Само юношески отбори

Аврен (Аврен)

Арда 1924 (Кърджали)

Аристон (Русе)

Арсенал (Казанлък)

Атлетик (кв.Макак, Шумен)

Атлетик 11 (София)

Атлетико (Лом)

Аякс (Дивотино)

Балкан (Лозенец)

Балкан (Разбойна)

Батак (Батак)

Бенковски (Подгорица)

Бенковски (Тетевен)

Биоелит (Момино)

Боровец 2002 (Търговище)

Ботев 1921 (Златарица)

Ботев 2002 (Пловдив)

Бургас спорт (Бургас)

Варна (Варна)

Варненчик (Варна)

Векта (Пловдив)

Видин (Видин)

Витоша 13 (София)

Вихър (Завет)

Въбел (кв.Въбел, Търговище)

Върбица 2006 (Бенковски)

Гунди (Плевен)

ДАФ (София)

Делфините (Варна)

Евророма (Свиленград)

Единство (Търговище)

Елит София (София)

ЕСФА (София)

Звездичка (Бургас)

Здравец (Здравец)

Златия 2015 (Вълчедръм)

Интернационал (София)

Камчиец 2015 (Старо Оряхово)

Ком 98 (Годеч)

Конкордия (София)

Левски (Долна баня)

Левски (Ракитово)

Левски 2000 (Русе)

Локомотив (Карнобат)

Локомотив (Левски)

Лъвчетата (София)

Любляна (Люблен)

Метал 2002 (Перник)

Мечетата (Петрич)

Миньор 2013 (Перник)

Младост 2015 (София)

Национал (София)

Неврокоп (Гоце Делчев)

Обеля (кв.Обеля, София)

Одесос (Варна)

Олимпия ФК (София)

Орел (Разделци)

Орлета (Пазарджик)

Орловец 94 (Габрово)

Пегас спорт (Видин)

Пирин 2001 (Благоевград)

Победа 2013 (София)

Прециз (Монтана)

ПССГ Чирпан (Чирпан)

РД Спорт (София)

Реал (Пловдив)

Респект (Хасково)

Ружинци (Ружинци)

Светкавица (Градежница)

Светкавица (Кралево)

Светлина (Черковна)

Свиленград (Свиленград)

Сердика (София)

Сините камъни (Сливен)

Сливен 2000 (Сливен)

София спорт (София)

Спартак 1919 (Плевен)

Спартак 2015 (София)

Спартак-С 94 (Пловдив)

Спортист 13 (София)

Средногорец 2016 (Златица)

Стара Загора (Стара Загора)

Стралджа (Стралджа)

Талант (София)

Торпедо 2004 (Борован)

Тракия 1931 (Стамболийски)

Тракия 2004 (Пловдив)

Тунджа 1915 (Ямбол)

Урожай (Гърчиново)

Ферион (София)

ФК Рилски спортист (Самоков)

Фортуна (Плевен)

Хан Кардам (Кардам)

Харманли 04 (Харманли)

Хисаря 2013 (Хисаря)

Чавдар (Пловдив)

Чавдар 1957 (Бяла Слатина)

Шампиони (София)

Шумен 1929 (Шумен)

Шумен 2007 (Шумен)

Щурче (София)

Юнайтед (Пловдив)

Юнак (Варна)

Яворов (Чирпан)

Ямбол 2004 (Ямбол)

Янтра 2013 (Габрово)

Вихър (Завет)

BGSupporters форум

Вихър (Завет)

ЮМВ: Русе - Междуобластна група
Дата Фаза Противник Рез.
17.09.2016 11:00 1 кръг Д Бенковски 2016 (Исперих) 3:0
24.09.2016 11:00 2 кръг Г Черноломец 04 (Попово) 1:5
01.10.2016 11:00 3 кръг Д Левски 2000 (Русе) 1:6
08.10.2016 11:00 4 кръг Г Локомотив (Русе) 0:5
15.10.2016 11:00 5 кръг Д Бенковски (Бяла) 3:0
22.10.2016 11:00 6 кръг Д Две могили (Две могили) 0:8
29.10.2016 11:00 7 кръг Г Кубрат 2007 (Кубрат) 1:11
05.11.2016 11:00 8 кръг Г Бенковски 2016 (Исперих) 0:3
12.11.2016 11:00 9 кръг Д Черноломец 04 (Попово) 1:4
19.11.2016 11:00 10 кръг Г Левски 2000 (Русе) 2:3
18.03.2017 11:00 11 кръг Д Локомотив (Русе) 1:4
25.03.2017 11:00 12 кръг Г Бенковски (Бяла) 0:13
01.04.2017 11:00 13 кръг Г Две могили (Две могили) 0:14
08.04.2017 11:00 14 кръг Д Кубрат 2007 (Кубрат) 0:9
15.04.2017 11:00 15 кръг Д Бенковски 2016 (Исперих) 3:0
22.04.2017 11:00 16 кръг Г Черноломец 04 (Попово) 1:2
29.04.2017 11:00 17 кръг Д Левски 2000 (Русе) 0:5
06.05.2017 11:00 18 кръг Г Локомотив (Русе) 0:3
13.05.2017 11:00 19 кръг Д Бенковски (Бяла) 3:0
20.05.2017 11:00 20 кръг Д Две могили (Две могили) 1:11
27.05.2017 11:00 21 кръг Г Кубрат 2007 (Кубрат) 0:3
   #   Отбор П Р З ГР Т
4 Левски 2000 (Русе) 21 11 4 6 64:46 37
5 Локомотив (Русе) 21 7 4 10 39:32 25
6 Черноломец 04 (Попово) 21 7 3 11 34:47 24
7 Вихър (Завет) 21 4 0 17 21:109 12
8 Бенковски 2016 (Исперих) 21 2 1 18 15:70 7

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2014/2015 А ОФГ РЗ 7 място
2013/2014 А ОФГ РЗ 8 място
2012/2013 А ОФГ РЗ 5 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 неизвестно -
2009/2010 А ОФГ РЗ 12 място

Интернет страници

 » няма интернет страници