуница)

Тунджа 2006 (Ягода)

Янтра 1919 (Габрово)

Вихър (Строево)

BGSupporters форум

Вихър (Строево)

"А" ОФГ Пловдив
Дата Фаза Противник Рез.
26.08.2017 18:00 1 кръг Г Спортист 1948 (Голям чардак) 2:1
02.09.2017 17:00 2 кръг Д Вихър (Войсил) 1:1
06.09.2017 18:00 3 кръг Г Марица 2003 (Маноле) 4:0
09.09.2017 17:00 4 кръг Д Момино (Момино село) 3:1
16.09.2017 17:00 5 кръг Г Металик 1938 (Сопот) 1:1
22.09.2017 17:00 6 кръг Д Марица 1951 (кв.Любеново, Първ.) 4:1
30.09.2017 17:00 7 кръг Г Дълго поле (Дълго поле) 2:1
07.10.2017 16:00 8 кръг Д Садово (Садово) 0:1
14.10.2017 16:00 9 кръг Г Вихър (Белозем) 2:1
21.10.2017 16:00 10 кръг Д Вихър (Войводиново) 2:1
29.10.2017 14:30 11 кръг Г Кричим (Кричим) 3:1
04.11.2017 14:30 12 кръг Г Житница (Житница) 4:2
11.11.2017 14:30 13 кръг Д Тракия 06 (Стамболийски) 3:0
18.11.2017 14:30 14 кръг Г Калояново (Калояново) 2:2
25.11.2017 14:30 15 кръг Д Секирово (кв.Секирово, Раковски) 1:1
24.02.2018 14:00 16 кръг Д Спортист 1948 (Голям чардак) 3:0
18.04.2018 17:30 17 кръг Г Вихър (Войсил) 2:0
10.03.2018 15:00 18 кръг Д Марица 2003 (Маноле) 2:1
17.03.2018 15:00 19 кръг Г Момино (Момино село) 4:1
24.03.2018 15:00 20 кръг Д Металик 1938 (Сопот) 4:0
31.03.2018 16:00 21 кръг Г Марица 1951 (кв.Любеново, Първ.) 0:0
06.04.2018 17:00 22 кръг Д Дълго поле (Дълго поле) 3:1
14.04.2018 17:00 23 кръг Г Садово (Садово) 1:3
21.04.2018 17:00 24 кръг Д Вихър (Белозем) 3:2
29.04.2018 17:00 25 кръг Г Вихър (Войводиново) 2:1
05.05.2018 18:00 26 кръг Д Кричим (Кричим) 5:1
12.05.2018 18:00 27 кръг Д Житница (Житница) 2:0
19.05.2018 18:00 28 кръг Г Тракия 06 (Стамболийски) 2:0
26.05.2018 18:00 29 кръг Д Калояново (Калояново) 3:0
03.06.2018 18:00 30 кръг Г Секирово (кв.Секирово, Раковски) 0:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Садово (Садово) 30 26 3 1 85:18 81
2 Вихър (Строево) 30 22 5 3 70:28 71
3 Тракия 06 (Стамболийски) 30 18 6 6 69:36 60
4 Вихър (Белозем) 30 17 4 9 70:44 55
5 Металик 1938 (Сопот) 30 14 8 8 52:38 50
Купа на България (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Пловдив / 1/4 финали
16.08.2017 18:00 - Д Атлетик (Куклен) 2:0
Област Пловдив / 1/2 финали
23.08.2017 18:00 - Д Гигант (Съединение) 2:1
Област Пловдив / Финал
30.08.2017 18:00 - Д Сокол (Марково) 0:1
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Пловдив / Първи кръг
11.10.2017 16:00 - Д Левски (Карлово) 2:1
Област Пловдив / Втори кръг
25.10.2017 16:00 - Г Борислав 2009 (Първомай) 3:0
Област Пловдив / Трети кръг
- -
почива
Област Пловдив / Финал
08.11.2017 14:30 - Д Атлетик (Куклен) 0:0
Поток Пловдив/Смолян/Хасково/Кърджали / Първи кръг
- -
почива
Поток Пловдив/Смолян/Хасково/Кърджали / Финал
22.11.2017 14:30 - Д Арда (Кърджали) 0:6
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
19.07.2017 18:30 - Д Сокол (Марково) 1:4
Приятелски срещи: Зима-пролет
Дата Фаза Противник Рез.
03.02.2018 14:00 - Д Евроколеж (Пловдив) 0:1

Вихър (Строево)

Деца: Пловдив - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
24.09.2017 10:30 1 кръг Д Брестник 1948 (Пловдив) 4:1
01.10.2017 10:30 2 кръг Г Атлетик (Куклен) 1:4
08.10.2017 10:30 3 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) 3:5
15.10.2017 10:30 4 кръг Г Сокол (Марково) 0:17
22.10.2017 10:30 5 кръг Д Садово (Садово) 1:11
29.10.2017 10:30 6 кръг Д Пълдин (Пловдив) 0:8
05.11.2017 10:30 7 кръг Г Тополово (Тополово) 3:7
12.11.2017 10:30 8 кръг Д Спартак (Болярци) 0:5
18.11.2017 14:00 9 кръг Г Юнайтед (Пловдив) 0:3
22.03.2018 15:00 10 кръг Г Брестник 1948 (Пловдив) 3:0
01.04.2018 10:30 11 кръг Д Атлетик (Куклен) 10:1
09.04.2018 10:30 12 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) 4:3
15.04.2018 10:30 13 кръг Д Сокол (Марково) 0:8
22.04.2018 10:30 14 кръг Г Садово (Садово) 0:3
27.04.2018 16:00 15 кръг Г Пълдин (Пловдив) 2:4
06.05.2018 10:30 16 кръг Д Тополово (Тополово) 2:2
11.05.2018 16:00 17 кръг Г Спартак (Болярци) 0:3
20.05.2018 10:30 18 кръг Д Юнайтед (Пловдив) 3:5
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Тополово (Тополово) 18 8 1 9 56:51 25
7 Юнайтед (Пловдив) 18 7 0 11 28:102 21
8 Вихър (Строево) 18 4 1 13 36:90 13
9 Брестник 1948 (Пловдив) 18 2 0 16 24:71 6
10 Атлетик (Куклен) 18 2 0 16 14:77 6

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2017/2018 А ОФГ ПД 2 място
2016/2017 А ОФГ ПД 3 място
2015/2016 А ОФГ ПД 2 място
2014/2015 А ОФГ ПД 4 място
2012/2013 Б ОФГ ПД 1 място

Интернет страници

 » няма интернет страници