Вихър (Завет)

BGSupporters форум

Вихър (Завет)

ЮМВ: Русе - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
22.09.2018 11:30 1 кръг Г Бенковски (Бяла, обл.Русе) 4:4
29.09.2018 11:30 2 кръг Д Черноломец 1919 (Попово) 7:0
06.10.2018 11:30 3 кръг Г Две могили (Две могили) 0:2
13.10.2018 11:30 4 кръг Д Черноломец 2017 (Попово) 4:2
20.10.2018 11:30 5 кръг Г Кубрат 2016 (Кубрат) 1:2
- 6 кръг
почива
03.11.2018 11:30 7 кръг Д Локомотив (Русе) 5:1
10.11.2018 11:30 8 кръг Г Аристон (Русе) 1:4
17.11.2018 11:30 9 кръг Д Левски 2000 (Русе) 5:1
- 10 кръг Д Бенковски (Бяла, обл.Русе) -:-
- 11 кръг Г Черноломец 1919 (Попово) -:-
- 12 кръг Д Две могили (Две могили) -:-
- 13 кръг Г Черноломец 2017 (Попово) -:-
- 14 кръг Д Кубрат 2016 (Кубрат) -:-
- 15 кръг
почива
- 16 кръг Г Локомотив (Русе) -:-
- 17 кръг Д Аристон (Русе) -:-
- 18 кръг Г Левски 2000 (Русе) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
1 Левски 2000 (Русе) 8 7 0 1 34:9 21
2 Вихър (Завет) 8 4 1 3 27:16 13
3 Бенковски (Бяла, обл.Русе) 8 4 1 3 26:22 13
4 Кубрат 2016 (Кубрат) 8 3 3 2 9:9 12
5 Черноломец 2017 (Попово) 8 3 2 3 16:14 11

Вихър (Завет)

Деца: Русе - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
22.09.2018 10:00 1 кръг Г Бенковски (Бяла, обл.Русе) 0:12
29.09.2018 10:00 2 кръг Д Черноломец 1919 (Попово) 0:9
06.10.2018 10:00 3 кръг Г Две могили (Две могили) 0:4
13.10.2018 10:00 4 кръг Д Черноломец 2017 (Попово) 1:3
20.10.2018 10:00 5 кръг Г Кубрат 2016 (Кубрат) 0:11
- 6 кръг
почива
03.11.2018 10:00 7 кръг Д Локомотив (Русе) 0:10
10.11.2018 10:00 8 кръг Г Аристон (Русе) 0:11
17.11.2018 10:00 9 кръг Д Левски 2000 (Русе) 0:9
- 10 кръг Д Бенковски (Бяла, обл.Русе) -:-
- 11 кръг Г Черноломец 1919 (Попово) -:-
- 12 кръг Д Две могили (Две могили) -:-
- 13 кръг Г Черноломец 2017 (Попово) -:-
- 14 кръг Д Кубрат 2016 (Кубрат) -:-
- 15 кръг
почива
- 16 кръг Г Локомотив (Русе) -:-
- 17 кръг Д Аристон (Русе) -:-
- 18 кръг Г Левски 2000 (Русе) -:-
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Черноломец 1919 (Попово) 8 4 1 3 28:16 13
6 Локомотив (Русе) 8 4 1 3 28:11 13
7 Левски 2000 (Русе) 8 2 0 6 21:37 6
8 Черноломец 2017 (Попово) 8 1 0 7 11:34 3
9 Вихър (Завет) 8 0 0 8 1:69 0

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2017/2018 А ОФГ РЗ 11 място
2016/2017 - -
2015/2016 - -
2014/2015 А ОФГ РЗ 7 място
2013/2014 А ОФГ РЗ 8 място
2012/2013 А ОФГ РЗ 5 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 неизвестно -
2009/2010 А ОФГ РЗ 12 място

Интернет страници

 » няма интернет страници