Вихър (Строево)

BGSupporters форум

Вихър (Строево)

"А" ОФГ Пловдив
Дата Фаза Противник Рез.
26.08.2017 18:00 1 кръг Г Спортист 1948 (Голям чардак) 2:1
02.09.2017 17:00 2 кръг Д Вихър (Войсил) 1:1
06.09.2017 18:00 3 кръг Г Марица 2003 (Маноле) 4:0
09.09.2017 17:00 4 кръг Д Момино (Момино село) 3:1
16.09.2017 17:00 5 кръг Г Металик 1938 (Сопот) 1:1
22.09.2017 17:00 6 кръг Д Марица 1951 (кв.Любеново, Първ.) 4:1
30.09.2017 17:00 7 кръг Г Дълго поле (Дълго поле) 2:1
07.10.2017 16:00 8 кръг Д Садово (Садово) 0:1
14.10.2017 16:00 9 кръг Г Вихър (Белозем) 2:1
21.10.2017 16:00 10 кръг Д Вихър (Войводиново) 2:1
29.10.2017 14:30 11 кръг Г Кричим (Кричим) 3:1
04.11.2017 14:30 12 кръг Г Житница (Житница) 4:2
11.11.2017 14:30 13 кръг Д Тракия 06 (Стамболийски) 3:0
18.11.2017 14:30 14 кръг Г Калояново (Калояново) 2:2
25.11.2017 14:30 15 кръг Д Секирово (кв.Секирово, Раковски) 1:1
- 16 кръг Д Спортист 1948 (Голям чардак) -:-
- 17 кръг Г Вихър (Войсил) -:-
- 18 кръг Д Марица 2003 (Маноле) -:-
- 19 кръг Г Момино (Момино село) -:-
- 20 кръг Д Металик 1938 (Сопот) -:-
- 21 кръг Г Марица 1951 (кв.Любеново, Първ.) -:-
- 22 кръг Д Дълго поле (Дълго поле) -:-
- 23 кръг Г Садово (Садово) -:-
- 24 кръг Д Вихър (Белозем) -:-
- 25 кръг Г Вихър (Войводиново) -:-
- 26 кръг Д Кричим (Кричим) -:-
- 27 кръг Д Житница (Житница) -:-
- 28 кръг Г Тракия 06 (Стамболийски) -:-
- 29 кръг Д Калояново (Калояново) -:-
- 30 кръг Г Секирово (кв.Секирово, Раковски) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Садово (Садово) 15 15 0 0 45:7 45
2 Вихър (Строево) 15 10 4 1 34:15 34
3 Вихър (Белозем) 15 10 1 4 40:25 31
4 Металик 1938 (Сопот) 15 8 5 2 27:10 29
5 Тракия 06 (Стамболийски) 15 8 2 5 36:23 26
Купа на България (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Пловдив / 1/4 финали
16.08.2017 18:00 - Д Атлетик (Куклен) 2:0
Област Пловдив / 1/2 финали
23.08.2017 18:00 - Д Гигант (Съединение) 2:1
Област Пловдив / Финал
30.08.2017 18:00 - Д Сокол (Марково) 0:1
Купа на Аматьорската футболна лига (квалификации)
Дата Фаза Противник Рез.
Област Пловдив / Първи кръг
11.10.2017 16:00 - Д Левски (Карлово) 2:1
Област Пловдив / Втори кръг
25.10.2017 16:00 - Г Борислав 2009 (Първомай) 3:0
Област Пловдив / Трети кръг
- -
почива
Област Пловдив / Финал
08.11.2017 14:30 - Д Атлетик (Куклен) 0:0
Поток Пловдив/Смолян/Хасково/Кърджали / Първи кръг
- -
почива
Поток Пловдив/Смолян/Хасково/Кърджали / Финал
22.11.2017 14:30 - Д Арда (Кърджали) 0:6
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
19.07.2017 18:30 - Д Сокол (Марково) 1:4

Вихър (Строево)

Деца: Пловдив - Областна група
Дата Фаза Противник Рез.
24.09.2017 10:30 1 кръг Д Брестник 1948 (Пловдив) 4:1
01.10.2017 10:30 2 кръг Г Атлетик (Куклен) 1:4
08.10.2017 10:30 3 кръг Д Борислав 2009 (Първомай) 3:5
15.10.2017 10:30 4 кръг Г Сокол (Марково) 0:17
22.10.2017 10:30 5 кръг Д Садово (Садово) 1:11
29.10.2017 10:30 6 кръг Д Пълдин (Пловдив) 0:8
05.11.2017 10:30 7 кръг Г Тополово (Тополово) 3:7
12.11.2017 10:30 8 кръг Д Спартак (Болярци) 0:5
18.11.2017 14:00 9 кръг Г Юнайтед (Пловдив) 0:3
- 10 кръг Г Брестник 1948 (Пловдив) -:-
- 11 кръг Д Атлетик (Куклен) -:-
- 12 кръг Г Борислав 2009 (Първомай) -:-
- 13 кръг Д Сокол (Марково) -:-
- 14 кръг Г Садово (Садово) -:-
- 15 кръг Г Пълдин (Пловдив) -:-
- 16 кръг Д Тополово (Тополово) -:-
- 17 кръг Г Спартак (Болярци) -:-
- 18 кръг Д Юнайтед (Пловдив) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
6 Спартак (Болярци) 9 4 1 4 19:16 13
7 Юнайтед (Пловдив) 9 3 0 6 12:59 9
8 Брестник 1948 (Пловдив) 9 1 0 8 7:40 3
9 Вихър (Строево) 9 1 0 8 12:61 3
10 Атлетик (Куклен) 9 1 0 8 8:36 3

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2016/2017 А ОФГ ПД 3 място
2015/2016 А ОФГ ПД 2 място
2014/2015 А ОФГ ПД 4 място
2012/2013 Б ОФГ ПД 1 място

Интернет страници

 » няма интернет страници