Неизвестно

Августа (Хърлец)

Аида (Караманци)

Бенковски (Троян)

Ботев (Бърдарски геран)

Ботев (Ветово)

Ботев (Луковит)

Ботев (Момина клисура)

Буховци 2016 (Буховци)

Вихър (Войводиново)

Вихър (Войсил)

Вихър 1926 (Вълчи дол)

Волов (Шумен)

Върба 1917 (Радомир)

Германея (Сапарева баня)

Гранит (Сборище)

Динамо 2017 (Дупница)

Дунав (Гиген)

Евроколеж (Пловдив)

Железна (Железна)

Звезда (Студеница)

Искра (Власатица)

Искра (Искрец)

Искра 2009 (Искрец)

Искър (Герман)

Кале 09 (Нова махала)

Кликач (Кликач)

Левски (Егълница)

Левски 2007 (Левски)

Локомотив (Бургас)

Локомотив Мездра (Мездра)

Ляски (Ново Лески)

Мадара 2010 (Мадара)

Мадара 2017 (Петрич)

Милин камък (Баница)

Нефтяник 2010 (Шабла)

Нурсан (Люляково)

Обзор (Обзор)

Овеч 2016 (Провадия)

Олимекс (Покрайна)

Орлите (Секулово)

Партизан (Доктор Йосифово)

Планинец (Батошево)

Ракета (Търговище)

Ресен 2012 (Ресен)

Сантос (Долно Белотинци)

Сб.отбор на АБФ

Свобода 2011 (Пещера)

Септември 2005 (Жабокрът)

Сините извори (ГорнаГращица)

Славия (Ново село)

Сокол Ф (кв.Долни Воден, Ас)

Спартак (Бошуля)

Спартак 2012 (Славеево)

Стандарт (Шивачево)

Старосел (Старосел)

Стралджа 2015 (Стралджа)

Струма 2017 (Невестино)

Торпедо (Стара Загора)

Тракиец (Катуница)

Тракия 06 (Стамболийски)

Тунджа 2006 (Ягода)

Хаджи Димитър (Самуилово)

Янтра (Полски Тръмбеш)

Янтра Габрово (Габрово)

Вихър (Войсил)

BGSupporters форум

Вихър (Войсил)

"А" ОГ Пловдив
Дата Фаза Противник Рез.
25.08.2018 18:00 1 кръг Г Вихър (Белозем) 1:5
02.09.2018 17:00 2 кръг Г Вихър (Войводиново) 2:0
09.09.2018 17:00 3 кръг Д Марица 2003 (Маноле) 1:1
16.09.2018 17:00 4 кръг Г Раковски (Раковски) 0:3
23.09.2018 17:00 5 кръг Д Сокол Ф (кв.Долни Воден, Ас) 6:2
29.09.2018 17:00 6 кръг Г Металик 1938 (Сопот) 0:4
07.10.2018 16:00 7 кръг Д Тракия 06 (Стамболийски) 3:0
14.10.2018 16:00 8 кръг Г Дълго поле (Дълго поле) 0:1
21.10.2018 16:00 9 кръг Д Марица (Цалапица) 1:3
28.10.2018 15:00 10 кръг Д Марица 1951 (кв.Любеново, Първ.) 0:4
04.11.2018 14:30 11 кръг Г Секирово (кв.Секирово, Раковски) 0:1
11.11.2018 14:30 12 кръг Д Марица (Милево) 4:1
17.11.2018 14:30 13 кръг Г Кричим (Кричим) 1:4
25.11.2018 14:30 14 кръг Д Момино (Момино село) 2:2
01.12.2018 14:00 15 кръг Г Житница (Житница) 0:1
27.03.2019 16:30 16 кръг Д Вихър (Белозем) 0:4
03.03.2019 15:00 17 кръг Д Вихър (Войводиново) 1:0
10.04.2019 17:00 18 кръг Г Марица 2003 (Маноле) 3:0
17.03.2019 15:00 19 кръг Д Раковски (Раковски) 0:1
24.03.2019 15:00 20 кръг Г Сокол Ф (кв.Долни Воден, Ас) 0:0
31.03.2019 16:00 21 кръг Д Металик 1938 (Сопот) 1:1
07.04.2019 17:00 22 кръг Г Тракия 06 (Стамболийски) 2:0
14.04.2019 17:00 23 кръг Д Дълго поле (Дълго поле) 4:4
21.04.2019 16:00 24 кръг Г Марица (Цалапица) 4:1
26.04.2019 17:00 25 кръг Г Марица 1951 (кв.Любеново, Първ.) 1:2
05.05.2019 18:00 26 кръг Д Секирово (кв.Секирово, Раковски) 3:0
11.05.2019 18:00 27 кръг Г Марица (Милево) 1:1
18.05.2019 18:00 28 кръг Д Кричим (Кричим) 6:0
24.05.2019 18:00 29 кръг Г Момино (Момино село) 0:3
02.06.2019 18:00 30 кръг Д Житница (Житница) 0:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
11 Момино (Момино село) 30 12 4 14 62:71 40
12 Кричим (Кричим) 30 12 4 14 50:70 40
13 Вихър (Войсил) 30 10 7 13 47:49 37
14 Тракия 06 (Стамболийски) 30 9 5 16 42:50 32
15 Вихър (Войводиново) 30 7 4 19 30:79 25
Приятелски срещи: Лято-есен
Дата Фаза Противник Рез.
22.07.2018 18:30 - Д Марица 1921 II (Пловдив) 2:3

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2018/2019 А ОФГ ПД 13 място
2017/2018 А ОФГ ПД 13 място
2016/2017 А ОФГ ПД 12 място
2015/2016 Б ОФГ ПД 1 място
2014/2015 Б ОФГ ПД 1 място
2012/2013 Б ОФГ ПД 11 място

Интернет страници