Вихър 2006 (Граф Игнатиево)

BGSupporters форум

Вихър 2006 (Граф Игнатиево)

"Б" ОГ Пловдив - северна подгрупа
Дата Фаза Противник Рез.
04.09.2016 17:00 1 кръг Д Тракия (Царимир) 1:1
11.09.2016 17:00 2 кръг Г Сокол (Крислово) 5:1
18.09.2016 17:00 3 кръг Д Старосел (Старосел) 9:2
24.09.2016 17:00 4 кръг Г Раковски (Раковски) 1:7
02.10.2016 16:00 5 кръг Д Дълго поле (Дълго поле) 2:3
08.10.2016 16:00 6 кръг Г Дъбене (Дъбене) 0:7
16.10.2016 16:00 7 кръг Д Чернозем (Черноземен) 0:1
- 8 кръг
почива
30.10.2016 14:30 9 кръг Г Войнягово (Войнягово) 1:4
05.11.2016 14:30 10 кръг Д Сокол (Пъдарско) 2:2
12.11.2016 14:30 11 кръг Г Средногорец (Брезово) 3:0
20.11.2016 14:30 12 кръг Д Тракиец 2001 (Калековец) 3:0
27.11.2016 14:30 13 кръг Г Урожай (Стрелци) 1:5
05.03.2017 15:00 14 кръг Г Тракия (Царимир) 1:1
12.03.2017 15:00 15 кръг Д Сокол (Крислово) 4:2
19.03.2017 15:00 16 кръг Г Старосел (Старосел) 1:1
29.03.2017 17:00 17 кръг Д Раковски (Раковски) 0:3
02.04.2017 17:00 18 кръг Г Дълго поле (Дълго поле) 0:2
09.04.2017 17:00 19 кръг Д Дъбене (Дъбене) 4:1
14.04.2017 17:00 20 кръг Г Чернозем (Черноземен) 3:0
- 21 кръг
почива
30.04.2017 17:00 22 кръг Д Войнягово (Войнягово) 4:1
07.05.2017 18:00 23 кръг Г Сокол (Пъдарско) 2:2
14.05.2017 18:00 24 кръг Д Средногорец (Брезово) 3:0
21.05.2017 18:00 25 кръг Г Тракиец 2001 (Калековец) 0:4
28.05.2017 18:00 26 кръг Д Урожай (Стрелци) 3:0
   #   Отбор П Р З ГР Т
5 Тракия (Царимир) 24 12 5 7 59:35 41
6 Урожай (Стрелци) 24 13 0 11 56:39 39
7 Вихър 2006 (Граф Игнатиево) 24 10 5 9 53:50 35
8 Сокол (Пъдарско) 24 9 5 10 44:50 32
9 Средногорец (Брезово) 24 9 3 12 39:50 30

Клубна емблема

Стадион

Участия

Нац. дивизия: -
"А" група: -
"Б" група: -

Последните 10 сезона

2019/2020 Б ОФГ ПД 10 място
2018/2019 Б ОФГ ПД 8 място
2017/2018 Б ОФГ ПД 7 място
2016/2017 Б ОФГ ПД 7 място
2015/2016 Б ОФГ ПД 6 място
2014/2015 Б ОФГ ПД 6 място
2012/2013 Б ОФГ ПД 8 място
2011/2012 неизвестно -
2010/2011 неизвестно -
2009/2010 Б ОФГ ПД 5 място

Интернет страници

 » няма интернет страници